Иди это гром был ?
«Високоенергетична акустична подія», – так назвали спалах в небі у головному центрі спеціального контролю
Повідомляється, що 19 квітня 2023 року о 21:57 за київським часом інфразвуковими засобами на території України зареєстровано високоенергетичну акустичну подію. Розрахункове місце епіцентру вибуху знаходиться у Київській області.
Подія, ймовірно, пов´язана з входом космічного тіла до щільних шарів атмосфери, інформація уточнюється.
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Ответ дляNasta9019
Ну яка ядерна зброя, без руйнації на землі
Повітряний вибух теж спричиняє наслідки на землі. Так де вони? Почитайте хоч це. Самоліквідація ракети ппо стільки світла не дасть.
Природне явище це, той же болід.
Повітряний вибух теж спричиняє наслідки на землі. Так де вони? Почитайте хоч це. Самоліквідація ракети ппо стільки світла не дасть. Природне явище це, той же болід.
Радиация в норме
Свет не пропал по Городу
Пожаров нет
Свет не пропал по Городу
Пожаров нет
Ответ дляInuk
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Вже не знають що придумати
А може че бути « попередженням» від рашки мол ядерка близько .. « пустишка»…
Flower Girl23• 20 апреля 2023
Ответ дляkot_begemot_kot
Уже ведь 100% специальные службы прибыли на место падения предмета, озарившего небо над Киевом. Интересно, что это все-таки было?
Ну как это шо?)
АлександраА• 20 апреля 2023
Підкажіть, будь ласка, День триффідів вже згадували тут?
Цікаво просто.
Flower Girl23• 20 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Так вчера же врали , каждые 5 минут новую версию генерировали , вот реально не представляю такого , где- то в ЕС или Штатах .
А наши как шапито
100%
Ответ для1oksana1
Вже не знають що придумати
Пустишка це звичайна ракета, просто без ядерної начінки. Таких спецефектів не дасть.
Такі вже були по Києву, щоб нагрузити ППО при масових обстрілах, Х-101/102.
Зелений спалах зафіксували також у Білорусі
У кількох районах Білорусі увечері 19 квітня зафіксували падіння метеориту. Рідкісне явище сталося в той же час, коли над Києвом бачили загадковий яскравий спалах.
Момент падіння метеорита було знято у місті Гомель. Запис з автомобільного відеореєстратора датується 19 квітня 21:56 за місцевим часом.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляInuk
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Так впало на території України? Що за високакустична подія. Так любу фігню можна назвати. Навіть мою ранішню пісню в душі.
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Радиация в норме
Свет не пропал по Городу
Пожаров нет
Свет не пропал по Городу
Пожаров нет
А шо є?
Ответ дляNasta9019
Природне явище це, той же болід.
Разве есть разрушения, если тяо сбивают в воздухе ?
Писали же , что детонирует только при палении на землю .
Или вы об обломках ?
Ответ дляSanechko
Чула і бачила вся Україна.
Найстрашніше, що в Туреччині перед землетрусом теж були подібні спалахи
Та не вся прям
Области рядом с Киевской .
Но версии про харп тоже гуляют .
Области рядом с Киевской .
Но версии про харп тоже гуляют .
Ответ дляmalinka.ya
Вряд ли .
Столько времени прошло, а все паблики молчат .
Я прям давно такого не помню , чтоб проснуться и ни одной новости от ТГ каналов , вот даже не связанных с этой вспышкой нет , вообще никаких
Аналогічно.
Дивлюся канали, скрізь гробова тиша, як змовилися всі.
Невже реально НЛО?)
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Нічого, кроме метеора -болід.
Ждемс
Версії катятся комом, рай для любителей заговоров.
Ждемс
Ну ранок почався дуже високоактивно. Мабуть місцямі дуже акустично (у особливо нервових).
Ответ дляSanechko
Чула і бачила вся Україна.
И вспышки не похожи
У нас одна на все небо , а там локальные . Как молнии в разных местах
Сестры Гримм• 20 апреля 2023
Ответ дляArgesha
Аналогічно.
Невже реально НЛО?)
В нас багато дівчат в області мешкають. Вони мають знати