Моська-слон• 16 апреля 2023

Напишите ваши зарплаты

Кто сколько зарабатывает в месяц, может я вдохновлюсь, поделитесь.
Любовь Калистратовна• 16 апреля 2023
Від 11 до 18, як коли

Яжемать Мне можно• 16 апреля 2023
Ответ дляБронетапці
вы считаете что с 7000 до 16000 это не хорошо подняли?) Уровень зп врачей можно узнать до поступления в институт. Не устраивает - не учись 8 лет
А якщо у людини лежить душа до цього?
У мене однокласниця мріяла стати хірургом. Не стала, бо не було у батьків грошей ні на хабаря, ні на контракт. На бюджет не вступила, хоч і була відмінницею.
Вчилась в ненависному вузі, робила якийсь час за професією, потім пішла.
Я вірю, що вона б стала гарним лікарем, просто часи тоді такі були.
Яжемать Мне можно• 16 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Тяжело только что 1 выходной - воскресенье.
А так терпимо, лучше чем теплицы
На теплиці треба міцне здоров´я.
Elena Rus• 16 апреля 2023
3 тыс. грн. Сколько анонимов в теме
не
лаМпочка• 16 апреля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Та ну. Я також викладач. То у мене майже в 3 рази більше.
У Вас половина ставки?
Ви вказали суму без премій?
Викладач чого і де? Може в Шеві, де 2.0?
Біток чи ефір?• 16 апреля 2023
Працюю вдома.
від 8000 грн до 40 000, як коли
З родзинкою• 16 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Розкажіть ким працюєте
Менеджер з продажу. Електронні компоненти.

Роздратована шкіра• 16 апреля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
А якщо у людини лежить душа до цього?
в який це універ не можна було вступити без хабаря на лікувальну справу? в якому році?
автор Моська-слон • 16 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Працюю вдома.
від 8000 грн до 40 000, як коли
ким?)
Кумедний ґудзик• 16 апреля 2023
45 тыс грн.
Зараз на дієті• 16 апреля 2023
Главбух корпорации 1000 евро, но сейчас не работаю.
Кумедний ґудзик• 16 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Как-то бедная зп, как для главбуха корпорации
Пацаааааааан• 16 апреля 2023
Работаю дома, редактор сайта, 15-20 тыс, + сдаю квартиру за 5.
Губной рояль• 16 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Полная стоимость €470 аренда+€70 свет и газ.
Если работает один человек, то половину стоимости компенсирует государство, если два (т.е. 1300*2), то тогда сами оплачиваем полную стоимость.
А в какой вы стране?
Мао_Мяо• 16 апреля 2023
Ответ длялаМпочка
Викладач іноземної мови в коледжі, Київ. Півтори ставки.Перша категорія. Методисти у нас отримують десь 25000.
Зараз на дієті• 16 апреля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Обычная. Все коллеги получали так, плюс минус)
Есть другие плюшки, большие премии, медстраховка хорошая, спортклуб, отпуск месяц, служебная машина с водителем, свой отель на Канарах и тд.
Дуже дуже вумна• 16 апреля 2023
860 грн 🤣🤣🤣
лаМпочка• 16 апреля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Якась інша реальність) Може через те що іноземна мова.. Методисти у нас по 6500 отримують
Мао_Мяо• 16 апреля 2023
Ответ длялаМпочка
12 тисяч чистими - 1,5 ставки, викладач, Київ
У мене кума працює в КНЕУ, то має 12000, кандидат наук.

Просто болталка• 16 апреля 2023
Ответ дляБронетапці
Я считаю, что платить врачу 400 евро- это не есть хорошо. И вы точно не врач с таким примитивным мышлением. Профессионала не может устраивать такая зарплата
лаМпочка• 16 апреля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Я теж кандидат наук і мені вже розповідають, що будуть подавати мене на доцента (думають, що маю їм за це руки цілувати). Але я не буду подавати документи, бо це купа грошей треба віддати за це.
Секретница• 16 апреля 2023
Подтяжка• 16 апреля 2023
сейчас всего 9000 (из-за войны упала в 3 раза)
Конотопська відьма• 16 апреля 2023
12000 вчитель
18 год, клас керівницта нема
Роза в вазі• 16 апреля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
2003 рік, навіть щоб бути інженером, потрібно було давати взятку. Мені так і сказали все добре написала, але біля твого прізвища крапочка не стоїть(
Золота орда• 16 апреля 2023
Ответ дляMs. Android
Возьмите меня к себе
Нет вакансий, все держатся за свои места
Я планировала другую работу искать, и план у меня стоял на май 2022г, ждала когда младшему будет 3 года,чтоб в сад ходил. В итоге война, и я пока боюсь искать что-то другое, потому что зп вовремя дают, что очень не маловажно
Мао_Мяо• 16 апреля 2023
Ответ длялаМпочка
Ні. Нам нічого не доплачують за викладання іноземною мовою.
Методист —це в коледжі найвища категорія.
Друга категорія— Перша категорія— Вища категорія— Методист.
В ВУЗі секретаря називають методистом.
Маючи стаж більше 20 років і маючи категорію методиста, викладачі отримують більш-менш нормальну зарплату.
Чула, що в школах 20-30 тисяч. Маю знайомого бухгалтера. Але я не готова працювати з дітьми .
Неначасі• 16 апреля 2023
Ответ дляМао_Мяо
У Вас половина ставки?
Ви вказали суму без премій?
Викладач чи вчитель у звичайній школі? Моя донька вчитель англійської, зп 5200. Майже рік працює. це її перша робота . Закінчила вуз
emerald_88• 16 апреля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
На звичайному work. Якось так склалось ) на початку війни місяць була без роботи ( навіть тему тут створювала) , а потім пішла звичайною нянею, лише б не вдома на дивані сидіти. Через декілька місяців підвищили і поїхало. Добре, що досвід і освіта дають змогу відповідати
От і в мене зараз такий розпач, що хоч тему створюй. Але я без досвіду, без талантів, освіта тільки є, та толку з неї.
А нянею як працювалось? Теоретично, мене б взяли нянею з моєю освітою, але я над цим не думала, якось страшно.
Неначасі• 16 апреля 2023
Ответ дляГубной рояль
А что за зарплата такая? Или часов мало? Что то я сомневаюсь, что наши учителя, которые ведут уроки онлайн, делают это за 6 тыс.
Уявіть собі. А що, у них є вибір?