Твоя подружайка• 25 апреля 2023
ролети чи тюль?
Підкажіть будь ласка, хто зробив та пожалкував, чи навпаки. Зробили ремонт в кімнаті тепер не можемо визначитись що з вікном.. Кімната темна, вікно виходить на балкон де періодично сушиться білизна, тобто світло теж закриває, шпалери сірі. Я за тюль, просту майже прозору білу, щоб якось освітляло, чоловік за ролети день-ніч. Мені здається то взагалі буде темнота, тюль пропускає світло та розсіює, а ролети.... Подруга теж каже ролети, але не день -ніч ,а світлі, каже що я як бабуся тюлі штори)))), але штор я як раз не хочу))
Результат:
вже голосів:
19 (61.29%)
тюль
4 (12.9%)
ролети день-ніч
4 (12.9%)
ролети однотонні
4 (12.9%)
свій варіант
Знову Я• 25 апреля 2023
У мене південна сторона і то я голову ламаю, як тих фіранок позбутися... я за ролети і повністю чисте вікно, робіть зі мною що хочете :)
Смячиком• 25 апреля 2023
Если вам нравится офисный вариант, строгий, то ролеты. Если одомашнивание то конечно тюль. У меня тоже ремонт но за ролеты и не думаю, только тюль и шторы.
АБВГДэшница• 25 апреля 2023
Римські штори, тонкі, без квіточок, звісно. Ну і колір під стіни щоб підходив чи під меблі, треба в майстра питати.
Незнакомлюся• 25 апреля 2023
У вашому випадку - тюль.
Тут залежить не лише від вподобань, а й від того, яка кімната, її функція та сторона.
Цирк на дроті• 25 апреля 2023
Я за світлі ролети. Догляд за ними простий, повітря в кімнаті більше, виглядає гарно, пил не збирають. Якщо хочеться- підняв повністю і все сонце ваше, та сама тюль все одно затінятиме трохи. Але я в принципі не люблю тюлі як класс.
Одна_на_всей_планете• 25 апреля 2023
У нас однотогні ролети, білі , блекаут. Зверху лише тюль. Така масляна, спадаюча. Так набагато затишніше. Якщо тільки тюль, то я б вранці годин в 5 прокидалася
Гарантую неперелевки• 25 апреля 2023
Якщо вночі любите темноту, то робіть ролети. А так вони ні до чого. В мене на балконі - весь день підняті.
Якщо на вікно просто декор, то беріть звичайний тюль-шифон білого кольору 1:2, і радуйтесь, він дешевий і виглядає непогано(без квіточок). Не сподобалось, беріть іншу тканину, або вже вішайте ті ролети. Тільки по ціні вони в копійку вийдуть.
культУра• 25 апреля 2023
ролеты и тюль - первые для темноты ночью, вторые для уюта и закрыть радиатор
Оле Лукойе• 25 апреля 2023
У меня на балконном окне ролеты день-ночь, а в самой комнате всели шторы и тюль. В комнатах роллеты + тюль
Дую на вітер• 25 апреля 2023
У меня также , повесила тюль, белый, до этого был прозрачный, стало светло и уютно