Дикая Роза• 23 апреля 2023

Як порахувати післяплату?

Новою поштою. В одну сторону - посилка 70грн, як вирахувати скільки вони візьмуть грошей за післяплату? Мені покупець скільки має перекинути на карту? Я не знаю як вони рахують.
ТайТаке• 23 апреля 2023
70 грн товар?
Вам какая разница сколько они возьмут?
Вам зайдет 70 если аы никакой предоплаты не берете.
автор Дикая Роза • 23 апреля 2023
Ответ дляТайТаке
70 грн товар?
Вам какая разница сколько они возьмут?
Товар 200грн.
ТайТаке• 23 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
Товар 200грн.
Тогда вы странно задаете вопросы
З вишневого садка• 23 апреля 2023
тобто? вартість товару=сумі післяоплати
Бибер-анонимер• 23 апреля 2023
Если наложкой, то процент от стоимости товара. Зайдите на сайт и посчитвйте.
З бісиками• 23 апреля 2023
Вам на карту - вартість товару. Нащо вам щось вираховувати?
ТайТаке• 23 апреля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
2% +20 грн ,вроде бы так было раньше
автор Дикая Роза • 23 апреля 2023
Ответ дляЗ бісиками
Вона хоче наложкою. Я за наложку (за пересилку повинна взяти гроші) і не розумію скільки взяти з неї грошей
Танцепесенная• 23 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
140 грн візьміть, 60 на наложкк
З бісиками• 23 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
Штани коштують 400 грн. Клієнт хоче наложкою. Ви берете передоплату 140 грн, як страховочну суму, якщо не забере. Наложку ставите 260 грн (400-140) і відправляєте. За доставку платить отримувач. Якщо він посилку не забере і вона вам повернеться назад, то 140 грн заплатите на НП за покатушки
Бибер-анонимер• 23 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
140 гривен за пересылку. А она Вам 60 гривен после получения.
автор Дикая Роза • 23 апреля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Все. Зрозуміла. Дякую.
ТайТаке• 23 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
Ой ,вы шось не про то . Вы предоплату должны взять покатухи в 2 стороны ,а сумме наложки указать за минусом предоплаты
автор Дикая Роза • 23 апреля 2023
Ответ дляТайТаке
Саме про це я й запитувала. Але, мабуть, не чітко сформулювала свої думки.
Флюорография гуся• 23 апреля 2023
140 предоплата. Если доставка за счёт покупателя, то постоплата 60 грн. Если доставку оплатите вы, то постоплата 130 грн. За наложку покупатель платит Новой почте. Вы с покупателя за наложку ничего не берете.
Купи слона• 23 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
Сколько ? В размере доставки в оба конца, вдруг не придет или откажется.
Басноплетка• 23 апреля 2023
Возврат посылки на НП сейчас бесплатно.
Отправляйте через ОЛХ-доставку, вообще будет бесплатно в обе стороны для Вас.
Брать 140грн предоплату и ставить наложку 60грн как-то странно
Смайликівна• 23 апреля 2023
Ответ дляТайТаке
2% +20 грн ,вроде бы так было раньше
это ж получатель платит
ТайТаке• 23 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
это ж получатель платит
Ну да
Идууу--уууу блин• 23 апреля 2023
Ответ дляФлюорография гуся
на 60 грн постоплата
Идууу--уууу блин• 23 апреля 2023
Ответ дляБасноплетка
Возврат посылки на НП сейчас бесплатно.
где? конкретно ссылку па новую почту дайте, а не журналюг
Розумна Губка• 23 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
Доставка в 2 сторони, буде 170-190 грн, при умові що покупець відмовиться, і посилка поїде до вас назад
В 1 сторону, мінімально 100 грн буде, якщо смт, то 125грн
Це з наложкою, орієнтир.

Тобто, вам щоб було збитків, хай 190 на карту кидає, а 10грн наложкою оплачує.

Автор, у вас товар за 200грн, вірно?
А покупець хоче наложку?

Добра порада: таких одразу посилати ,, тут гарантовано посилка покатається в 2 сторони, бо або взагалі не прийде забирати, або навіть як і прийде, почувши суму до оплати, то відмовиться! Тут навіть гадати нічого, 100% так буде.
Якби вартість була з 2тис, тоді наложка цілком виправдана, з авансом за доставку.
Розумна Губка• 23 апреля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
на 60 грн постоплата
Задачка з математики, на 5й клас!💥

Ви продаєте умовно олівець для брів, вартість його 70грн.
Покупець вимагає тільки наложку!
Нюанс: акційна доставка на поштомат не можлива при наложці )

Питання задачі:
- скільки брати авансу за покатушки?
- куди послати такого покупця?
Идууу--уууу блин• 23 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Задачка з математики, на 5й клас!💥

Покупець вимагає тільки наложку!

Питання задачі:
- скільки брати авансу за покатушки?
- куди послати такого покупця?
в пятом классе дети более сообразительны и сразу пошлют куда надо.

какая наложка при товаре 200 грн
а покупатель в курсе, что еще и комиссию переплатит ради 60 грн?
Розумна Губка• 23 апреля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин

какая наложка при товаре 200 грн
++++
отож бо! але біда що мозгів купити не можливо, навіть за мільйони..