Пластилин_Колец• 28 апреля 2023
Вопрос к мамочкам которые выводят больных детей на общественную площадку
Вам легче от того что вы других детей заражаете .?p.s накипело
Чавонадо• 28 апреля 2023
Ответ дляИванка Бур
Что я Вам могу посоветовать.
Здоровье Вашего ребёнка в Ваших руках. Остальным на Вашего ребёнка глубоко наплевать. Предлагаю Вам не тратить свои нервы, ничего не поменяется.
Так саме як і автору плювати на всіх інших дітей по великому рахунку, ви вірно відмітили.
Пластилин_Колец
• 28 апреля 2023
Ответ дляЧавонадо
А що саме спровокувало астму у дитини?
Орви
Чавонадо• 29 апреля 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Орви
А можливо є інші фактори, і причина зовсім не майданчик, в більшості всі діти хворіють орві, і в астму це не переходить, а буває в домі, де живе дитина пліснява, про яку батьки або не знають, або ігнорують, і це є основним фактором хвороби.