Украиночка• 18 апреля 2023

Порадьте шпалери

Порадьте, будь ласка, однотонні шпалери, щоб на стінах не було видно стиків. Спочатку обрала німецькі Раш, однак начиталась, що у них, незалежно від ширини, ститки часто дуже видно. Тепер не знаю на які дивитись.
САМ_ТАКОЙ• 18 апреля 2023
У меня раш есть - стыков не видно. Еще Grandeco хорошие
автор Украиночка • 18 апреля 2023
Дякую, думаю на які марки ще подовитись. Подивлюсь на Grandeco
Лукава Кішка• 18 апреля 2023
В мене Марбург із 2х різних коллекцій, на одних ніяких стиків, на інших робітники намучались, але стиків було не уникнути. У сусідки вся квартира обклеяна шпалерами Марбург, все ідеально. Є і Раш на флізеліні, теж без стиків. Є Раш на паперовій основі-зі стиками. Гарні по якості шпалери АС креатіон і Грандеко.
автор Украиночка • 18 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
От про Марбург я також думаю
В гости звали?• 18 апреля 2023
мне кажется что если видны стыки на стенах в это виноваты не обои, а рукожопые мастера. месяц тому переклеивали в гардеробной. потолки высокие и получилась куча остатков. стену за задней стенкой шкафа решили тоже освежить. мы с мастером можно сказать с такой мозаики ее сложили и ни одного шва не видно. сама в шоке.
автор Украиночка • 18 апреля 2023
Ответ дляВ гости звали?
Дякую за відповідь. У майстрі я впевнена на 100%, але і він каже що світли Раш можуть дати стики видимі. Не знаю з чого обирати.