Кусман Сиру• 17 апреля 2023
Недоношена дитина і реанімація
Дівчата, плачу 3 дні. Хочу отримати підтримки чи позитивних історій від вас. Дитинка народилася на терміні 36 тижнів, вага 2700, але отримала внутріутробну інфекцію, під питання пневмонія внутріутробна, без додаткового кисню ( маленька доза, але все ж таки) падає сатурація.
Три дні ми були в роддомі, дитина в кувезі, ми ходили до неі. Сьогодні переводять в реанімацію дитячої лікарні, а мене де залишають в роддомі. Ну і в принципі туди в реанімацію не пускають
Не можу заспокоїтись, постійно плачу. І так будо для мене дуже важко, що дитина не поряд. Пішли до нього, він лежить, плаче, маска давить та йому личко. Медсестри кажуть плакав всю ніч
А в мене серце кров’ю обливається. Що я не моду дитину ні на ручки взяти, пригорнути до себе, заспокоїти
І що зараз його заберуть ще на 2 тижні, один він лежатиме в лікарні
Як це пережити?
Я знаю, що бувають складніші ситуації. Я знаю, що треьа триматися і не плакати, бо й дитина відчуває. Але не можу. В моїй голові не вкладається чому так. Я народила, а дитина не поруч. Всі вітають і питають як ми. А я не можу нічого написати.
Де знайти якісь сили і все це пережити?
Як це пережити?
Де знайти якісь сили і все це пережити?
неДодекаэдр• 17 апреля 2023
Мой родился в 32 недели полтора кг. 10 дней в реанимации и потом две недели в отделении для недоношенных.
Выписались домой когда был 2кг. Потом еще год реабилитации в неврологии.
У вас отличный вес, просто надо подождать пока вылечат инфекцию.
Невгамовна Бу• 17 апреля 2023
у меня у знакомой пришлось сразу операцию на сердце делать новорожденному. Ниче - бегает-пригает. С инфекцией должны справится врачи. И с пневмонией. Но вы все же контролируйте по возможности
Кашка-маняшка• 17 апреля 2023
Моя родичка родила в 7 неповних місяців. Хлопчик на другий рік йде в школу.
Дуже важко було, але все ок
ФФФФристайла• 17 апреля 2023
Автор, нехай Господь пошле здоровя Вашій дитині. Бажаю всього найкращого і швидкого одужання
a.ostroverh• 17 апреля 2023
Здоровья Вашей детке!
А Вам сил и терпения
В фб есть Олександра Балясна, основала ассоциацию родителей недоношенных деток
Пс. Моя родилась на 30 неделе, 1.5 кило и 40 см
Летом 16
А Вам сил и терпения
Летом 16
Бринзолетта• 17 апреля 2023
Матусю, тримайтеся. Попийте заспокійливе, якщо складно взяти себе в руки. Ви праві - малюк відчуває ваш стан.
Показушница• 17 апреля 2023
У вас гарні покази і строки, не хвилюйтесь. Пневмонію вилікують.
Я народила на 34 тижні, донька дихала самостійно, але бувало що дихання збивалось, пам’ятаю ще купували якісь ампули спеціальні дорогі. Загалом у нас були проблеми іншого характеру і робили замінне переливання крові. Все добре, два тижні пробула в реанімації в роддомі, мені дозволяли ходити до дитини.
Ду да ду да ду• 17 апреля 2023
Не можна плакати, навпаки втішайте її піддержуйте, говоріть їй щось спокійне,зв,язані з нею, хоч вона десь лежить не поряд. Вона з вами в одному полі знаходиться, якщо навіть в різних будівлях чи кімнатах.
кнопкодав• 17 апреля 2023
Тримайтеся, обіймаю Вас. Нехай дитинка підростає. Важко, так((( у мене на ніч забирали під лампою лежати, так я місця собі не знаходила( тримайтеся! Покращає, так і на ручки візьмете і не спускатимете)))
Репетиторша• 17 апреля 2023
У моєї племінниці була внутріутробна пневмонія, теж забирали в реанімацію в Охматдит. 16 років дівчинці, окрім аденоїдів і вредного характеру нічим особливо не хворіла.
ніколи такого не було• 17 апреля 2023
Все буде добре, Ваша задача зараз зберегти лактацію, щоб потім дитину годувати.
Язикувата Хвеська• 17 апреля 2023
У вас гормони зараз, ну що сказати - проконсультуйтесь з лікарем на рахунок заспокійливих, які вам зараз можна. Я при вагітності валерьянку пила, але то за призначенням лікаря. I раджу вам зараз зайняти голову якимись турботами, чи все купили, ліжечко, візочок, одежинку, слінг чи ерго-рюкзак повибирайте, якісь гризунки - все що буде потрібно згодом. Тобто що небуть, щоб хоча б на годину відволіктись від важких думок та страждань.
I згадайте мудрі слова: Все минає, і це також мине. Просто повірте, через якийсь час все це мине, ви зі всім справитесь і заберете свое дитятко додому і будете кайфувати. Ці дні важкі, години минають повільно, але вони минають, час не стоїть, він йде. Всього лише треба дочекатись того часу, коли ви воз’єднаєтесь. Заціпіть зуби і чекайте. Це як довгий перельот в літаку. Нікуди не зійдете, треба просто чекати.
Удачі вам та здоров’я крихітці.
Дама с заначкой• 17 апреля 2023
Автор, все буде добре. Я свого хлопчика народила на 33 тижні. Вже першокласник. Так, перший рік у нас був дуже важкий, тиждень був в реанімації, потім перевели у дитячу лікарню, де лежали ще місяць. Звичайно таким діткам треба більше уваги, консультацій з лікарями. Та у вас все добре, як меня здається і всі шанси, що для малюка не буде ніяких наслідків. Все ж таки 36 тижнів (а не 33 як в мене). Вірте в найкраще.
Ванна Тазиковна• 17 апреля 2023
У Вашої дитини нормальна вага і термін.
Інфекції бувають, це лікується і не дуже довго.
Коли Вас випишуть з пологового, скоріше за все, вже й дитину переведуть з реанімації у відділення і зможете з нею бути.
У подруги були стрімкі пологи, а лікар не поспішала їхати. В результаті зелені води, реанімація, інфекція, бо наковталася. На три дні вводили в штучну кому, капали антибіотик, пролежали 14 днів. Зараз дівчинка закінчує перший клас, не було жодних проблем після виписки у неї.
Дама с заначкой• 17 апреля 2023
Ответ дляДаха-сваха
Обіймаю вас. По закону мають пускати маму до реанімації.
Мене також не пускали, народила в 2015, можна було тільки зайти на 5 хвилин в день. Я тоді одразу посивіла, не можна так з батьками ((
Даха-сваха• 17 апреля 2023
Ответ дляДама с заначкой
Знаю, що після 2016 змінили закон і батьки можуть бути в реанімації. Лікарям звичайно легше без батьків, тому виганяють
У дитинки хороша вага. А в 36 тижнів діти вважаються доношеними. Інфекцію вилікують і все буде добре! Головне вам зараз не хвилюватися, щоб молоко не пропало. Можливо проконсулюватися з дівчатами в подібній ситуації, як налагодити лактацію на відстані, щоб коли малюк буде з вами ви змогли його годувати. Зараз дитині потрібна сильна і впевнена мама, а ви зможете бути такою! Все буде добре!
Пэрисхилтонша• 17 апреля 2023
автор, найскладніше вам те, що малюк не поруч, але він одужає.
У мого була пневмонія в 3 тижні, госпіталізували в важкому стані, мало не посивіла я там. Ще і сама підхопила вірус з височенною температурою, він плаче, я плачу
Але менш ніж за тиждень нас вже відправили додому доліковуватись. Дітки швидко одужують.
Коли заберете ддодому треба буде багато вам його носити на руках, обіймати, цілувати і все буде добре.
Стебель березы• 17 апреля 2023
авторко, я три роки тому народила доньку, через 2 години в неъ почало падати дихання, внутриутробна інфекція, гіпоксія
Її забрали до реанімації, ввели в кому, зробили переливання крові, годували через зонд, через тиждень її перевели в патологію новонароджених, де я могла бути разом із нею. В суботу їй було три рочки, здорова дитина, ходе до садочка
Ваш стан я чудово розумію і єдине що можу порекомнедувати - не втрачати надії та вірити, що все буде добре!!! Тримайтесь!!!
Карусель-весель• 17 апреля 2023
У подруги так было, это нередкость, все нормально, вылечили пневмонию, выписали. Я сама родила в 37 недель 2700, но без осложнений.
Берите себя в руки и держитесь. Сцеживайтесь, чтоб молоко было.
Шпондєр• 17 апреля 2023
36 недель=8 месяцев проблематичный срок для новорождённого и без инфекции.
Перестаньте жалеть себя и плакать, держите себя в руках! Ребенку нужна ваша энергия
Мотористка• 17 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Така ж ситуація, 33 тижні і місяць кувезу. Лежав сам, я приходила годувати зцідженим молоком. Вагу 2 кг набрав і виписали. Автор, все буде добре. Просто треба пережити цей момент
Нічний дожор• 17 апреля 2023
Автор, я тоже родила сына на 36 неделе с весом 2700. Сейчас ему 21 год. Все у вас будет хорошо, и впереди много дней счастливого материнства, все наверстаете.
Мій народився на 30 тижні, і інфекція була, і запалення, я 2 місяці чула дитина в важкому стані, була реанімація, потім аспіраційна пневмонія ...Перша доба взагалі штучна вентиляція легень, далі просто з маскою на кисні.... Зараз вже 5 років, сам навчився рахувати, читати, знає всі прапори країн світу, мене вчить,, єдине чим відрізняється від однолітків, це дуже худий і нижче ростом, але такий в мене друг, обожнює подорожувати, постійно просить ну поїхали хоч кудись, мене теж не пускали тоді в реанімацію, але я ходила, стояла ( головне не плакати) і іноді запускали, читала інфо, що мають пускати зараз .... Візьміть дитячу шапочку, чи якусь річ, поносіть на собі, і потім нехай дитинці в кювез поруч поставлять, просіть, що будете приходити на годування
Пэрисхилтонша• 17 апреля 2023
Ответ дляШпондєр
Держите себя в руках не очень помогает.
Сильные чувства невозможно запихнуть куда-то и сделать вид, что их нет.
Помогает их принятие, что да, больно, страшно, тревожно, и это нормально. Нужна поддержка - это тоже нормально.
А дальше уже действовать, можно лежать и плакать, а можно что-то делать, например пытаться сохранить лактацию.
Продаю витрішки• 17 апреля 2023
Автор, мне 30 лет уже! У меня похуже ситуация была при рождении.
Не переживайте, все будет хорошо!
Здоровья малышу! Читайте молитвы.
Пусть Бог бережёт!
Не переживайте, все будет хорошо!
Здоровья малышу! Читайте молитвы.
Пусть Бог бережёт!
фан L.O.S.T.• 17 апреля 2023
Моя племяшка народила теж на 36-му тижні, вага була 1,6 кг. Теж була в реанімації, вага ще падала, бо дитинка багато зригувала. Зараз їй вже 3 рочки, маленька щебетуха.
Вам важко, це зрозуміло, але маєте бути сильною і все витримати заради сина!
Вас випишуть з лікарні і зможете провідувати маленького в реанімації. Туди пускають. Звісно, постійно знаходитись не можна, але зможете приходити хоч на кілька годин, погодувати, погладити, змінити підгузок.
Маєте берегти себе, щоб вас швидше виписали.