Ferreyalt• 21 апреля 2023

Якщо батько росіянин, а матір українка - то син хто буде по національності?

У мого знайомого батько росіянин, котрий вже років 15 живе в нашій країні, а матір - українка. Син народився в Україні.
Він більше по національності хто?
Спасибі!
Northface• 21 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Та они сами там кричат, что они руцкие! И буряты и чеченцы
Смешно

Northface• 21 апреля 2023
Ответ дляГорня капучіно
А что,национальность по месту рождения дается ??? Если отец русский,тоти дети русские
А почему не учитывается национальность матери? Вот просто интересно. ? А если дети не от него, а она соврала, что его
Мамзелькіна• 21 апреля 2023
Ответ дляИнтимная
Нет, при мне не так. Точно в 16 спрашивали. Свидетельство у меня дубликат уже нового образца , увы
Чому ’увы’? Чим погане свідоцтво, крім формату?
Northface• 21 апреля 2023
Ответ дляГорня капучіно
Русская вы, по национальности отца....а считать себя кем угодно можете ))
Еще раз, женщина не дает ребёнку свои гены, ’кровь’, почему только по отцу?
Дивне створіння• 21 апреля 2023
Я думаю, що він скоріше українець, ніж росіянин. Раз народився тут, і виріс. Ну і свідоцтво про народження отримував в Україні як громадянин Украіни. Що у нього з росією спільного? Лиш національність тата, який вже тут живе 15 років? Просто хай нікому навіть і не розказує про цей факт рос.національності, нащо йому такий бруд, і живе спокійно. Але! Головне, що в нього в голові, яке відношення до всього, що відбувається в Україні. Якщо він адекватний і його тато також, то до чого національність, її др речі можна змінити.
Northface• 21 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
И евреи правы в этом вопросе!
Они умные)
Northface• 21 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Ну тогда..можно предположить какая у него национальность,какие корни. Ведь в любом случае гены отца много очень значат.
А гены женские нет. Вы не учили биологию? Женщина даёт ребёнку 50% своих генов, как и мужчина. Она не просто инкубатор

Ондатрова шуба• 21 апреля 2023
Авторе, вивчайте закони і постанови на сайті Мінюсту, бо Вам тут понаписували, що по батьку
По законодавству дитина коли буде отримувати паспорт, має сама визначити свою національність. Але по факту можуть бути ’нюанси’. Мені в подібній ситуації в Бородянському районі не реєстрували дитину за місцем проживання (прописка), допоки не оформлю довіку про українську національність, не зважаючі на те, що я показувала начальниці підрозділу ДМС всі їхні постанови і інструкції.
Я в дамках• 21 апреля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Мой папа русский, мама украинка, я родилась в Украине.
Конечно я украинка!
Аналогічно!
Northface• 21 апреля 2023
Ответ для_MadonnA_
Сын будет украинец ) где родился )
А если бы я родилась в Китае)), хотя все мои предки из Харькова, то значит была бы китаянкой?😆
Сумчатая кошка• 21 апреля 2023
Ответ дляNorthface
Тому що так на росії 🤷‍♀️ Автор коментаря залетівша сюди матрьоха
Дивне створіння• 21 апреля 2023
Ну от до прикладу, в нас є блогерка, то тато її камбоджієць. То що вона камбоджійка?))) Народилась в Україні, і має громадянство українки.
Весела бджілка• 21 апреля 2023
В современном мире вопрос национальности все больше становится не генетическим, а вопросом самоидентификации.
У моего ребенка: бабушка грузинка, дедушка украинец, вторая бабушка белоруска, второй дедушка поляк. Вопрос - кто он по национальности?
Дивне створіння• 21 апреля 2023
Ответ дляNorthface
Якщо б один з ваших батьків був би китаєць, і ви сім’єю б жили в Китаї, то так. А якщо у вас обоє батьки українці, і мама випадково так сталось, що народила в Китаї, то яка ви китаянка?)))
Northface• 21 апреля 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Ну да, там женщины до сих пор не люди)
Northface• 21 апреля 2023
Ответ дляДивне створіння
Ну вот))
Сумчатая кошка• 21 апреля 2023
Ответ дляNorthface
Ну да, там женщины до сих пор не люди)
Та там ніхто не люди.
Дивне створіння• 21 апреля 2023
А у цього хлопця мама українка , і народився він в Україні, і впевнена і паспорт у нього громадянина України. От і все. Які питання?
Зроблено у 80-х• 21 апреля 2023
Опять сексистские стереотипы. С чего бы это по отцу? У человека в равных долях ДНК от обоих родителей. То есть он наполовину украинец, наполовину русский. Хотят тут вопрос, почему такой бред, как национальность, вообще кого-то волнует. Форму черепа, может, измерять начнём?

мадам Везувий• 21 апреля 2023
Ответ дляNorthface
Смешно
Ні не смішно, це так і є. Подруга дитинства з мордовії, її батьки приїхали працювати на завод, бо була робота і давали квартири, виїхали з зубожіння. То тоді вона казала що мордвінка, в неї специфічний розріз глаз та лице..... Потім, після розвалу сересере вони повернулися на батьківщину, бо завод не працював і зубожіння настало у нас.
Так от, тепер вона рузькая. Саме не росіянка, а рузькая. Живе, сцуко десь під мацквою і в соцмережах репости робить, як в Україні гноблять рузьких . Вже 30 років пройшло, як вона виїхала, вона все знає.
Northface• 21 апреля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Я об этом и пишу. Ну женщинам нравится писать, что только по мужику, мужик имеет значение и его гены и все. Вообще не могу таких понять🤷‍♀️
Northface• 21 апреля 2023
Ответ длямадам Везувий
Яке воно дурне)
Дивне створіння• 21 апреля 2023
Ну може раніше це нормально було бути росіянином, або напівросіянином, але зараз це пятно на репутації🤣 Бо вони показали себе прекрасно, яка то нація.
Northface• 21 апреля 2023
У меня вообще все скучно, предки с маминой стороны и со стороны отца полностью все с Харьковской области. Прям с пра прабабушек и дедушек)
мадам Везувий• 21 апреля 2023
Ответ дляNorthface
Яке воно дурне)
Ще згадала: коли батьки були в окупації, то було чимало ’малих’ народностей. В мене батько балакливий, то питав у явного бурята чи кого там (тобто знову ж специфічне лице з монголоїдним розрізом глаз, не гірше не краще за наше, просто інше) хто він за національністю, завжди відповідали: я рузький (підкреслюю, не росіянин!)
Northface• 21 апреля 2023
Ответ длямадам Везувий
😆😅очень странные людишки. Это ж так не уважать свою национальность настоящую)
Метелики на душі• 21 апреля 2023
Все дуже легко. Якщо хоча б один дідусь, бабуся чи двоюрідна тітка, не кажучи вже про батька або матір, українці, то й дитина українець
После шести ни-ни• 21 апреля 2023
Спросите у ребенка, что он считает своей Родиной. Вот и будет вам ответ
БоХатая• 21 апреля 2023
Теж маю питання. Моїх пращурів вислали з Херсонської обл. в Грузію ще за царя, прізвища всі росіянські, до самісеньких батьків всі росли в Грузії. Моя сестра народжена в Грузії, я в Україні.
Ми українці, трохи блудні, але назавжди.
Флюорография гуся• 21 апреля 2023
Ответ дляДивне створіння
у меня муж живет здесь уже 23 года, русский. все, кому не лень уже сказали моей маме, что зять кацап. я уже пожалела, что тогда не подумала об этом. но он хороший человек.
ребенок мой, конечно, украинец. он родился здесь, живет и будет жить. с чего бы ему стать русским?