Галя-краля• 27 апреля 2023
Смарт годинник не за всі гроші світу
Покажіть свої бюджетні годинники, якими ви задоволені
Епл і самсунг навіть не розглядаю, платити такі гроші і щодня заряджати не маю бажання
У мене зараз звичайні мі бенд 4 чи 5, навіть не пам´ятаю. Влаштовує все, крім зовнішнього вигляду. Хочеться вже щось трохи більше. Бажано круглої форми, але можна і квадрат
Основна вимога: висока ємність батареї та крокомір. Використовую лише як годинник, говорити не планую по ньому, навіть сповіщення про повідомлення вимикаю
Може порадите щось? Бо на олх багато дуже варіантів, але то я так розумію копії китайські, як вони взагалі працюють?
Не заздріть тьоті• 27 апреля 2023
В инсте взяла аналог Apple watch, качество супер. Можно купить до 2 тыс. Куча продавцов. Работает хорошо. Smart watch 8 mini. Но в нем и функция говорить, просматривать сообщения
LIANA171185• 27 апреля 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Подскажите,пожалуйста,а расплачиваться ими можно на кассе?И для какого телефона вы их брали?
Не заздріть тьоті• 27 апреля 2023
Ответ дляLIANA171185
Нет. Именно этот для китайских карт, у продавца это написано)
Телефон у меня Xiaomi.
LIANA171185• 27 апреля 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Телефон у меня Xiaomi.
Ясно,благодарю.
Пишу_граммотно!• 27 апреля 2023
Ми бенд 5 держит до 12 дней, поэтому пока что и не собираюсь его менять. Чем больше функций - тем чаще увы его заряжать надо
Галя-краля
• 28 апреля 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
На скільки вистачає зарядки?