Привіт з ботойбіччя• 18 апреля 2023
Чи може змінитися фігура після 4ьох міс плавання
Чи я собі навернула? Ходжу до басейна 4 місяці два раза на тиждень. Мені здається, що мої руки стали рельєфними, ноги над колінами мускульними. В мене і так ця частина ніг не гарна, стегна вузькі, талії не має, а тепер широкі плечі і накачані ноги))) із більшим задоволенням ходила б на йогу та пілатес, але маю хвору спину і мені підходить тільки басейн. Від інших видів фіз. навантаження, починається загострення ( грижа по типу шморля, протрузії).
Привіт з ботойбіччя
• 18 апреля 2023
Ответ длямаска Ілона
Бассейн это супер. Подтягивает тело хорошо и тонус
Так. Почуваюсь значно краще, це вперше за 2 роки я без уколів. Але моя фігура
Чорт і Шо• 18 апреля 2023
Ходіть до басейну. Це оптимальне природнє навантаження. Сама хочу записатися, бо спина вже відпадає.
Привіт з ботойбіччя
• 18 апреля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Дякую!
Привіт з ботойбіччя
• 18 апреля 2023
Ответ дляА вот я вам сейчас расскажу
Автор, сколько проплываете за одно занятие?
Цілу годину плаваю. Не теревеню, не зупиняюсь майже. Кілометраж не скажу, басейн маленький, у готелі біля мого будинку, але мені зручно.
Ms. Искренность• 18 апреля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А як плаваете,в якому стилі,в самої хвора спина
А вот я вам сейчас расскажу• 18 апреля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Чтобы плечи развились нужно годами заниматься. Не переживайте)
Привіт з ботойбіччя
• 18 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Звичайним способом. Читала, що для хворої спини потрібно якийсь стиль, але по- перше я не вмію, по друге, басейн малий, людей багато, дуже не розженешся)))
Привіт з ботойбіччя
• 18 апреля 2023
Ответ дляА вот я вам сейчас расскажу
Чоловік також так каже. А я така стала в дзеркалі, себе не пізнаю
Хочу наколоти губи• 18 апреля 2023
Операцию нельзя сделать? Знакомый так страдал от спины лет 6 и наконец сделал операцию. У него протрузии и кусок хряща уже оторвался и что-то там пережимал. Он утром с кровати не мог встать, ходил как робот. Сейчас живчик. Самое странное для меня что его жена всегда отговаривала от операции . И он так вёлся на эти разговоры.
Ms. Искренность• 18 апреля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Для операції потрібні показання,її просто так не роблять
Ms. Искренность• 18 апреля 2023
Ответ дляparele
Пилатес можно. Как обладатель проблемной спины говорю)
При двух днях с неделю вряд ли Ваша фигура пострадает от переизбытка мышц) так что плавайте спокойно.
А у вас , який проблемний відділ хребта ?
Привіт з ботойбіччя
• 18 апреля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Я в грудні хотіла вже просити направлення, таке загострення будо, після басейну відпустили. Лікар не пропонує, я було у декількох лікарів, призначають антидепресанти, кажуть, це від нервів в першу чергу.
Привіт з ботойбіччя
• 18 апреля 2023
Ответ дляparele
Дякую! Підписана на дівчину- тренерку в моєму районі, вона мені подобається, але веде стрейчинг. Дивлюся в сторіз пілатес -йога- стрейчинг у всіх однакові вправи)
Чорнобаївка• 18 апреля 2023
В мене по життю спина накачується набагато швидше ніж нижня частина тіла. Тому дуже навіть повірю вам. Я ходжу в тренажерку і час від часу в басейн то відчуваю прямо наскільки плечі твердіші стали і побільшали.
Але я себе прийняла, мені здорове тіло важливіше чим широкі плечі.
Хочу наколоти губи• 18 апреля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Он в Польше работает. Обошёл кучу врачей обследовали вдоль и поперёк- только обезболивающие выписывали. В Киеве сразу на операцию отправили
Привіт з ботойбіччя
• 18 апреля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Дякую! От і мене ноги і плечі жах
Марафетчица• 18 апреля 2023
Таре впечатление что одни ходят в бассейн, а другие плавают. Типичная раскачка пловцов -плечи и ноги.
Пожарник• 18 апреля 2023
У всех бы так раскачивалась никто в зал бы не ходил. Поплавали и готово.
Марафетчица• 18 апреля 2023
Ответ дляПожарник
Поплавали
Привіт з ботойбіччя
• 18 апреля 2023
Ответ дляПожарник
мне муж тоже самое сказал. Просто у меня очень некрасивая передняя часть бедра. Чуть что, появляется мышечный карман над коленом
. У меня был всегда худой верх, а теперь, я как качок.
Пожарник• 18 апреля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Нет, тонкие шикарные колени. Я 10 лет в зале занимаюсь, и ноги у меня совсем другие, но тут постить не буду🤭🤭
Привіт з ботойбіччя
• 18 апреля 2023
Ответ дляПожарник
Спасибо, были тоньше. Я за год набрала 5 кг. Все в ногах, животе. Ненавижу себя в этом весе.
Привіт з ботойбіччя
• 18 апреля 2023
Ответ дляПожарник
Это Вам кажется. Все вверху, низ кривой, целлюлит появился, просто его не видно.
Привіт з ботойбіччя
• 18 апреля 2023
Ответ дляВеккy
Ой, ну это вы слишком 🤣 я проф. Пловец и у меня даже такого нет, как у вас. Да, тело подтянутое , без целлюлита
Выше фото скинула своих ножищ