Сонячний зайчик• 24 апреля 2023
А як ви одягалися у 90-ті?
Тема для потріщати ) Що з самого странного ви носили в ті роки?
Я 75-го року народження, юність прийшлась на голодні 90-ті. Зараз думаю, як кошмарно я і багато хто тоді одягалися.
Ані грошей не було, ані нормальних речей. Вдома перешивали речі, ремонтували, щось ліпили з існуючого.
По темі. Десь в 1990-91 роках булі модні турецькі спідниці з варьоного джинсу з вишитими розочками. Мама десь купила тканину під варьонку, зшили мені спідницю, а я її розшила акриловими нитками розочками.
Ответ дляfrolik
Факти? Нібито видача італійської візи в ОВІРІ більше схожа на фантазію.
Какие факты я вам должна? Поездка от частного агентства. А, вы не знаете,что тогда они были? Фото из Италии? Они у мамы. А паспорт вам свой не показать? Ещё раз пишу, убеждайте себя ,что все тогда были бедными убогими ,ибо вы других не видели.
Мядуза аля моргонер• 24 апреля 2023
Ответ дляЭлочка LA
Я написала кому возможностей больше. Подачку сейчас можно получить совершенно не работая, радуйтесь. Плевать, что люди гибнут и города уничтожаются, за то где- то ткнут социалку? Читаю таких как вы и вспоминаю ’Унежесённые ветром’. Неграм дали
свободу и независимость, а они её начали просырать.
Я на социалке не сижу, а работаю также как и до войны))) о каких подачках Вы мне пишите?
Ответ дляЭлочка LA
Ну да, ну да. А італійську візу вам видав ОВІР. Йому ж більше нема чого робити, окрім як видавати українцям візи на в´їзд в Італію.
Кусачая Я• 24 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Я 76-го, встигла поносити і джинсовий комбінезон Milton´s, 30 рублів коштував, як зараз пам´ятаю, на ДН в 4 класі подарували, і піраміди класі в 8, і турецький светер...
В 15 років були чорні варені піраміди (круть!) І палений костюм adidas))
Ще був малиновий вирви око плащ з жатки теж в 15-16 років, лосіни і сіточку, малинові лосіни до плаща, футболка boss)) і міні спідниця резинка.
Потім, років в 17, з´явилась мода на спідниці пліссе і блузки з вишивкою на комірці, теж носила.
Чолку дибки ставила на лак Прелесть, стрілки мало не скронь малювала, і помада з перламутром)))
Красунька))
Ми з подружкою до цього антуражу ще стрижки одна однiй робили, я чолку пасмами пергiдролем висвiтлювала. :-):-):-)
Добротная• 24 апреля 2023
Чогось згадалась пісенька з ТікТоку :’ Они выглядят как твари...’))).От якось так я і виглядала. Я 1986,то спочатку була дитям перестройки зі всіма ’плюшками’ в вигляді чужих вбитих речей, синтетичних колючих лосін,важкелезних шуб. А потім підлітковий вік,і мамині ношені речі,базарний самий дешевий ширпотреб,і той тільки коли з старого виросла.В мене до цих пір найбільший страх,що той час повториться.
Ответ дляДобротная
Мда. Ми дивилися перший Крик і хотіли такі речі, кежуал, наплічники, худі. І от нарешті можна купити все)
Добротная• 24 апреля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А кто помнит анкл бенс и юпи?
Юпі то хіт,і пофіг ,що весь писок потім був в колір напою.
Ответ дляfrolik
що означає нема чого робити , вони для чого там сиділи ? В курсі що значить - впала залізна завіса і коли ? Люди ще 80-х виїжджала на ПМЖ, знаєте? Вам про це відомо? Чому я повинна витрачати час на ваше невігластво?
Агент Пинкертона• 24 апреля 2023
Ответ дляДобротная
Это дааа)))
Зато запивать им было классно.
’Юпиии, просто добавь воды’)
Зато запивать им было классно.
’Юпиии, просто добавь воды’)
Добротная• 24 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Та певне і тоді були всі ці речі, тільки не для всіх. (
Кусачая Я• 24 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
О. І ще таблетками вибілювали, гідроперитом. Нафіга я це пам´ятаю
Це ж я про них i пишу, тiльки назву точну забула.:-):-) Поверх висвiтленого фарбувалась хною. Було круто!
Ответ дляЭлочка LA
До чого тут ПМЖ із залізною завісою?
ОВІР ніколи не видава туристичних віз.
Сонячний зайчик
• 24 апреля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А кто помнит анкл бенс и юпи?
Ми в інституті юпі розчиняли у горілці і отримували алкоголь різних смаків ))))
Мядуза аля моргонер• 24 апреля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А кто помнит анкл бенс и юпи?
Я)))
Агент Пинкертона• 24 апреля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Ух ты!
Мы только алкоголь юпи запивали, а вот добавлять в алкоголь не додумались)
Агент Пинкертона• 24 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Тоді було дуже багато ізраїльських лікерів, прямо на всі смаки, ми не вживали, але в магазині бачили, різні фруктові.
Да, были ликеры.
Мы пили. Я уже совершеннолетняя была)
Праздники с друзьями-кумовьями как праздновали, то да, ликёр был очень популярный тогда у нас.
Мы пили. Я уже совершеннолетняя была)
Ответ дляАгент Пинкертона
Да, были ликеры.
Мы пили. Я уже совершеннолетняя была)
А ми були неповнолітні, а потім, як виросли, вони зникли) Так і не скуштували. Але чоловік (старший за мене), розповідав, що була якась ізраїльська горілка старка прямо смачна. Ну я не застала.
Агент Пинкертона• 24 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Старку тоже помню)
А с ликёрами Вы ничего не потеряли-гадость редкостная, если честно. Но сладкая)
Танго утрьох• 24 апреля 2023
Ответ дляСама не знаю
Я 84 года, прям ужасных вещей не помню. Всегда бесили гамаши поверх колгот. Ну и смешная мода была на капор и кепки вязаные, назывались у нас ’кепчик’.
Капор помню в 95 году) мягонький, яркий..но у меня не было)))) у одноклассниц были