Кашпо• 20 апреля 2023

Мої параметри. Зараз дуже потрібен ваш пендель. Не соромтеся, відірвіться на пов

Відірвіться на повну
Зріст 169, вага 65, параметри
Груди 100
Талія 80
Стегна 100
Одне стегно 59!!!!
Я побила всі рекорди.
1987 року, є одна дитина
Давайте, розкажіть мені все, щоб шматок в горло не ліз))
Яжбоматуся• 20 апреля 2023
Ответ дляКозачка
всі різні, я зараз 164 вага 57 і я товста стала в талії та стегнах, моя ідеальна вага десь 52 кг.
а зараз 90- 74 - 100.
Точно, різні, моя сестра 165 см зростом, то в неї хороша вага до 51 кг, але в неї параметри інші - 81-57-90.
Квітка Миру• 20 апреля 2023
Ответ дляКашпо

Як ви визначили по такому малому шматочку ?
Хорватія, так
Просто згадала Ваше фото. Ви його колись вже тут викладали, мабуть саме в темі про відпочинок в Хорватії і я його запам‘ятала. Бо Ви красуня!
По темі: я вища всього на 3см, вага така ж. Але параметри трохи менші. 94-81-94, ляшка - 52см
І виходить, що я така собі тумба без талії на тонких ніжках. Що робити з тією талією? У мене вона ніколи не була тонкою, але ж не 81см…
Томатико• 20 апреля 2023
Ответ дляКозачка
а зараз 90- 74 - 100.
цікаво. як таке можливо? в мене вага 62, зріст такий самий. А параметри менші 92-72-98. Спортом займаюсь, але й жирка багатенько.
Козачка• 20 апреля 2023
Ответ дляТоматико
у мене худі руки і ноги, тонка кістка. а жирка наїла добряче- він і дає такі об´єми, але легкий, порівняно з м´язами, яких у мене нема (астенік). Товстий астенік
Ryramily• 20 апреля 2023
Це дуже погана мотивація! Змотивуйте себе добре почуватися, після спорту та збалансованого харчування зафіксуйте свій стан, полюбіть це самопочуття і не захочеться інакше
Томатико• 20 апреля 2023
Ответ дляКозачка
а, тоді можливо. Бо в мене з дитинства м´язи та кістки ого-го.
автор Кашпо • 20 апреля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Дякую) так, то я)
Забула що вже показувала фото
У мене були 83/62/83 до весілля
Тобто перепад 30 ніколи не був, але і при 20, талія була нічого така. Не вау, але вона принаймні була
Потім весь час набирала і цей перепад 20 залишається
Але зараз талії нема, не видно при цій вазі
автор Кашпо • 20 апреля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Ви тут надто худа!
Зате лице гарне було, овал, вилиці. А тепер хом‘як
Ой, ні. Я хочу назад свої 54
Одні думки• 20 апреля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Так к лучшему нужно тянуться, а не расслабляться на худшем. Мне 37 лет, рост 164 - вес 51-53 кг. Но кожа без тонуса, есть недостатки, но это ж не значит, что нужно смотреть на варианты ’хуже’ и беззаботно жрать жареную картошку каждый день
Ну при зрості 169 см вага 65 кг нормальна, а тіло можна трохи підкачати і підтримувати форму. А то понаписують. я набрала, ой, аж 500 грам!
Снегопадка• 20 апреля 2023
Я в этом году набрала капец как! Обычно зимой набираю максимум 8 кг, в этом почти 19кг. Было 80кг, сегодня утром на весах увидела 77.9, обрадовалась невероятно сильно. По параметрам, как у вас, только обьем бедер на 4см больше
Свекруховна• 21 апреля 2023
Ответ дляКашпо
Можливо, так. Почну з нового циклу
А какие гормоны Вам выписали? Я полтора года на Джаз Плюс. Не набрала совершенно. Но будьте готовы, что с приемом первое время аппетит может расти. Нужно этот момент контролировать и не жрать намного больше, чем обычно.
автор Кашпо • 21 апреля 2023
Ответ дляСвекруховна
Клайру..(