Черпак_для_фантазий• 23 апреля 2023

Чи боялись ви самостійно вперше їхати на авто по місту?

Як змінилось життя після купівлі авто?
Ждушечка• 23 апреля 2023
Я і зараз боюсь, за кермом 16 років
Oks_kis• 23 апреля 2023
Я боюсь только в центре, потому что там много неадекватов, которые любят нарушать
Кружите меня,кружите• 23 апреля 2023
Звичайно боялася, раніше рух у Києві був гірше організований, а водії гірші.
Проте страх на користь, це відповідальність.
Мальчун-задирун• 23 апреля 2023
Я без мужа не езжу вообще. Если надо куда-то ехать, а муж не может - иду на маршрутку. Очень тупо, но пока так(
ішо• 23 апреля 2023
страх -це погано. треба прийняти правила гри і відчувати себе тако самою, як і всі
Oks_kis• 23 апреля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Я первый месяц с мужем каталась)
Теперь только с навигатором)
Пані з калабані• 23 апреля 2023
Я вже нічого не боюсь. Був в мене перший раз і у Львові і в Києві, і Стамбулі, Римі, Парижі, неаполі, Маямі
Головне слідкувати за дорогою і не звертати увагу на сигнальщиків , тих хто позаду і тд
Чудовий каламбур• 23 апреля 2023
Так. Боялася, але їхала. І розуміла, що всі колись починали. Виїжджала не в робочі години, зранку по вихідних, будувала маршрут заздалегідь, в правий ряд, трохи як бабця, але з чогось починати ж треба.
Редиска Я• 23 апреля 2023
Очень боялась. Первый месяц ездила с кем-то: папой, коллегами по работе. Но все проходит с опытом.
Та прям багіня• 24 апреля 2023
Практически все боятся, когда начинают. Уверенность приходит с опытом. Я от езды кайфую, сейчас работаю на дистанционке, поэтому за рулем реже гораздо.
Лорка-хлорка• 24 апреля 2023
Нууу, 10 лет за рулем, а по Одессе летом 4 месяца стремно было ездить, предпочитала такси и нервы спокойны)
Червона ікорка• 24 апреля 2023
Первые полгода всем страшно,а потом втягиваешься и получаешь удовольствие!
Лорка-хлорка• 24 апреля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Это верно.
Ms. Похвала• 24 апреля 2023
Старшно самій, але набагато краще , ніж з чоловіком, який всю дорогу оре не своїм голосом на мене.
То йому я во всі ями в´їзжаю, то повільно їду, то направо терміново йому надо з лівого ряду, то наліво з правого.
Доречі, водимо однаковий час, він вже разів 5 машину бив, і в дтп потрапляв. Я тільки гілочками шкрябнула бок авто. Але все одно на його думку, він крутий, а я тупа)
Краще уж самій
Уси Пуси• 24 апреля 2023
Да. Помню это. Страшно было.
Только пригнали авто через всю страну и рано утром сама ехала по городу на этой машине. А пригонщика высадила возле его дома.

Но ехала по пустому городу, зимой, резина лысая.

Ничего, справилась..