Леди Г• 18 апреля 2023
Хорватия, Черногория, Албания или Болгария?
Куда лучше поехать на море? На машине с 3 детьми. По времени приблизительно ехать одинаково. Дети уже не малыши
КаРаКаТиЦа• 18 апреля 2023
Самая дорогая это Хорватия, потом Греция, Черногория, Болгария, Албания.
Болгария и Албания это ниже уровень. Всего
пАлАвинкА• 18 апреля 2023
По бюджету дуже різне.
Я би обрала Хорватію, але буде зовсім не дешево .
КаРаКаТиЦа• 18 апреля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
А в вересні куди порадите їзати?
До 10.09 Хорватия, далее море прохладное
Ангелок з ріжками• 18 апреля 2023
Болгарія- Чорне море. Все інше - Адріатичне і Іонічне на пд Албанії.
Я Чорне море не дуже люблю, бо в ньому мало солі, більше водоростей, медуз.
По бюджету Хорватія значно дорожче, Чорногорія і Албанія приблизно однаково буде. В Албанії русні меньше чим в Чорногорії.
Я нє Матрьошка!• 18 апреля 2023
Греція або Хорватія. Чорногорія теж мені сподобалася. В Албанію довго пиляти до нормального моря. Болгарію закрила для себе давно
Подтяжка• 18 апреля 2023
А що з безпекою в Албанії? Хочу на букінгу забронювати житло та поїхати з дитиною. Але це не ЄС та там була війна.
Ангелок з ріжками• 18 апреля 2023
Ответ дляПодтяжка
Ми відпочивали 7 років тому, все було добре, теж бронювали на букінгу.
Якщо не секрет, який саме курорт обрали?
Мішечок щастя• 18 апреля 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Подскажите, почему такая дорогая Хорватия?
Кинг-Конгша• 18 апреля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
А в вересні куди порадите їзати?
в вересні Хорватю..
Мішечок щастя• 18 апреля 2023
Ответ дляпАлАвинкА
По бюджету дуже різне.
Бюджетно совсем нет вариантов?
Кинг-Конгша• 18 апреля 2023
Ответ дляМішечок щастя
тому що автор в Німечині на пособії сидить, і той час коли в неї буде можливість, туди всі німці оїдуть... Якщо я помилилась і автор не в Німеччині і її поїздка не співпадає з канікулами цієї країни,можливо пошукати, в непопулярні дати там хороші скидки. Чорногорія також просто чудово!
Мішечок щастя• 18 апреля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Підкажіть, коли їхати бюджетно?
Подтяжка• 18 апреля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Дивилася Борш. Природа така гарна і по ціна наче нічого, але чогось трохи боюся
Кинг-Конгша• 18 апреля 2023
Ответ дляМішечок щастя
Підкажіть, коли їхати бюджетно?
вже після 5го вересня бувають дуже хороші скидки.. В червні також, десь після 10-го
Мішечок щастя• 18 апреля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Я дивилась червень, дорого.
Леди Г
• 18 апреля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
У Вас с географией совсем беда-беда
Кинг-Конгша• 18 апреля 2023
Ответ дляЛеди Г
У Вас с географией совсем беда-беда
та страшна... Якщо ви в кішки мишки не грали,а нормально писали звідки їдите. а так все відносно...
Ангелок з ріжками• 18 апреля 2023
Ответ дляПодтяжка
Ми були в сусідньому містечку Хімаре. Там реально дуже гарно, Іонічне море чудове. Але дорога досить тяжка туди на південь.
пАлАвинкА• 18 апреля 2023
Ответ дляМішечок щастя
Бюджетно совсем нет вариантов?
Ну може житло десь подалі від моря і можна знайти дешевше і їсти продукти привезені з собою і готувати самостійно, але навіщо таке треба. Краще Чорногорія тоді , також дуже сподобалось і дешевше.
Кинг-Конгша• 18 апреля 2023
Ответ дляМішечок щастя
Девочки, Италия для отдыха еще дороже?
ні, якщо житло дешеве зможете забронювати..
Подтяжка• 18 апреля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Так, з Києва автобус знайшла тільки до Дурреса. А як далі невідомо, але хотілося би саме на південь
Мішечок щастя• 18 апреля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Я хочу через туроператора, сама не вмію.
Мішечок щастя• 18 апреля 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ну не зовсім вже так, скільки нормальна ціна, для прикладу?