Ferreyalt• 21 апреля 2023

Якщо батько росіянин, а матір українка - то син хто буде по національності?

У мого знайомого батько росіянин, котрий вже років 15 живе в нашій країні, а матір - українка. Син народився в Україні.
Він більше по національності хто?
Спасибі!
После шести ни-ни• 21 апреля 2023
И мне кажется, что национальность в документах определяется по месту рождения

мадам Везувий• 21 апреля 2023
Ответ дляФлюорография гуся
у меня муж живет здесь уже 23 года, русский. все, кому не лень уже сказали моей маме, что зять кацап. я уже пожалела, что тогда не подумала об этом. но он хороший человек.
ребенок мой, конечно, украинец. он родился здесь, живет и будет жить. с чего бы ему стать русским?
Якщо гарна людина, то навіщо жалкувати?
dulenok• 21 апреля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
т.е. если я родилась 40 лет назад на территории бывшего ссср, но всю жизнь живу в Украине, то я русская? странно
Мост_Устал• 21 апреля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Авторе, вивчайте закони і постанови на сайті Мінюсту, бо Вам тут понаписували, що по батьку
По законодавству дитина коли буде отримувати паспорт, має сама визначити свою національність. Але по факту можуть бути ’нюанси’. Мені в подібній ситуації в Бородянському районі не реєстрували дитину за місцем проживання (прописка), допоки не оформлю довіку про українську національність, не зважаючі на те, що я показувала начальниці підрозділу ДМС всі їхні постанови і інструкції.
Та ніхто не питає нiяку національнiсть, що ви вигадуєте????
Флюорография гуся• 21 апреля 2023
Ответ длямадам Везувий
Якщо гарна людина, то навіщо жалкувати?
та от навіть ця тема мене якось неприємно різонула. я думала, що мій син українець і крапка, а бачите, ще в когось виникають такі питання.
мадам Везувий• 21 апреля 2023
Ответ дляМост_Устал
Вона мабуть з громадянством наросії, тому і виникло таке питання. Це єдине пояснення того брєду, і тоді воно не брєд, частково.
Одна_на_всей_планете• 21 апреля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Ваш муж - исключение из правил, а не правило
Да прекращайте. Как вы понимаете, много родственников и друзей там. Все адекватные против войны.

Пес Патрон• 21 апреля 2023
В мене батько азербайджанець, мати українка. В графі національність принципово скрізь пишу українка і ніким іншим себе не вважаю. Чоловік у мене білорус. діти наші - українці.
Mariya Prokhorova• 21 апреля 2023
Ответ дляТворог для розжига
В Украине национальность определяется по отцу, значит ребенок - русский, гражданство- украинское
Це ви самі вигадали ?
Навіть в срср дитина у 16 років обирала національність , яку має записати в графу паспорта
175см55кг19лет (она)• 21 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Це не так. В Україні національність не визначається по батьку, і навіть по матері. Запишуть те, що скажете. Пізніше, коли дитина буде дорослою вона має право змінити.
Наконец то адекватный ответ)
Флюорография гуся• 21 апреля 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
мужа родственники сразу говорили, что скоро вас освободят. теперь риторика поменялась. против войны. но я с ними не общаюсь. иногда подслушиваю.
Mariya Prokhorova• 21 апреля 2023
Ответ дляГостра на язик
Коренная! Чистокровная украинка! Дед родился в Киеве, отец в Киеве и я родилась в Киеве!

борода не робить чоловіка мудріше !
Mariya Prokhorova• 21 апреля 2023
Ответ дляГуру троллинга
В Україні на законодавчому рівні не визначається по кому з батьків визначається національність, вона не вноситься нів які документи. Тому не несіть ахінею. Повнолітня людина сама може визначитися з о вона за національністю
Таке навіть в совку було , дитина сама визначає національність !
І зараз руським бути соромно , бо то дикуни і варвари
Одна_на_всей_планете• 21 апреля 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Я не могу про ваших ничего говорить, могу только судить по своим.
Мафиозная• 21 апреля 2023
Ответ дляdulenok
Где вы родились?
dulenok• 21 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
Где вы родились?
Архангельская область..сейчас расия. При этм отец коренной харьковчанин, мама коренная курчанка
Мафиозная• 21 апреля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Та они сами там кричат, что они руцкие! И буряты и чеченцы
россияне может
Все питаю зарання• 21 апреля 2023
Ответ дляВообще не факт
Что вы пишите? Там графа гражданство, а не национальность. Вы вообще разницу не понимаете?
В личном деле в отделе кадров у нас есть отдельно гражданство, отдельно национальность. Меня саму это удивляет. Я в гос.органе работаю
Мост_Устал• 21 апреля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Наконец то адекватный ответ)
Єдиний нюанс, що ніхто ніде не записує

Мафиозная• 21 апреля 2023
Ответ дляNorthface
А если бы я родилась в Китае)), хотя все мои предки из Харькова, то значит была бы китаянкой?😆
Украинкой с китайским гражданством
Дай подивлюся• 21 апреля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Ну якщо батько росіянин, то це вже жопа. Яка різниця яка там національність….
Тільки у вас в голові...
Мафиозная• 21 апреля 2023
Я по национальности русская, по гражданству украинка
мадам Везувий• 21 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
россияне может
Ні! Вони руцкие. росіянами їх ми називаємо, вони себе так не називають.
Все питаю зарання• 21 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
У меня аналогично. Отец азербайджанец, мама русская. А я пишу везде что украинка. Помню как когда-то при поступлении в ВУЗ меня на экзамене по украинскому ’зарубили’, сказали что с такой фамилией и национальностью родителей тебе нечего делать в украинском институте. Так что я ученая и фамилию при замужестве сменила, с тех пор везде пишу что украинка (родилась в Киеве)
Мафиозная• 21 апреля 2023
Ответ дляdulenok
Украинка по национальности
ГЛЮкоза• 21 апреля 2023
Важливо як людина сама себе ідентифікує, є різні варіанти - за країною народження, за громадянством, чи за країною походження батьків.
Сяду на шию, дорого!• 21 апреля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Велика різниця. Мій вітчим теж з росії, приїхав до України на початку 90-х. Він давно громадянин України. І він не за рашку. Також знаю грузинів та азербайджанців, які народились та виросли в Україні. Це зовсім інші люди, не порівняти з тими, хто приїжджає до нас вже у дорослому віці.
А от однокласниця моя має обох батьків росіян. Народилася вона і все життя прожила в Україні. От вона терпіти не може мову і в неї невсьотакадназначна та нададагаваріваца. Проте вона не зрадниця/колаборантка, чоловік її в ЗСУ.
У нас є дуже різні верстви населення. І мені так прикро за гризню між всіма нами. Кожен думає, виходячи зі своїх мізків та досвіду. Якщо хтось чомусь вважає інакше, не варто на нього кидатися зі звинуваченнями. Пояснюйте свою позицію впевнено та спокійно. Це і є гідність.
Мафиозная• 21 апреля 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Меня в школе записывали как русскую, даже по фамилии было понятно
Вообще не факт• 21 апреля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
А де в паспорті національність? Аж цікаво
Пес Патрон• 21 апреля 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
а мене ще бісить, коли в різних установах мене питають, чи розумію я українську мову