Плету интриги• 17 апреля 2023
як повернути кошти покупцю?
Ситуація така- кліент оплатила в суботу передоплату , написала дані на відправку назу села та номер від нової пошти, прошу вже третій день написати піб отримувача та тел - вона заходить читає чи не відповідає чи пише знову те ж саме - село та номер від , Хочу їй просто повернути кошти, але вона платила через термінал є лише її піб а номер карти немає, Як це зробити?
Секретница• 17 апреля 2023
В мене така сама була, передоплату скинула і пропала на три дні. Заходила, читала і мовчала, а через три дні об´явилась і написала що не бачила повідомлень і забула) Я думаю що просто час тягнула.
Ондатрова шуба• 17 апреля 2023
Ответ дляМамзелькіна
Никак, даже если бы с карты платила
В монобанку запросто
Є кнопка відповісти платежем
Ондатрова шуба• 17 апреля 2023
Якщо то олх, то чекати поки відпише
Там 2й тиждень цирки з повідомленнями, хто соображає, той одразу або звонить або у вайбер пише.
Мабуть покупець просто не бачить шо Ви пишете їй