Не танцую- но пою• 21 апреля 2023
Заспокійливі для підлітка
Дівчата, може хтось давав дітям ліки для внормування стану нервової системи. Син 16 років. Дратівливий і різко спалахує як сірник. Нервовий. Хочу подавати йому заспокійливі, щоб врівноважити його стан, бо каже, що самому зле від того. Думала може magne b6 або валеріану.Може хтось знає щось краще...
Однозначно• 21 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Авторка, ви коли палець порізали, то як лікуєте? Промиваєте, мажете та пластир, чи йдете танцювати? Ото що тут перерахували валеріана, магній, гліцин, прости зорі гомеопатія, та ін. вашій дитині допоможе як піруети точити коли з пальця кров капає. Йдіть до лікаря, це ж дитина, вік складний, стрес, гормони.
І що, потрібно втручатися в гормональну систему підлітка?
така ситуація швидше норма, найкраще підтримати нервову систему - лецитин або фосфатиділхолін, омега, магній
Ответ дляОднозначно
Я десь написала ’потрібно втручатися в гормональну систему підлітка’?
Ні.
Я написала, що ота ваша ’підтримка’ повинна бути узгоджена з лікарем.
Ні.
ЖующаЯКонфету• 21 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
А с зубами что, кариес?
Тогда проблемы с жкт и микробиом и состояние ребенка после приема В-шек ТОЛЬКО этим (жкт и дисбак) и обусловлено.
При том что есть дефицит витаминов гр.В, давать их без проработки жкт нельзя, т.к. они взращивают патогенов еще больше. Отсюда и более сильная интоксикация мозга.
И у вашего ребенка есть повышенная кишечная проницаемость и ГЭБ.
Такое сочетание встречается редко.
Плохо что об этом знают только генетики из Харькова, уже давно пора было бы всех врачей обязать начинать лечение с кишечника и регуляции баланса микробиоты...
Такое сочетание встречается редко.
Гомоцистеин высокий сейчас пьем фолиновую кислоту 400. Параллельно поддерживая ЖКТ.