Оченьценная• 24 апреля 2023
Відсутність термінала в кафе
Ходила до кафе і завжди розраховувалась універсальною карткою, залишала чайові готівкою.
А вчора сказали, що термінал не працює і треба перекинути гроші на картку. А якщо я не вмію перекидати гроші з картки на картку? І готівки немає. Викликати поліцію?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляНематрьошка
Узнайте как работает терминал и поймете
Может, мне его еще и ремонтировать?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Автор зранку поснідала в кафе.
Зараз зникла, напевно обідати туди ще пішла
Не зранку поснідала, а ввечері повечеряла. З 13 до 19 була на роботі. Не всі ж мають можливість постійно сидіти на порадниці, дехто ще й працює.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляГубной рояль
Удалено администрацией...
Ви не заговорилися?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Сказать владельцам кафе , что у вас только карта и переводить на другую не будете , что это незаконно и вам нужен чек
Поблагодарить и идти домой
Знаєте, якби був власник, я б так і зробила. Але були молоденькі новенькі офіціантки. А від них нічого не залежить.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляМарафетчица
Я ж вам вже писала, що гумор, то не ваше.
Ну то й що, що ви написали? Ви експерт в питаннях гумору?
Може, то в вас відсутне почуття гумору?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
какая нудная пожилая женщина. Я думаю, если Ві больше не придете в кафе, персонал будет только рад)
2 взрослые женщины 65 и 40-45 лет не могут решить проблему с оплатой и уже час мурыжат на форуме, Вам что, заняться нечем больше?
Высосали проблему из пальца...кошмар какой.
Женсчина, независимо от вашего возраста в теме вас никто не держит.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Автор, Вы мегатоксичная. Извините, я б Вас попросила больше не приходить в мое заведение.
Не утруждайте себя. Я сама бы в ваше кафе не пошла.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляНе служанка
В магазине в таких случаях предлагают расплатиться наличными. Не можете - оставляете товар и уходите без него.
Мне, извините, вырыгнуть съеденное нужно было? Чтобы оставить им их товар и уйти без него.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Кафе мало би попередити про непрацюючий термінал, але це форсмажор і способи вирішення запропонували. Чи варто було з того роздувати ель шкандаль?
Тим паче, автор пише, що вона в тому кафе бувала часто, тобто все було ок і подобалось. І через одну неприємність собі все пересрати- якась альтернативна логіка.
Де ви прочитали , що я в кафе роздула скандал?7
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
а если вы телефоном не умеете пользоваться, полицию вызывать?
А до чого тут телефон?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Спочатку розрахуватися, а потім їсти.
Ви в кафе спочатку розраховуєтесь, а потім їсте?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
оставляете залог и топаете за наличными
Чого це я маю десь йти? Ще й щось залишати?
Манка Я• 24 апреля 2023
Если пожалуетесь в общество по защите прав потребителей, штраф для кафе будет 8500 за отсутствие возможности оплатить терминалом.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Удалено администрацией...
Де ви бачите винос мозгу? На форумі? Якщо хтось не може собі труси вибрати - тему цікаво читати?
Не подобається тема - до побачення, ніхто вас не тримає.
Манка Я• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Для тих, хто не зрозумів - в цьому кафе завжди був термінал. А тепер він чогось ’ не працює’.
І не я повинна питати, чи є термінал, а мене повинні попереджати, що його нема.
Коли мені треба було зробити покупку в маленькому селі, то я запитала у продавця, чи можна розрахуватись по терміналу. Вона дуже здивувалась і відповіла ’звичайно’.
А це кафе в місті.
Мабуть тому що кафе оформлене на ФОП. Може немає касового, тому що на оплату через термінал потрібно чек пробивати, а може ФОП річний ліміт перевищив, тому розкидують на особисту карту. Це все незаконно.
Манка Я• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Ви читати вмієте?
Я ходила до цього кафе саме тому, що тут ЗАВЖДИ був термінал.
Касові чеки давали вам?
Манка Я• 24 апреля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Это не так, требование иметь РРО, ПРРО - т.е. регистратор расчетных операций (кассовый аппарат), а не терминал
Если ві собственник, то ваш бухгалтер профан. Штраф 8500 за отсутствие терминала для расчетов
Снегурочко• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
А мені 65. І не все мої знайомі мого віку заходять в приват24.
Тут питання не про мої здібності, а про наглість власників кафе.
Уявіть, вам в магазині на касі закидають перекинути гроші на карточку, бо не працює термінал.
Автор это нарушение закона. Либо расчет через терминал либо наличка. Перекидыание на счет физлица запрещено. Но полиция ничего не сделает это не в их компетенции.
Скорее всего уменьшают оборот на счету,чтоб укладываться в лимит
Снегурочко• 24 апреля 2023
Ответ дляМанка Я
Именно. И только на советчице виноват автор,а не нарушитель закона)
Манка Я• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
А це кафе в місті.
Спитайте власника, чи він в курсі? І че хоче він з перекинутого на його особисту картку сплатити 19,5% податків, як з доходу фізособи. Це ще буде дешевим варіантом. Можуть припаяти ухилення від оподаткування та шраф 100% за непроведення доходу через РРО
Відсутність POS-терміналів загрожує адміністративною відповідальністю фізосіб-підприємців, посадових осіб юридичної особи за ст. 16315 КпАП у вигляді штрафу від 100 до 200 НМДГ (від 1700 грн до 3400 грн);
за повторне порушення, учинене особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, передбачено штраф від 500 до 1000 НМДГ (8500 грн до 17000 грн).
Манка Я• 24 апреля 2023
Автор, поднимая скандал, вы по сути спасаете хозяина кафе от будущих миллионных штрафов за переброски
Директор Пляжу• 24 апреля 2023
Ответ дляНаливайКа
Автор, это не отсутствие терминала, а его временная неисправность. Вам предложили вариант, как расплатиться. У меня была подобная ситуация в салоне и девочки спокойно меня отправили в банкомат, потому что на карту кидать - у них нет такой функции. Я ходила и вернулась заплатила.
Об этом нужно предупреждать заранее. Потому что если у человека, например, кредитка в минусе, или карта другого банка, то ему проще зайти в другое кафе, чем платить комиссию.
ЧупакабраЗеБест• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
у меня вообще кнопочная нокиа. и ничо никому не перекидываю.
ПростоБелка• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
носіть з собою готівку
ПростоБелка• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Якщо це разова акція, то зрозуміло. Але ж попередження потрібно? В мене кредітні кошти, мені зручно саме розраховуватися карткою, а не знімати гроші в банкоматі.
попередження потрібне з вашого боку. що у вас тільки картка
А Я Самая Самая• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
А зачем вы без денег ходите по заведениям? Ешьте дома
Личко Невеличке• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Во многих кафе такое практикуют: сначала оплата, потом заказ. Блин, вы такая душная, жуть. Спросить при входе, работает ли терминал, вы не могли? Вы всегда проблемы себе создаете на ровном месте, по другому скучно жить?
Люблю ВалЄру• 24 апреля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
не зрозуміла як це ’не вмію перекидати на картку’?
.Моя донька дев´яти років вже вміє)
Реально?
Ні я таке своїй 9 тирічці не довірю
НаливайКа• 24 апреля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Конечно нужно. И не потому что кредитка)