Мяо мой мяо• 26 апреля 2023
Що робити з цим заломом на лиці?
Я намагалась його сфотографувати разів 20, нічого на фото не видно, лише мені у дзеркалі, це що є саме інформативне. Хто що порадить?
Мяо мой мяо
• 26 апреля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Спите на животі? В мене такий теж є, але коли набрякша
Сплю і часто
Пешеходик• 26 апреля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Ні, теж так думала, слідкувала за цим
За чим же ви слідкували, якщо спите навіть не на боку, а на животі?
Показушница• 26 апреля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Де Ви ото все там побачили?
Автор же ж фото выставила, там видно. Але 40 років не 20🤷♀️. Вікові зміни- то норма
Библиотекарь• 26 апреля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
фото
Лицом в подушку не спали?
У меня ортопедическая и наволочки большие для нее, сплю на боку и просыпаюсь с подобными вмятинами на виске и щеке, это от того, что наволочка собирается
Туфли в чешуе• 26 апреля 2023
Косметолог. Плюс анатомическая подушка с шелковой наволочкой. Дом уход хороший по умолчанию.