Кашпо• 20 апреля 2023

Мої параметри. Зараз дуже потрібен ваш пендель. Не соромтеся, відірвіться на пов

Відірвіться на повну
Зріст 169, вага 65, параметри
Груди 100
Талія 80
Стегна 100
Одне стегно 59!!!!
Я побила всі рекорди.
1987 року, є одна дитина
Давайте, розкажіть мені все, щоб шматок в горло не ліз))
Так точно!• 20 апреля 2023
Гм, интересно.
Я 165, вес 62-63
Їжак в панчохах• 20 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Дякую
Сама зняти чи чоловіка простти?
Чи не важливо?
Важливо. Хай чоловік сфоткає, сама ви не сфоткаєтесь у повний зріст, або фото буде зроблене зверху, що не інформативно. Ми себе бачимо по-іншому у дзеркалі, а от фото розкаже всю правду. Після цього шматок в горло точно не полізе.
Гарантую неперелевки• 20 апреля 2023
та ладно))) у меня ОГ 96, ОБ 102, ОТ 82, рост 164. Вес 72!!! Так что Вы пушинка))
А если серьезно, открыла в отзывах диету ’Любимая’, набираюсь вдохновения. Там быстренько, чтоб не страдать месяцами. Мне бы Ваши 69, мне бы хватило. У меня каждый килограмм с такими невероятными страданиями ухадит. А, и еще тренировки дома 3 раза в неделю со мной уже четвертый год. Вот 2 недели не позанималась, решила дать себе отдохнуть и пожалеть себя, тело на желешку похоже, фу((( Снова тружусь, салатики овощные и филе мои лучшие друзья. А, и на ужин кефир или чай вместо ужина
Одні думки• 20 апреля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Но это не должно придавать автору оптимизма. Просто две жирушки целлюлитные
Ну хоть не вважатиме себе гіршою.я якось рік ходила на тренування, скинула 10 кг, стала більш рухливою і життєрадісною, а зараз соромлюся, та й грошей треба відкласти на це..
Одні думки• 20 апреля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
А ходите на день багато? Бо я на тренуваннях 3 рази в тиждень за 2.5 місяці колись скинула 8 кг, це майже не міняла їжу, бо це неможливо, в мене велика сім´я, я ледве їм вспіваю готувати.
Миловидна леді• 20 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Дякую! Я знаю..
2019 рік, 53-54 кг
Зараз 65!!!!
А ще гормони прописують пити
Так чего не пьёте? Может вы из-за гормонального сбоя набираете?
Инстагра_мерша• 20 апреля 2023
Ви що з глузду з´їхали, в вас все супер. В мене такий же ріст як в вас, тільки попа 105, а груди 90. Була колись теж 54 кг, але мені 35 років, 54 я виглядаю дуже худою. В мене спорт 4 рази в тиждень....тільки підтягнула фігура все гарно, вагу не знижую....Чоловіки в захваті, не худа і не товста....
Прокачую сідниці• 20 апреля 2023
Ответ дляОдні думки
Так к лучшему нужно тянуться, а не расслабляться на худшем. Мне 37 лет, рост 164 - вес 51-53 кг. Но кожа без тонуса, есть недостатки, но это ж не значит, что нужно смотреть на варианты ’хуже’ и беззаботно жрать жареную картошку каждый день
Ноу коммент• 20 апреля 2023
Підрахунок калорій та з Джіліан вдома поскакати.
Инстагра_мерша• 20 апреля 2023
Забула написати, п´ю гормони.....
Цідило правди• 20 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Дякую! Я знаю..
2019 рік, 53-54 кг
Зараз 65!!!!
А ще гормони прописують пити
Вы такая красивая
Гарантую неперелевки• 20 апреля 2023
Ответ дляОдні думки
зараз не багато, але буває. Влітку з роботи пішки по 7 км ходила, нічого не скинула((. Ось потепліша, знову буду. Випічку страшно люблю, ось тиждень не їм, та і взагалі майже не їм, тільки снідаю нормально, бо без цього не можу. Підрахунок калорій мені непогано допомагає, але це така морока... Краще і простіше просто рота закрити
Квітка Миру• 20 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Дякую! Я знаю..
2019 рік, 53-54 кг
Зараз 65!!!!
А ще гормони прописують пити
Це Ви в Хорватії?
Завжди недо...• 20 апреля 2023
Ответ дляТак точно!
Гм, интересно.
Я 165, вес 62-63
Так мы все разные)
Я с ростом 162 см, вес - 57 кг, ОГ - 98, ОБ- 99
Талию не измеряла, низ ношу М или 38, верх М-Л, в основном Л
Смайликівна• 20 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Чого смієтеся?
Мне бы ваши проблемы. У вас шикарная фигура.
У меня рост 170, вес 84. 100-85-106
Живу и радуюсь жизни.
автор Кашпо • 20 апреля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах

Ой, дякую!
автор Кашпо • 20 апреля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Почитаю зараз, що то за дієта)
автор Кашпо • 20 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Можливо, так. Почну з нового циклу
автор Кашпо • 20 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Забула написати, п´ю гормони.....
Які?
Добрый Йиннот• 20 апреля 2023
У вас бюст пишний важить огогезно, тому не поспішайте одразу переходити на капустяний лист.
Спробуйте почати зі спорту. Підтягніть свої пишноти. Рихлі 65 та підтягнуті 65 - це різні 65.
Пропорції ваші мають потенціал. Ви соковита й приваблива.
автор Кашпо • 20 апреля 2023
Ответ дляЦідило правди
Вы такая красивая
Дякую)
Зараз не така)
Так точно!• 20 апреля 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Так мы все разные)
То есть у меня «тяжелая кость?))
Вроде же нет.
автор Кашпо • 20 апреля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Це Ви в Хорватії?

Як ви визначили по такому малому шматочку ?
Хорватія, так
автор Кашпо • 20 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
У меня рост 170, вес 84. 100-85-106
Живу и радуюсь жизни.
У нас схожі параметри, а різні цифри на вагах. Як так?
Може мені мої брешуть і я також більше важу
Завжди недо...• 20 апреля 2023
Ответ дляТак точно!
То есть у меня «тяжелая кость?))
Вроде же нет.
Ой, ну Вы вообще худенькая, у меня ляжки пухловаты, но мне и 45 лет
Пусть будет тяжелая, чем широкая)))
автор Кашпо • 20 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
))))
Смішно написали
А бюст так, гарний такий)
Але мені плаский живіт більше подобається. Шкода що приходиться обирати або/або
Единорог помог• 20 апреля 2023
Спортом занялись,значит пендель не нужен.Но надо скинуть 5кг.А это, тоже, не легко
Козачка• 20 апреля 2023
Ответ дляТак точно!
Гм, интересно.
Я 165, вес 62-63
всі різні, я зараз 164 вага 57 і я товста стала в талії та стегнах, моя ідеальна вага десь 52 кг.
а зараз 90- 74 - 100.
Так точно!• 20 апреля 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Пусть будет тяжелая, чем широкая)))
Ляжки у меня тоже склонны, я их качаю в зале из-за этого. Мне 42)
Интересно просто, мы все такие разные по объемам, а вес одинаковый. Там автор выложила фото, ее 53 кг смотрятся как мои 63 при одном росте
Освічую темряву• 20 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Дякую! Я знаю..
2019 рік, 53-54 кг
Зараз 65!!!!
А ще гормони прописують пити
Ви тут надто худа!