Трахтибидох• 27 апреля 2023
Возьмите меня в руки(( Соберите - сама не могу(
Мне грех жаловаться наверное. Муж работает, с голоду не помираем.
Но мы впервые в жизни за 20 лет, живем от зарплаты до зарплаты. Я год без работы, без реализации. Потенциал горит, голова работает, но работу найти не могу. 10 последних лет работала топ_менеджером, а сейчас руководящих должностей нет. Начала искать то, с чего начинала 20 лет назад - это копейки. Я не могу себя заставить пойти на работу, которую уже ненавижу, потому что будут платить гроши(
Я год в замешательстве.
Не беда, но руки опускаются.
Скажите, что скоро будет легче? Скажите что я найду работу? Скажите что эта жопа должна закончится
Я год в замешательстве.
Не беда, но руки опускаются.
Почекуха• 27 апреля 2023
Так идите на ту работу, которая нравится. Даже если начать с низкой зарплаты, будете получать удовольствие и развиваться в профессии. А дальше и ЗП подтянется.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Скажіть, а звідки віє такими високими критеріями оцінки? Ви самі для себе їх формуєте? Чи маєте показово ’підтримувати рівень’ для когось із близького оточення?
Наприклад, в деяких родинах між чоловіком та жінкою можуть точитися приховані суперечки за лідерське крісло. Або батьки нав´язують свої критерії успішності.
Ну у мене дві вищі освіти плюсМВА, купу тренінгів , навчань. Тому мабуть такі високі критерії і вибудовуються в голові. Не з пустого місця.
Почекуха• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Так, я люблю отримувати монетизацію за свої мозги. Я багато вкладала в них, щоб потім заробляти не копійки
Ну, если за год вы не нашли применения своим уникальным мозгам, то может не такие они ценные?
Ответ дляТрахтибидох
Никогда не рассматривала свой бизнес , так как зарабатывал всегда больше ТОПОМ.
Не надо свой бизнес - не делайте.
Реальность пока вас убрала из топа, смиритесь и фигачьте дальше. Все топы становятся топее и топеее после падений . Вы уже давно упали, встать сложно, но без этого никак.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляПочекуха
Я этого не исключаю. Но как-то все до этого получалось - потому есть подозрения, что всетаки не на пустом месте 🙃
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Не надо свой бизнес - не делайте.
Спасибо!
Почекуха• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
То есть делать ничего не умеете?
Только ’зарабатывать ТОПОМ’
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляПочекуха
То есть делать ничего не умеете?
Только ’зарабатывать ТОПОМ’
Ну думаю мы с вами уже поговорили)
#Пойду_кгадалке• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
У мене простою у резюме не буде
Я думаю, что вы все прекрасно понимаете сами. Год- условный срок для ТОПа найти работу. Больший срок начинает снижать вашу привлекательность для работодателя. Ваши варианты- искать смежную сферу, понижать планку ради будущих перспектив, расширять географию поиска.
Ваш комментарий по поводу «простою не буде»- это как? Трудовая лежит, стаж идет? Это все быстро выясняется при личном общении. Тем более, такое время, уверена, что многих интересует вопрос успешных профессиональных решений во время кризиса. Вы будете выдумывать то, чего не было?
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
У меня фоп, туда капает копейка каждый месяц- потому и писала, что с деньгами проблем нет, больше проблема с реализацией.
Простой в трудовой нет и не будет
НЛОша• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Скорее всего вы судите о своей топовости по уровню привычной зп или должности и она касается чисто хард скилов.
Добрый Йиннот• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Ви надзвичайна безперечна розумниця. І ви належним чином реалізували певні природні дані.
Я трохи не про це.
Чи є взагалі тиск від оточення?
Навіть розумницям подекуди треба брати перерву і, умовно кажучи, йти байдикувати чи рибу чистити, аби мізки розвантажились. Бо вигоряння майже неминуче, якщо постійно себе тримати в напрузі.
Чи можете ви гіпотетично дозволити собі тимчасове байдикування чи копирсання в рибі, щоб не відчути емоційного тиску ззовні?
Йдеться про гіпотетичну ситуацію у відносно нормальних умовах, коли ви раптом відчули потребу в перерві, а простій виникає не через фінансову кризу.
Замість риби поставте будь-яку іншу ’тупу’ роботу.
Я трохи не про це.
Чи є взагалі тиск від оточення?
#Пойду_кгадалке• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Простой в трудовой нет и не будет
Но мой вопрос был о другом.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Я трохи не про це.
Чи є взагалі тиск від оточення?
Я трохи не про це.
Чи є взагалі тиск від оточення?
О) якраз я собі і дала ту перерву. Типу до нового року сиджу і байдикую) Займаюся дитиною і сімʼєю З нового року інтенсивно шукаю роботу ( спочатку мій регіон, тепер і вся Україна). Але відчуваю що мала б працювати вже, але нажаль поки ні
Добрый Йиннот• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
І все ж про оточення.
Як ви думаєте, чи втрачаєте ви ’бали’ в родині, коли нема престижної роботи й формальних зірочок на погонах?
НЛОша• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Простой в трудовой нет и не будет
Простой будет у вас в голове и на собеседовании на топа это будет очень бросаться в глаза. Вы условно уже выпали из потока, когда например коммерция перестраивалась на новые рынки сбыта и снабжения за этот год. Разве, что приврете что занимались волонтерством, но это тоже легко проверяется сб.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
І все ж про оточення.
Думаю ні, чоловік з розумінням відноситься. На роботу не жене. У нас є певні нюанси в цьому, тому що все чого ми досягли -упирається в мене. Будинок, дві квартири, дві машини. Ми з голоду не вмираємо. З моїх надбань відкладаємо гроші на провсяк випадок. У мене проблема з реалізацією. Я мріяла про пасивний дохід, отримала його , але він «змусив» мене зупинним себе. Але я ж не хотіла саме про це говорити.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляНЛОша
Я этого не исключаю и все понимаю, наверное это меня и беспокоит больше всего. Но я не могу пойти работать бухгалтером или вахтером.
Добрый Йиннот• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
А як ви уявляєте роботу своєї мрії?
Який ’коефіцієнт значущості’ надається потребі керувати людьми, мати соціальне визнання своєї влади?
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
А як ви уявляєте роботу своєї мрії?
Ні, я звикла працювати в прогресивних компаніях, які призводять ефект вау. Це щось нове в Україні. ВДЄ, АВІАЦІЯ. Генетичні програми. Саме таке мені подобається, щось незвичне розвивати. Те, чого ніхто не робив до мене. Я вмію розвивати те, що ніхто інший не зможе. Саме від цього кайфую, коли сплю по 4-5 годин. Коли зараз у Києві, через 5 годин в Одесі і ввечері вже дома. Я вмію відкривати будь які двері. Але зараз нічого такого не відкликається в мені
Добрый Йиннот• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Це дивовижні місця для ваших дивовижних здібностей.
Щось обов´язково знайдеться.
Вважайте, ви маєте достатньо надбань, щоб зараз чекати на ’саме той’ варіант. Бо ’саме ті’ варіанти - це не вакансії в ’Сільпо’.
У вас є моральне право - перед собою та оточенням - спокійно шукати роботу, що відповідає здібностям.
Підґрунтя, нагадую, ви вже заробили.
Щось обов´язково знайдеться.
Підґрунтя, нагадую, ви вже заробили.
НЛОша• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Ну крайности конечно не рассматривайте. Просто будьте готовы к снижению уровня зп и без ожиданий, что ваши мозги как то по особенному должны оценить. Ваша задача - не просто вернуться в поток, а вернутся с рассчетом, что это впша новая стартовая позиция.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Щось обов´язково знайдеться.
Підґрунтя, нагадую, ви вже заробили.
Щось обов´язково знайдеться.
Підґрунтя, нагадую, ви вже заробили.
Дякую вам велике, чесно слово мені ваші слова допомогли.,мабуть мені потрібно було просто почути такого типу щось.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляНЛОша
Благодарю , примерно так я и думаю, но не совсем готова к глобальным понижениям
Добрый Йиннот• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Трохи не в тему.
Якщо ви - зі своїми здібностями, надбаннями та інтелектом - будете щиро переконані, що от саме зараз вам конче треба чистити рибу за копійку та обговорювати високі матерії, всі навколо думатимуть так само.
Оточення теж вважатиме, що розумна панянка просто має власний план розвитку.
Але якщо ви - навіть зі своїми здібностями, надбаннями та інтелектом - почуватиметеся на топовій посаді недолуго, то й оточення не злізе з вас зі своїми ’цінними’ критеріями якості.
Трахтибидох
• 27 апреля 2023
Ответ дляЛисаЛилу
А яка у Вас сфера? Де саме? Якщо сфера гостинності для Вас не дуже далеко, то
Мені б центральна Україна і ніяк не сфера гостинності. Але дякую велике
Пешеходик• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Та роботи є, але я не можу переступити через себе в пити на 20 тис. Я живу не в самому місті, їздити на роботу зараз мені обійдеться 5-6 тисяч. Плюс обіди, плюс взуття одяг. Виходить за що працювати? Щоб ходити на роботу?
20 тысяч для меня рай. Мне 55 и я не могу найти на минималку. Уборщищей работать не могу, очень болят руки, ноги. Я медленно погибаю.