мадамГрицацуева• 15 апреля 2023
Доходи у Європі українців, що працюють віддалено???
Напишіть будь ласка в якій країні живете і чи показуєте свій дохід? Чула, що деякі умудряються навіть соцвиплати отримувати, маючи віддалену роботу. Але ж Україна вже може передавати інформацію за 2023 по доходам Європі.
Не люблю натовп• 15 апреля 2023
Ну і так, всі мої друзі, хто виїхав і соціал отримують, і працюють віддалено.
Сегодня не целуюсь• 15 апреля 2023
Дівчина з якою я дружила в Європі отримувала виплату і працювала віддалено. Виплата на неї та на дитину була близько 300 євро, заробляла в місяць 350. Не дуже шикувала, самі розумієте.
Контрольница• 15 апреля 2023
Обмін даними поанують в 2023 р. запустити. Я шукала одну інформацію в ТГ каналі для біженців і мені одна молода жінка написала, що була в одній дуже гарній країні, завчасно попередила, що має дохід з України, ніякої інформації не запитували, а коли заповняла декларацію про доходиу вересні і вказала дохід - їй написали повернути всю доромогу, яку вона отримала у держави на неї, дітей, страхування і т.д, сума в екв. більше 10 тис євро
Пишу вірші, дорого• 15 апреля 2023
Информацию будут проверять с 1 января 2024. Но да, за 2023 год по идее проверять будут. А как оно будет на деле никто не знает. Сейчас многие так и совмещают. Мы в Германии. Но задумались об этом уже многие
ЛижТолько• 15 апреля 2023
Так, моя колега отримувала (правда, уже повернулася). Власне, чому ні? Її 30 тис для життя там - ну самі розумієте. Чи хтось вважає, що вона працюючи, має менше прав на ці виплати ніж ті, хто без роботи?
Показушница• 15 апреля 2023
Ответ дляЛижТолько
Держава,яка надає виплати,не вважає так,як ви.
КонФФетОшка• 15 апреля 2023
Мой украинский доход сейчас зачисляется не на мою личную карту. Моя карта заблокирована. Поэтому я чиста перед принимающей страной т к доступа к тем деньгам у меня нет.
Майданщица• 15 апреля 2023
А може хтось підкаже де знайти інформацію по Польщі?
Син студент, почав підробляти. Онлайн. Компанія з США, зарплатня на польську карту (інших варіантів не було). Про декларацію зрозуміло, а як з податками - ні. Вже тиждень шукає інформацію куди, що, як платити. Хотів знайти юриста по податкам, але потрібен саме по українцям, такого не знайшов.
Якщо хтось знає - підкажіть будь ласка.
Байрактарна• 15 апреля 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Капец наши хитрожопые! И не стыдно!
Нет, не стыдно. А вас похоже зависть гложет.
Бабка-ежика• 15 апреля 2023
Ответ дляМайданщица
Якщо хтось знає - підкажіть будь ласка.
До 26 років він звільнений від податків, але податкову декларацію ( Піт) мусить складати , бо інакше у уженду скарбового будуть питання про легальність надходження на карту (нехай прочитає про допустимий неоподаткований поріг надходжень на карту). Ну і його працевлаштування має бути офіційним ( наприклад оформлена діяльність в інтернеті). Інакше оштрафують за відмивання грошей . І пам’ятайте, що податкова може задати питання про походження коштів і через 5-6 років після їх надходження на карту
Майданщица• 15 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Дякую за відповідь. Пошукає.
Щодо оформлення потрібно дізнатись як це. Тому що поки що просто робить роботу, йому через Пей-Пал платять.
А не підкажете куди можна звернутись, щоб нормально розказали?
Удень скарбовий в цьому може допомогти?
Ольга-f5e3• 15 апреля 2023
Ответ дляБайрактарна
О, вот и хитрожопое вылезло!! Как оно на социале сидеть и доходы в Украине иметь? Надеюсь очень скоро халява закончится и заставят все вернуть. Наши беженки уже везде опозорились!
Бабка-ежика• 15 апреля 2023
Ответ дляМайданщица
Дякую за відповідь. Пошукає.
Удень скарбовий в цьому може допомогти?
Краще у юриста ( правник) консультацію отримати ( платно, або пошукати безкоштовно).
Байрактарна• 15 апреля 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Мне все равно до ваших воланий ☺️
Майданщица• 15 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Це ж він повинен бути по податкам для фізичних осіб, правильно?
Чи саме для резидентів?
Вибачте за питання, просто ніколи навіть тут таким не цікавились, податки платили роботодавці, самим не доводилось. А тут інша країна. Син одразу хоче по правильному все зробити
Чи саме для резидентів?
Братья Капли• 15 апреля 2023
Ответ дляМайданщица
Дякую за відповідь. Пошукає.
Удень скарбовий в цьому може допомогти?
Василь Ільницький у фейсбук. Проживає в Польщі, має групу по консультаціях
Майданщица• 15 апреля 2023
Ответ дляБратья Капли
Дякую!!!
Khmelnichanka• 15 апреля 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Тут же зависит от размера дохода. Если он меньше заграничной соцпомощи, тогда его просто вычитают из той суммы, но полностью пособия человека не лишают. Это официально.
Железобетон• 15 апреля 2023
Работаю удалённо, соц выплаты не получаю. В ЕС есть определённый прожиточный минимум, допустим 1000 евро. Если кто-то получает онлайн 300 евро, конечно можно расчитывать на выплаты, тк это меньше прожиточного минимума. Но если у кого-то, 2-3к евро онлайн, это даже по некоторым европейским меркам большая зп, поэтому никакие выплаты не полагаются. Я уже молчу про местных, которые платят конские налоги, чтобы вот таким вот особам, которым «денег много не бывает» оплачивать социал. Это просто неуважение к принимающей стране.
Щедрик• 15 апреля 2023
Ответ дляПартизанка
А Украина тут каким боком? Я не ее налоговый резидент.
Ну так мова не про вас
Щедрик• 15 апреля 2023
Ответ дляМайданщица
Якщо хтось знає - підкажіть будь ласка.
Хай іде в ужонд скарбовий (їхня налогова)
Там йому все пояснять
Бабка-ежика• 16 апреля 2023
Ответ дляЩедрик
Там йому все пояснять
Не погоджуся . Часто працівники ужондів ( воєводського чи скарбового ) самі не знають всіх законів . Тому тільки правник( юрист)