Пушкининиана• 26 апреля 2023
І здавай тепер аналізи для чек апу.
Здала собі аналізи. Біохімію. Гормони щитовидки. Зак. УЗД щитовидки і внутрішніх органів, мазки і УЗД по гінекології. Все в нормі. Але від січня лімфоцити збільшені по крові. Вже три рази перездавала.
Всі навколо говорять що треба профілактично все здавати. Прийшла я з тими обстеженням до терапевта і кажу,мол все ок, але тут аналіз загальний вже кілька місяців має збільшені лімфоцити. А, забула, нейтрофіли знижені. Решта показників в нормі.
А лікар каже , мол нащо здавати, якщо нічого не турбує. Все ок. Нічого робити не треба.
Пішла в приватну клініку, думала розведуть на ще більше аналізів, а ні, сказала так само. Аналізи не лікує. Лише скарги. Скарг немає.
Питання? Що робити далі?
Пушкининиана
• 26 апреля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Это значит, что у вас все хорошо и лечить нечего
Та а чому збільшені ті лімфоцити ?
Сунуся в чужі справи• 26 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Та а чому збільшені ті лімфоцити ?
Это может быть временное явление, ни на что не влияющее
Водійка хімарса• 26 апреля 2023
Зачем вы каждый месяц сдаёте анализы? Правильно вам все сказали.
А повышение может быть по многим причинам, наверняка у вас незначительное повышение.
Пушкининиана
• 26 апреля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Та най би так було. Але вже кілька місяців так. Піду за місяць ще раз перездам
Пушкининиана
• 26 апреля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Носа до 54 у мене 63 лімфоцитів у лейкоцитарній формулі.
А нейтрофіли норма від 35. А в мене 21
Ms. Любмая жена• 26 апреля 2023
Не шукайте в собі хвороб... відхилення незначні. Ні нащо не впливає.
НЛОша• 26 апреля 2023
я вам больше скажу, я уже пару недель с жалобами и температурой хожу, врачи направляют на анализы по кругу, лечить еще никто не начал.
Молода і нерозважлива• 26 апреля 2023
А в мене тромбоцити 500 при нормі 320 і теж нічого не каже лікар, типу пийте води більше, я і так її п´ю майже по 2 літри в день. А тромбоцити були 360, потім 420 і уже 500.
Олеся Асмолова• 26 апреля 2023
В мене також подібна ситуація була кілька років тому, як не здам аналіз- а там картина вірусу з лімфоцитами та нейтрофілами ( здавала з інших причин).
Пушкининиана
• 26 апреля 2023
Ответ дляОлеся Асмолова
Самі прийшли в норму? Так лікар каже ти певно перехворіла недавно, кажу що все давно не хворіла, навіть соплів не було. А по аналізах - вірус
Вилами по Воде• 26 апреля 2023
Я в воскресенье тоже, сдала анализов на кучу денег блин…Радуемся что всё хорошо 😄😄
Позаземний розум• 26 апреля 2023
Это означает вирусную нагрузку если не ошибаюсь. Скорее всего активный герпес.
Пушкининиана
• 26 апреля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Ніколи герпесу не мала. Ні на губах ні десь інакше
Пушкининиана
• 26 апреля 2023
Ответ дляПозаземний розум
А як його лікують? Запитаю ще в якогось лікаря, може на якомусь мед форумі
Язикувата Хвеська• 26 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Так, дійсно, після хвороби ще довго тримаються подібні показники.
Нічого не робила
Пушкининиана
• 26 апреля 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Нічого не робила
Я не хворіла вже більше 7 місяців.
Позаземний розум• 26 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Вирусов герпеса 7 видов.
Пушкининиана
• 26 апреля 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Нічого не робила
Здам ще через якийсь час подивлюсь що там
Сунуся в чужі справи• 26 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Я не хворіла вже більше 7 місяців.
Короной болели?
Позаземний розум• 26 апреля 2023
Хочется кричать от возмущения , правда. Почему некоторые врачи не смотрят дальше своего носа..
Язикувата Хвеська• 26 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Можливо безсимптомно чимось хворіли
Пушкининиана
• 26 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
В ОАК картина активного вируса.
Вы с температурой как давно болели?
Рік тому +-
Пушкининиана
• 26 апреля 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Можливо безсимптомно чимось хворіли
Та може якщо безсимптомно