Наверняка• 15 апреля 2023
Покажите пожалуйста, яйца?
Вы уже красили? Чем красили?
З родзинкою• 15 апреля 2023
Ответ дляМиллениалка
Дякую) Коли фарбуєш каркаде, то ´прикол´ в тому, що можна регулювати відтінок та структуру. Якщо просто вийняти і дати висохнути, буде темне синє і з тією плівочкою. Обітреш серветкою- світлий колір та ефект ´мармуру´.
Дякую, корисна порада)
Садоводница• 15 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Вообще она ума сошла, человеку такое написать перед праздником. Сколько идиоток тут сидит.
І само цікаво, що їй це декілька таких самих ... і полайкало
Просто в шоці з вас люди..
Херсон це Україна• 15 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
Дівчата, хто фарбував червоною капустою? Як довго тримати яйця?
я фарбувала, але час не підкажу-я яйця завжди попередньо варю як зазвичай, а потім вже занурюю їх в розчин (з луку, з каркаде, з капусти, з куркуми...) і дивлюсь на колір періодично.
занадто світлий-залишаю ще полежати, як сподобався-виймаю.
на фото мої ’капустяні’-бачите, колір різний в залежності від часу.
капусту треба натерти або мілко нарізати-щоб більше соку віддала. води лишньої не треба-розрахуйте тільки щоб яйце накрила, чим більше концентрований розчин тим краще, швидше пофарбується.
Карамбулкул• 15 апреля 2023
Ответ дляВоздух в банке
Уже досохли наверное, покажите пожалуйста а то у меня нема красителей, думаю из чего нибудь подручного покрасить
Закрутилась немного. Вот😁
Карамбулкул• 15 апреля 2023
Ответ дляСметчица
розкажіть, як в карі робили і в буряці? Варили в відварі чи просто лишали? На скільки по часу?
Гаряче тільки відварене яйце загортала у серветку і зверху лила свіжий буряковий сік поступово. Потім як підсохне, треба обережно зняти серветку
Карамбулкул• 15 апреля 2023
Ответ дляКровавый бархат
Жалко, каркаде не попробовали! Там офигенные драконьи яйца получается, я несколько лет подряд так делала!
Да, жалко. Но уже сегодня искать каркаде не буду. В следующем году заранне нужно купить😀
Карамбулкул• 15 апреля 2023
Ответ дляНічний дожор
Буду ждать ваши фото,очень интересно)
Ялуковрй шелухой планирую красить
Я добавила фото ранее
Карамбулкул• 15 апреля 2023
Ответ дляЯниЯ
Смородина свежая?
У меня в заморозке есть,мож тоже мне такое нужно
Да, из морозилки. Толкла в пюре и немного уксуса туда. Долго не держала, меня светло-голубой устроил цвет. Выше фото прикрепила
Мать драконов• 15 апреля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Супер! Я вже в процесі )
a.ostroverh• 15 апреля 2023
Вышло интересно)
Но странно: голубая и зелёная краски легли шикарно. Фиолетовая с разводами розовой и голубой, а жёлтая и розовая легли как попало)
Все исправила бронзовая сверху
Я Вас не боюся• 15 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Вышло интересно)
Все исправила бронзовая сверху
Як робили?
Анастасия К.• 15 апреля 2023
Ответ дляLavrova Tetiana
в мене такі, звичайна фарба для яєць )
Класс!
Малая Налегке• 15 апреля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Еще добавлю фото процесса:
Вау! Неймовірно!
Луноликая Вика• 15 апреля 2023
Мать драконов• 15 апреля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Зробила і я в капусті )
Миллениалка• 15 апреля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Закрутилась немного. Вот😁
Якф суперові відтінки нюдові. Дуже гарно😍
Миллениалка• 15 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Вышло интересно)
Все исправила бронзовая сверху
Блін, мушу теж спробувати таке золотко.
Миллениалка• 15 апреля 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
У меня классика.
Это мамины, мои ещё в процессе, но такие самые будут.
Це дуже красиво і автентично💙💛
Миллениалка• 15 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
Зробила і я в капусті )
Ніколи б реально не подумала, шо вона дає такий відтінок. Так цікаво.
Херсон це Україна• 15 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
Зробила і я в капусті )
о, вітаю) і пасочка гарненька!