Таня-1aa6• сегодня в 16:14

Имею токсичних родителей, нужен совет

Мені 37 років, давно заміжня, матеріально не залежні. Маю токсичних батьків, після заміжжя, батьки з погрозами виписали з будинку, та оформили все на сестру, постійні образи в сторону моєї сімʼї. Під час спільної вечері, знову звучали образи різного характеру, але вже при сторонніх людях, після чого ми перестали спілкуватись. Тепер на свята батьки шлють вітання в меседжі, жодних спроб налагодити спілкування не проявляють, лиш звинувачують що я не вдячна. Хочу почути пораду як діяти далі .
Графиня Шезвездицкая• сегодня в 16:16
А за что они требуют благодарности?
Что родили Вас?
Что содержали Вас?

FreeTalk.Zone• сегодня в 16:16
Не общайтесь. И всё. Вам зачем это общение?
NikiDnepr• сегодня в 16:16
Не общаться
Дашенька из Киева• сегодня в 16:18
було б цікаво знати і думку батьків на цю ситуацію. Бо зазвичай обидві сторони не ангели
aksenuda• сегодня в 16:19
автор забейте.хай сестрица их доглядае.они на нее наследство переписали.забейте на них
Дівчина Гілмор• сегодня в 16:19
Не звязуйтесь
aksenuda• сегодня в 16:19
я бы выперла пинками под зад с дома таких недороителей

aksenuda• сегодня в 16:20
автор счас заболеют сляжут а сестрица скаже грошей нема и вы будете выносить дерьмо из под них и лечить с операциями по 200 тыс
So_so• сегодня в 16:20
Какая могла быть спильна вечеря после ’після заміжжя, батьки з погрозами виписали з будинку, та оформили все на сестру, постійні образи в сторону моєї сімʼї’.
Я так думаю, что много что Вы упустили в своем рассказе.
Дівчина Гілмор• сегодня в 16:22
Ответ дляaksenuda
Так вони того і мости з автором налажують, на мою думку
автор Таня-1aa6 • сегодня в 16:24
Ответ дляSo_so
Тому що завжди старались залагодити конфлікти, по натурі терпляча, ще й свекруха радить що з батьками потрібно миритися
автор Таня-1aa6 • сегодня в 16:27
Ответ дляДашенька из Киева
Звичайно після смерті бабусі, за котрою я допомагала доглядати, цей будинок хоч і старенький теж оформлений на сестру, і коли сестра сказала що може в любий момент мене вигнати бо це її майно, батьки сміялися
So_so• сегодня в 16:27
Ответ дляТаня-1aa6
У Вас какой-то диагноз есть?
natapril• сегодня в 16:28
Виписали і посварились через одруження чи що? Їм не подобається ваш чоловік?
автор Таня-1aa6 • сегодня в 16:29
Ответ дляSo_so
У Вас какой-то диагноз есть?
Повністю здорова
natapril• сегодня в 16:29
Ответ дляaksenuda
💯 так і буває завжди. Погана дитина доти погана, поки дупу не припече.
Дівчина Гілмор• сегодня в 16:29
Ответ дляSo_so
У Вас какой-то диагноз есть?
Чого зразу діагноз?😄
natapril• сегодня в 16:31
Ответ дляДівчина Гілмор
Чого зразу діагноз?😄
Бо розповідь нелогічна
Дівчина Гілмор• сегодня в 16:33
Ответ дляnatapril
Бо розповідь нелогічна
А чого, я вірю, що таке може бути.

natapril• сегодня в 16:36
Ответ дляДівчина Гілмор
А чого, я вірю, що таке може бути.
Мова не про ситуацію, а про стиль спілкування.
So_so• сегодня в 16:36
Ответ дляДівчина Гілмор
Чого зразу діагноз?😄
А что может мотивировать психически здорового человека ходить на спильни вечери, если всё, что перечислила автор, правда?
Как раз диагноз бы тут многое объяснил и пропущенные части истории тоже
natapril• сегодня в 16:37
Ответ дляSo_so
Там не діагноз скоріше, а синдром.
So_so• сегодня в 16:38
Ответ дляnatapril
И это тоже, как будто не 37, а 7, что тоже наталкивает на определены мысли
Дівчина Гілмор• сегодня в 16:38
Ответ дляSo_so
Може автор затюкана батьками, хоча, ви праві
Аленка2012• сегодня в 16:39
все просто - прийняти той факт, що люблячих батьків у Вас немає, посумувати день-два, оплакати та припинити спілкування. Ви потрібні в першу чергу своїй родинні.
So_so• сегодня в 16:39
Вы живёте со свекровью?
natapril• сегодня в 16:40
Ответ дляДівчина Гілмор
Якщо вона живе у свекрухи, а та теж схиляє до спілкування з батьками, то людина у позі наймички: нічого власного нема, усі вказують та керують , ніхто не захищає. Чоловік , мабуть, теж мамин підцицьник.
Аленка2012• сегодня в 16:42
Ответ дляДівчина Гілмор
100%, он знову тюкають що невдячна...Вона завжди буде не такою, це їх важель управління як би не вгоджувала. Свекруху теж немає чого слухати, ставайте дорослою самостійною Особистістю.
Дівчина Гілмор• сегодня в 16:42
Ответ дляnatapril
Так, немає власної думки
Аленка2012• сегодня в 16:43
Ответ дляДівчина Гілмор
Так, немає власної думки
мабуть з дитинства вбивали, що її думка неправильна і їм видніше, от і немає тепер