Я не люблю Порошенка, але хотілось би змоделювати, як би пуйло діяло за його президентства. Проголосуйте вашу думку
Результат:
вже голосів:
336 (43.19%)
Так, віджав би коридор
289 (37.15%)
Ні, далі б тяглося АТО
153 (19.67%)
Не знаю
Ажурная мышь• 20 апреля 2023
Вместо Яндекс если б был?
А вообще вспомните хронологию событий с конца 2013 года.
Ответ дляyuryia
Порошенко: “Я хоть трохи поспав, а от Марина взагалі не спала – вона цілу ніч пекла для вас пасочки. І тепер кожен отримає паску від Марини.😀😀😀
Чула
Паски, буржуйки... Вже меми ходять. Перетворюється на посміховисько
На мою думку, в путіна було достатньо часу щоб напасти, при Порошенкові.чому він цього не зробив? А зробив при Зе.бо коли прийшов Зе, все його оточення було не проти злити Україну,що і планували зробити,створивши для цього всі умови,але щось пішло не так..тепер маємо,те, що маємо -ЗСУбореться самотужки,народ з усіх сил допомагає,а влада вставляє палки в колеса, приймаючи кончені закони проти військових,проти народу.
Ответ дляNat-li
В смысле? Это что правда, про паски пекла?
Та Рошен спік)
Ответ дляMarty
Он бы все равно пошел дальше. Он выжидал. Очень много было потрачено на то чтобы захватить Украину без шума и пыли. Х*лу лили не правду в уши.
ИМХО благодаря Пети наступление удалось оттянуть и немного преобразовать нашу армию.
За год войны было использовано более 70 тыс тонн снарядов для гаубиц.При Порошенко были взорваны склады с этими же снарядами ,более 200 тыс тонн.Вот так преобразования.😀
МиссКаприз• 20 апреля 2023
Война была неизбежна. И, кстати, если смотреть масштабно - то началась она вовремя для нас. Если бы они напали, когда президентом Америки был Трамп - Украины бы уже не было.
Ответ дляolsen
А минские соглашения для путина всем лучше.
Полностью поработить страну, лишить ее возможности развиваться и интегрироваться, Украина бы присоединилась к лнр и днр.
Путин напал, когда понял, что прибрать Украину к рукам по типу Беларуси не получится.
Ответ дляolsen
не просто готово було злити, а зливало. Дбр вже ’закінчило’ розслідування щодо крота кулініча, а то що ця тварь була прризначена зе не говориться в докладі дбр, а то, що кулініч не міг бути призначений на державну посаду,бо це порушує закон про люстрацію, теж не покажуть по марафону, не покажуть і про наумова і баканова, і гетьманцева, бо всіх їх призначав президент зе.