Трахтибидох• 27 апреля 2023
Возьмите меня в руки(( Соберите - сама не могу(
Мне грех жаловаться наверное. Муж работает, с голоду не помираем.
Но мы впервые в жизни за 20 лет, живем от зарплаты до зарплаты. Я год без работы, без реализации. Потенциал горит, голова работает, но работу найти не могу. 10 последних лет работала топ_менеджером, а сейчас руководящих должностей нет. Начала искать то, с чего начинала 20 лет назад - это копейки. Я не могу себя заставить пойти на работу, которую уже ненавижу, потому что будут платить гроши(
Я год в замешательстве.
Не беда, но руки опускаются.
Скажите, что скоро будет легче? Скажите что я найду работу? Скажите что эта жопа должна закончится
Я год в замешательстве.
Не беда, но руки опускаются.
Единорог помог• 27 апреля 2023
Давайте я буду вашим знаком вище. То ваш час зайнятись чимось своєю справою а не шукати роботу. 🥰
Платья Всем• 27 апреля 2023
Жопа закончится. И без войны Украину сотрясали финансовые кризисы, пандемии (то птичий грипп, то свинной), как то все наладилось. После Победы будет еще лучше.
Кредитная• 27 апреля 2023
В мене все ідентично((( Щоб забити голову - вчусь. Інакше, зірве дах. Сфера вузька, на разі застійна.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Немає ідей, всі ідеї які народжуються в голові - помирають за 1-2 дні(
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляПлатья Всем
🥲🥲🥲🥲🥹🥹🥹🥹
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляКредитная
Я курси проходжу, английский учу - но нужно работать же (((
Единорог помог• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
А ви відродіть одну хоч яка помирає
Спробуйте
Навіть якщо не вийде ви ніколи не знаєте
Пробуйте одним словом . І пам’ятайте ні в чому ні в кого нема гарантій
У всіх рівні шанси як поовалитись так і заробити
Спробуйте
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляЛовлю капці
Перепрошую, у вас не жопа ще....
Я же говорю что грех жаловаться (
Но мое состояние внутренне ужасное ( мое личное
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
А ви відродіть одну хоч яка помирає
Спробуйте
Спасибо вам добрый человечек
Манкоголік• 27 апреля 2023
в моїй кишені 23 гривні, вдома 3 яйця, третина пачки масла, по стакану всіх круп і банка олії. Думаю, до 5 числа дотягну.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляМанкоголік
Тримайтеся, будь ласка, з якого ви міста?
СережкинаЯ• 27 апреля 2023
Хіба ви любили свою роботу тільки через гроші? Невже там немає нічого цікавого, крім смс-ок з банку двічі в місяць? Може, подумайте, якась користь для суспільства, допомога економіці країни в скрутний час, розвиток галузі. Знайдіть якийсь позитив в роботі на нижчих ступенях.
Потужна махіна• 27 апреля 2023
Якось дивно
Я відразу роьоту знайшла
З топ , правда , в няні
Але на сьогодні 25 т грн і машина заправлена
Рік працювала
Повернулася ось до своєї роботи , яка була
Скажу так -роботи повно було є і буде
Навіть в ковід я працювала
Я відразу роьоту знайшла
З топ , правда , в няні
Рік працювала
Скажу так -роботи повно було є і буде
Навіть в ковід я працювала
Манкоголік• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
в мене норм, хата на місці, гріх жалітися. Звісно ця Ж колись закінчиться, все так не буде
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Так, я люблю отримувати монетизацію за свої мозги. Я багато вкладала в них, щоб потім заробляти не копійки
Ловлю капці• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Я же говорю что грех жаловаться (
Вірю, в мене ще гірше, не можу відійти від смерті найріднішої людини, в нічого не хочеться ні їсти, ні пити, ні одягнутися, нічого не приносить радості...
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляПотужна махіна
Якось дивно
Я відразу роьоту знайшла
З топ , правда , в няні
Рік працювала
Скажу так -роботи повно було є і буде
Навіть в ковід я працювала
Я відразу роьоту знайшла
З топ , правда , в няні
Рік працювала
Скажу так -роботи повно було є і буде
Навіть в ковід я працювала
Та роботи є, але я не можу переступити через себе в пити на 20 тис. Я живу не в самому місті, їздити на роботу зараз мені обійдеться 5-6 тисяч. Плюс обіди, плюс взуття одяг. Виходить за що працювати? Щоб ходити на роботу?
Потужна махіна• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Але не будете сидіти вдома
А там притягнеться інша робота
Краща
Поміж людей будете
А там притягнеться інша робота
Краща
Поміж людей будете
СережкинаЯ• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Ви ж розумієте, що цей рік простою покаже вас, як людину, яка не здатна прилаштуватися до нових умов і в кризових ситуаціях вибрала стратегію ’просто сидіти вдома’? Всі люблять тих, хто рухається. Вам це в резюме не на руку.
А я с Рио-де-Житомира!• 27 апреля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
А ви відродіть одну хоч яка помирає
Спробуйте
Где взять деньги на старт? Сейчас дают кредиты под открытие бизнеса?
УжеВотДа• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
а у мене навпаки бізнес загнувся - і пішла би і на 20 тис - а провінційне місто, роботи нема, по віку 47 років теж не хочуть брати
НЛОша• 27 апреля 2023
Это вас жизнь учит принимать неудачи и сохранять оптимизм играя на понижение. В общем то базовый урок для топов на многих тренингах - уметь не опускать руки. Потому быстренько ответьте себе на вопрос, что бывает с топами которые не могут расстаться с короной и выпадают из потока? И что надо делать что бы иметь возможность потом триумфально вернуться?
Добрый Йиннот• 27 апреля 2023
Хороше ви сонечко, збагніть важливий факт: ви вмієте керувати процесами. Значить, ви достатньо кмітлива, щоб керувати процесами (і собою) в різних ситуаціях, а не лише на формально закріпленій за вами посаді.
Звісно, варіант ’власна справа’ напрошується першим. Але тут буде корисним досвід. Як його отримати? Інсайдерським способом. Це означає, що навіть на ’ганебні’ вакансії можна відгукуватись не через власну недолугість, а заради актуалізації даних про сучасний бізнес.
Можна зайти на ринок праці з такими намірами, якщо ви поки боїтеся організовувати власний бізнес.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляСережкинаЯ
У мене простою у резюме не буде
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Дякую, ваша думка дуже цікава
Добрый Йиннот• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Дякую, ваша думка дуже цікава
Скажіть, а звідки віє такими високими критеріями оцінки? Ви самі для себе їх формуєте? Чи маєте показово ’підтримувати рівень’ для когось із близького оточення?
Наприклад, в деяких родинах між чоловіком та жінкою можуть точитися приховані суперечки за лідерське крісло. Або батьки нав´язують свої критерії успішності.
А вы пробовали свои мозги и таланты применить в волонтерстве? Как минимум активируетесь, и потечёт энергия активнее в направление вашей работы.
Ещё вариант - менять сферу деятельности. Зарабатывать деньги там, где дают и сколько дают. Реализовывать свои другие, ранее неиспользованные способности. Как во всех фильмах про женщин - условно начать на кухне печь печенье и пироги на продажу , а там и сеть ресторанов построится.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Никогда не рассматривала свой бизнес , так как зарабатывал всегда больше ТОПОМ.