Большой секретик• 27 апреля 2023

Як би ви поступили? На день народження родичі запросили тільки одну мою дитину

У мене двоє дітей 6 та 10 років.
На день народження двоюрідної сестрички, якій виповнюється 11 років і яка святкує з друзями його в розважальному центрі (батути, лазанки), запросили тільки мого сина.
Дочку не запрошують, пояснили це тим, що вона не тієї вікової категорії. Хоча вона самостійна та я могла б з нею піти і наглядати.
Дитина буде ображатися, що брат пішов на свято, а вона ні.
Через це не хочу, щоб син йшов на свято, а зустрітись з ними в окремий день.
Як би ви поступили?
Аноним_Русалка• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Я читала про 6 років, де взялись 4?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3242034
Вот
TolstayaNata• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Багато нюансів, бо тут ще написано, що мала вважає її кращою подругою, тобто це не просто родичі, тут і дружба між ними є.
Можу ще припустити, якщо діти зовсім не зацікавлені один в одному і запрошення взагалі робиться для ’галочки’,
Слушайте, как вы не понимаете? Сестрыбратья могут дружить с разницей в возрасте вполне. Но когда они приглашают друзей сверстников - малышня уж точно ни к чему.
МастерЮля• 27 апреля 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Моему ребёнку 11, не представляю 6-летку в компании на праздновании дня рождения. У них уже совсем другое общение.
А 6летку с мамой?
LoveYouOrNot• 27 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Вот
Я не рилась в темах автора, відповідаю по темі, яка тут описана, приміряючи сугубо на себе і відстежую свої емоції.
Аноним_Русалка• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Я тоже не рылась
Просто наткнулась на пост Анонима
Но не могут дети за 5 месяцев состариться на 2 года
Тема Тролльная
TolstayaNata• 27 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
А 6летку с мамой?
А ещё лучше с бабушкой.
Варена цибуля• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ну то добре, яка різниця?)
Мені некомфортно від такої ситуації, може вам би було добре розуміти, що ваші родичі одну дитину запросили, іншу ні) Хто ж зна)
Конечно. Я б и сама не пустила 6тилетку к подросткам.
LoveYouOrNot• 27 апреля 2023
Ответ дляTolstayaNata
Комусь ні к чєму, комусь к чєму.
Слухайте, як ви не розумієте, що у різних компанії може бути по-різному? Хтось бачить на святі меншу дитинку, хтось тупо впреться в ейджизм і не бачить. Кожному своє.
LoveYouOrNot• 27 апреля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Не пускайте, це нормально думати по-різному)
LoveYouOrNot• 27 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Я тоже не рылась
Просто наткнулась на пост Анонима
Тема Тролльная
4 роки це садок, така дитина точно не може бути без нагляду в групі 10-11.
Аноним_Русалка• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Естественно
Новорічна пальма• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Колись наша сусідка , якій і було десь 4 роки розповідала, що хоче заміж за мого брата і питала коли він вже приїде. Брат в університеті вчився і бачила вона його декілька разів
Часто діти такого віку фантазують і рівняються на старших. Те що дочка вважає сестру кращою подругою взагалі ні про що не говорить. Сестра може вважати інакше.
Бурундучиха• 27 апреля 2023
Ответ дляШвидкоруч
Ситуация не очень , и я вас автор понимаю. Это не друзья сына , а родственники . С одной стороны понятно что большая разница в возрасте , а с другой стороны это как то некрасиво . И родители именинницы должны были об этом подумать .
Ну, мы же всего не знаем. Может, эта малявка уже всех достала. И что, портить день рождения девочке 11 лет.
И формат праздника предполагает не встречу родственников, а встречу друзей-однолеток.
Kot_v_meshke• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Але чому тоді мала 6-річка вважає дівчинку кращою подругою? Як мінімум, значить вони дружать, близькі. Та і вони родички ж, сестрички (по ідеї).
Вона нічого не винна, звісно) Але.... якийсь післясмак (особисто для мене).
о господі, у вас що, діти не були маленькими? для маленької дівчинки доросла (старша) дівчина є куміром, взірцем і тд. І вона вважає її найкращою подругою. Але 6 річка ніколи не буде найкращою подругою для 11 річної дівчини. Ну може після 20 років.
Бурундучиха• 27 апреля 2023
Ответ дляolga_mail
Я просто хотіла почути думку зі сторони.
Тепер розумію, що не зовсім права.
Значить має бути 2 свята - одне для родичів і дочки, інше для іменинників.
Всім дякую!
Что значит ’має бути’? Не хотят родственники с вами праздновать.
Хотите- делаете два дня рождения бусинке. Да хоть 10.
Айпишница• 27 апреля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
У моих детей разница 6 лет. И да, у них разные компании и интересы. Мне бы в голову не пришло обижаться и лишать кого-то из детей праздника, по той причине, что их не вместе пригласили.
У моих детей разница 1,8 и они тоже имеют разные интересы и ходят на дни рождения отдельно.Даже во дворе могут отдельно пригласить кого-то одного и никто в этом проблем не видит.Автор более чем странная женщина
Бесконечность-не предел• 27 апреля 2023
Автор, ви дивна. Мені б в голову не прийшло нав´язувати моїх дітей одне одному, теж різниця в 5 років, кожен святкує зі своєю компанією, а потім на сімейному святкуванні всі разом. Причому вони прекрасно дружать. А ви родичам хочете упхати свою бубочку. Підіть з нею окремо в кіно чи на піцу, щоб вона теж гарно провела час.
ksu_77• 27 апреля 2023
Все правильно. В доньки теж ДР планується, запрошуємо тільки подружок без менших-старших.
Бурундучиха• 27 апреля 2023
Ответ дляn.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e
Вспомнился мне случай из моего детства. Едем в поезде с родителями и их друзьями с сыном. Нам было по 8 лет. По вагонам женщина ходила и продавала мороженое. Мне родители купили стаканчик, друг тоже хотел, но родители ему не купили, аргументируя это тем, что дома ждём его младшая сестра и мороженое они купят уже дома им обоим. Он сидел и смотрел, как я ем мороженое со слезами на глазах. Поделиться с ним его родители мне не разрешили, потому что сестре будет обидно.
Афигеть! Наверное, мальчику внушали, что он до гробовой доски должен опекать младшую. Бедный мальчик.
LoveYouOrNot• 27 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Та да, ви праві, враховувати чужі емоції, реакції, а тим більше емоції якоїсь там 6-річної дівчинки родички не треба) Ну і шо, шо для неї це кумір, взірець, ще й кузина)) Тю, подумаєш. Дівчинка маленька - горе теж маленьке буде, переросте)))
Тільки сухий розрахунок кількості дітей, щоб не задорого було, і їх віку!
А я з косою• 27 апреля 2023
Я вважаю, що нічого ображатися, що малу не запросили. Що ж…може і старшого запрошують тільки тому, що ви родичі, а сам іменинник не хоче і старшого запрошувати, це життя, не можна весь час тинятися по родичам на ДН
Kot_v_meshke• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
тю, щось ви змішали правєдне і грішне.
Взагалі, др це справа того, у кого цей др, і вона не повинна запрошувати лише тому, що це маленька родичка і вона образиться чи розстроїться. Ніякого горя тут нема, тим паче, у дитини є свої друзі, які її запрошуютЬ, вот нехй з ними і бавиться в свої ігри.
Анонім Завгосп• 27 апреля 2023
Ответ дляolga_mail
Логічно, що запросили одну? Вибачте, не зрозуміла
А причем тут ваш второй ребенок ?
У меня тоже двое 11 и 13 лет и с детства у каждого есть свои друзья , а есть общие .
Не могу понять кто что должен вам и вашему второму ребенку ?
бювет_в_обед• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Комусь ні к чєму, комусь к чєму.
Ви для початку розберіться з терміном ’ейджизм’.

А то так можна почати верещати, що то ейджизм, якщо 7-місячній дитині не дозволять шашлик їсти.
Та легко!• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
А у именниницы нет права отметить д.р как она хочет ? Пригласить того с кем ей интересно?
Новорічна пальма• 27 апреля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Вибачте, але ви мені нагадуєте тих мам і свекрух, які і на весілля запросять троюрідного брата двоюрідної тітки, бо що ж люди скажуть, ще не вистачало б щоб хтось образився, бо ж не запросили.
Я для себе зробила висновок, що в першу чергу інтереси і бажання своїх дітей. Жити треба для себе, а не озиратись хто там що подумає. Всім все-рівно не вгодиш. Запросили б - ігри були б не такі, меню не дитяче і т.д.
LoveYouOrNot• 27 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
тю, щось ви змішали правєдне і грішне.
Якщо це родинне коло, то у мене думка така, як я описала. Якщо це зовсім різні кола спілкування, то буде приблизно як у вас.
LoveYouOrNot• 27 апреля 2023
Ответ длябювет_в_обед

То і розберіться якраз) Не запрошують, бо мала. Перефразую, щоб ви зрозуміли - не беруть у компанію через її вік. Хоча дівчатка ніби-то дружать, все б мало бути ок. Але ні, є упереджене ставлення (вона не того віку, буде мішати, нашо взагалі вона там потрібна і т. д.) Це ейджизм, хоч і дитячий.
А от те, що описали, це абсурдне кривляння, до теми не відноситься)
Само_достаточная• 27 апреля 2023
Автор, к дочке на ДР приводили так детей... в итоге и эти дети были за столом. Если младшие бегут к старшим, как не посадить их за стол? в итоге было не очень приятно... 10 лет достаточно взрослый ребенок, чтобы оставить на 2-3 часа самостоятельно на ДР.
ЖонДуан• 27 апреля 2023
Если б старшому было 16 вы б тоже навязали свое второе дитя ему на день рождения в компанию ?