Yulia_ter• 17 апреля 2023

Яку вакцину обрати для щеплення дитині 6 років

Доброго дня. Матусі, порекомендуйте, будь ласка, яку обрати якісну вакцину для планового щеплення дитини 6 років? Всі щеплення раніше робились за календарем, всі є. Зараз треба записатися в клініку, хочу заздалегідь замовити якісну європейську вакцину. Нам потрібно від корі, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, та поліомієліту. Чи є одна комплексна вакцина?
Однозначно• 17 апреля 2023
А якби була, ви оце все за раз вкололи?
ПуГоФФка• 17 апреля 2023
Це 2 комплексні і полі окремо
ПуГоФФка• 17 апреля 2023
Зайдіть на фб в групу Вакцинація. Питання і відповіді., там це питання точно обговорювали. Кпк зазвичай однакова і безкоштовно і за гроші а з адс можуть бути варіанти. Точніше не пам´ятаю, ми робили те, що в поліклініці, без жодного побічного ефекту (при тому, що раніше мали досить бурхливу реакцію практично на все)
Борщичок• 17 апреля 2023
Бустрикс Полио прекрасно подходит для ревакцинации АКДС.
Ею и взрослых ревакцинируют, наличие коклюшного компонента - только плюс. Коклюш в этом возрасте не страшен, но сильно не приятен. И сама вакцина нормальная
Физрукая• 17 апреля 2023
Робили бустрикс поліо +КПК. Всё чудово пройшло, температури не було.
Natal_ka91• 17 апреля 2023
Бустрикс поліо, але може не бути. Тоді просто Бустрикс і поліо окремо
Доя КПК пріорикс наче колять
автор Yulia_ter • 17 апреля 2023
Ответ дляФизрукая
Скажіть, будь ласка, з яким проміжком часу робили ці 2 вакцини і яку спочатку бустрікс поліо чи КПК?
автор Yulia_ter • 17 апреля 2023
Ответ дляNatal_ka91
Доя КПК пріорикс наче колять
Скажіть, будь ласка, з яким проміжком часу робили ці 2 вакцини і яку спочатку бустрікс поліо чи пріорикс?
ПуГоФФка• 17 апреля 2023
Ответ дляYulia_ter
Разом їх роблять, щоб дитину зайвий раз не травмувати.
автор Yulia_ter • 17 апреля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Дякую!
Natal_ka91• 17 апреля 2023
Ответ дляYulia_ter
Ми робили окремо, але їх можна разом. КПК ми декілька років тому робили в Польщі з іншою вакциною.
автор Yulia_ter • 17 апреля 2023
Ответ дляNatal_ka91
Дякую!
Физрукая• 18 апреля 2023
Ответ дляYulia_ter
Ми робили разом 2 вакцини.