Бджолина королева• 20 апреля 2023
Чи варто купити піджак на весілля?
Йду на весілля. В прогнозі вночі +6/вдень +13.
Буде вінчання в церкві, далі все в заміському комплексі(отоплення там немає).
Одягаю кемел пальто+туфлі+сумка. Варто купити піджак ?
Намакушка• 20 апреля 2023
Да, по началу можете замерзнуть, а потом с алкоголем и танцами будет конечно жарко
Бджолина королева
• 20 апреля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Звісно треба щось тепліше за сукню
Я ось і переживаю, що в таку погоду змерзну( спочатку в прогнозі було +18 і сонце, а тепер дощ..
Бджолина королева
• 20 апреля 2023
Ответ дляНамакушка
Дякую, таки варто придивитись до піджака.
Бджолина королева
• 20 апреля 2023
Ответ дляБубль Гум)
Платье не очень, какое то ...не удобное
Мені зручне. Тема не про сукню.
Бджолина королева
• 20 апреля 2023
Ответ дляПописанная парта
Краса потребує жертв, ідіть так. Можна теплий шарф узяти
Але в залі мені шарф не допоможе. За столом сидіти переживаю, щоб не змерзнути( до танців може пройти тривалий час.
Где тут 0?• 20 апреля 2023
Кашемірову пашміну можна додати, вони теплі. Складно підібрати піджак, щоб виглядав святково. З цим платтям піджак добре виглядатиме. Щось типу болеро або шанель, менш формальне.
Помидорина• 20 апреля 2023
думаєте піджак зігріє? мені наприклад якщо ногі голі і холодно або сиро то все я змерзла))
Г@Л@В@ломка• 20 апреля 2023
Сукня дуже гарна! І піджак буде класно під неї, я би взяла. Зняти завжди можна
Бджолина королева
• 20 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Піджак под пальто ні до чого тут. Я би взяла лише тонку вовняну шаль чи пухову жілетку-піддеву Юникло, якщо маєте.
Так в ресторані я ж не буду сидіти в жилетці чи пальто. Переживаю, що там змерзну.
Бджолина королева
• 20 апреля 2023
Ответ дляПомидорина
Сподіваюсь. Бо варіанту взувати щось інше в мене немає.. А піджак купити реально.
До ресторану я не дуже переживаю за теплоту, а ось в самому ресторані мене це турбує.
Бджолина королева
• 20 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
А, вибачте, я знову перечитала. Так, в заміському комплексі краще щось накинути. Може щось типу кардігану-кімоно? Хочеться чогось нарядного.
Дякую за ідею. А не знаєте, де щось такого плану можна придивитись? Бо світлий піджак ще уявляю, де купити, а це уявлення не маю.
Сижуревувшоке• 20 апреля 2023
Ответ дляБджолина королева
Может типа такого?
Ответ дляБджолина королева
Український трикотажні бренди. Тут рекомендують дуже гарні і якісні речі.
Ще бачила недавно у Резервед гарні жакетики. Перший хлопок з льоном, ще вживу не бачила.
Бджолина королева
• 20 апреля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Может типа такого?
Дякую, Але це суто декор. Зігріти не зігріє(
Бджолина королева
• 20 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Дякую.