Відморожена• 14 апреля 2023

Як забути людину?

Ваші лайфхаки.Думаю постійно.Залипла.Це невзаємно.Як забути?
Мотористка• 14 апреля 2023
Просто подякуйте їй за те
Що Буда в вашому житті
Бажаєте щастя
І все

Осознайте
Що ви в себе одна в цьому світі
Сама собі друг помічник радник

автор Відморожена • 14 апреля 2023
Ответ дляМотористка
Просто подякуйте їй за те
Що Буда в вашому житті
Бажаєте щастя
І все

Осознайте
Що ви в себе одна в цьому світі
Сама собі друг помічник радник
Все розумію.Дала собі час перемучитись
Мотористка• 14 апреля 2023
Ответ дляВідморожена
Все розумію.Дала собі час перемучитись
Я колись рік мучилась
Важко було
Дуже

Але я тоді ще не читала всілякіх психологів курсів не слухала на ютуб

Зараз більш себе люблю і тішуся , що я в себе така є
Не варто так мучити себе
автор Відморожена • 14 апреля 2023
Ответ дляМотористка
Я колись рік мучилась
Важко було
Дуже

Не варто так мучити себе
Не сплю,не їм.Лише кава та курю.Знищую себе зсередини
Мотористка• 14 апреля 2023
Ответ дляВідморожена
Не можна так

Зрозумійте - не дай бог що сляжете тьфу тьфу тьфу - ви нікому не потрібні в цьому світі
Ні батькам ні дітям ні чоловіку

Тому вперед
Масаж обличчя зробили чи сама чи в салон
Плаття нове
Посмішка завжди має бути на обличчі

Цигарки замінити ікрою
Даю справку• 14 апреля 2023
Уявіть що він на горщику і в нього адська діарея
Або ще якісь картини, які визивають у вас відразу
автор Відморожена • 14 апреля 2023
Ответ дляМотористка
Не можна так

Ні батькам ні дітям ні чоловіку

Тому вперед
Плаття нове
Посмішка завжди має бути на обличчі

Цигарки замінити ікрою
Саме йду на шопінг,розвіюсь
автор Відморожена • 14 апреля 2023
Ответ дляДаю справку
Читала такий метод,або з блювотинням .Спробую
все по ГОСТу!• 14 апреля 2023
Я теж влюбчива, була. Але, знаючи таку свою особливість, розуміла - пройде час та усе втихомириться. Ба більше - може повернутися іншим боком: думати будуть про мене!

автор Відморожена • 14 апреля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я теж така,запалюють швидко,але коли остиваю-то назавжди вже
Гуляю босоніж• 14 апреля 2023
Расскажите свою ситуацию подробно
все по ГОСТу!• 14 апреля 2023
Ответ дляВідморожена
Буває ще навпаки: подобається, дуже. Думаю. Але як лише починає активно проявляти симпатію- відрізає
автор Відморожена • 14 апреля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Расскажите свою ситуацию подробно
Було 2 зустрічі,став менше писати,так,на відмахайся.Я не пишу взагалі.
Раз одела не бу• 14 апреля 2023
Сядьте і напишіть листа тій людині (звичайно без відправки)напишіть все, що ви відчуваєте, що думаєте, подякуйте, що був у вашому житті, напишіть як вам важко без нього, як мучитесь, можете писати все, що завгодно і хороші емоції і погані, навіть можете обматюкати в листі, можете поплакати, коли будете писати, а потім спаліть цього листа , тільки ж дотримуйтесь техніки безпеки)
А потім займіться якимись справами, а коли будуть у вас сили, пишіть новий лист, але вже на майбутнє, і його вже не потрібно спалювати, ви будете його час від часу доповнювати новими планами на своє життя, мріями, якщо ви хочете бачити біля себе кохану людину, пишіть про неї, який він буде, пишіть все до дрібниць, волосся, очі, руки, пальці, відчувайте його, запах, голос...Побачите, як все зміниться🤗
Гуляю босоніж• 14 апреля 2023
Ответ дляВідморожена
По сколько вам лет?
автор Відморожена • 14 апреля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Дякую❤️
Техпаспорт на медузу• 14 апреля 2023
Ответ дляВідморожена
Это перебор,конечно.Я целых 2 недели страдала и то считаю,что много.Но у меня крепкая психика.А вот сегодня увидела фото,выставил по работе в ФБ,бедолага,похудел где-то на 12 кг.Ось така хуй.. я,малята.И я тоже сегодня взгрустнула,лежу и смотрю Тик-ток,Ютуб и здесь зависаю.
vok12• 14 апреля 2023
Ответ дляДаю справку
І звук від нього, наче жаба 🐸 на унітазі або як свині хрюкають. Або прикиньте, як він вам каже я сходив в туалет і відложив лічинку))) фу, зразу противний