ВЫВсеВрете• 28 апреля 2023
Після машинної штукатурки ідеально рівненькі стіни, то може шпаклівку не робити?
Прораб вмовляє робити шпаклівку із скловолокном (вчора була тема) сьогодні вирішила де раз прийти та нагадати собі яка там штукатурка
Але стіни настільки гладенькі, ніжні що якшо очі закриєш то подумаєш шо там шпаклівка
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Хотілось почути знавців в цій справі… чи можна прямо так клеїти обої чи треба ще фінансово вкладатися в ці стіни та підтримати ідею прораба?
Файно Замало• 28 апреля 2023
Дом новый или уже устоявшийся?
Если фундамент устоялся года два-три, то я бы стекловолокно не клеила.
Шатлевкой бы готовой прошлась тонким слоем, чтоб цвет выровнять. Через обои может просвечивать неровность.
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляФайно Замало
Дом новый или уже устоявшийся?
Дом с газоблока построили 3 года назад на фундаменте которому 16 лет
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляФайно Замало
Дом новый или уже устоявшийся?
Нам мастер по обоям (совершенно левый человек, не с их компании) так и говорил что можно тонким слоем довести до идеала , не нужно сильно заморачиватся говорит
Но прораб говорит другое
Файно Замало• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Тогда оставляю свой ответ - стекловолокно ф топку, шпатлёвка белую готовую. Это в идеале.
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляФайно Замало
И даже можно покрасить по этой тонкой шпаклевке?
Плету интриги• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Да
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляФайно Замало
Спасибо вам, хотела услышать независимое мнение
А то прораб придумывает неоправданные работы… а лишних денег не бывает
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляЗастряла
Старт фініш
Що на стінах буде?
Шпалери , декоративна, панелі?
Що на стінах буде?
Шпалери , декоративна, панелі?
В нас там сходи - думаємо точно не фарбування бо буде з плямами через пару років
Обої може?
Файно Замало• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Это зависит от ваших требований к конечному результату покраски. Вообще шпатлёвка под покраску - это отдельный вид работ, там другие нормы (класс работ) и другие расценки.
Но если вам не нужен прям идеальный идеал, то можно и покрасить так.
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
я не знавець. була машинна штукатурка. ідеально гладкі стіни. потім шпаклювали без скловолокна.
поклеїв майстер обої і на одній стіні з різних сторін обої почервоніли. обої різні, клей різний. винуватих так і не знайшли. а я попала на гроші, бо все переклеювали.
на стінах я б не радила економити.
Украиночка• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Но прораб говорит другое
Прораби вони такі прораби)))) Підтримую ідею з фінішною шпаклівкою, вона потрібна шоб крізь фарбу чи шпалери не приступали сірина та нерівність штукатурки. Зараз в процесі будівництва, на певному етапі з´ясували , що порораб здорожчує всі процеси на 35-40% , то відмовились від його послуг. Знайшли будівельників досвідчених і самі вирішуємо всі питання, так, час втрачаємо, доводиться радитись багато, але економія суттєва.
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
в нас одна стіна покрашена. зірвали обої і покрасили.
Коренная киевлянка• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Нельзя прямо так клеить
Застряла• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Обої може?
Якщо сходи я б вам радила декоративну штукатурку , її можна мити і вона витримає все. Але під неї потрібно скловолокно .
Ми робили по різному в новобудовах . Лише в 1 квартирі були проблеми. Але не факт, що скловолокно допомогло б. Розриви були великі .
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Дівчата а скажіть мені ще таке
Коли можна приступати до шпаклівки? Треба дочекатись щоб повністю висохла стіна? В нас товщина штукатурки 2 см десь в середньому
Як швидко ті стіни сохнуть
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляЗастряла
А який вид ви вибрали тієї штукатурки?
Файно Замало• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Дівчата а скажіть мені ще таке
Як швидко ті стіни сохнуть
Обязательно полное просыхание!
Как быстро - зависит какая у вас там сейчас температура и влажность.
Коренная киевлянка• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Дівчата а скажіть мені ще таке
Як швидко ті стіни сохнуть
полностью высохла
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
І чи можу я зараз покласти на підлогу плитку (поки сохне штукатурка) а потім зробити шпаклівку стін?
Застряла• 28 апреля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
на стінах я б не радила економити.
Можливо почали ржавіти металеві прутики під штукатуркою. І вони дали колір..
Щось не те було з технологією.
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
полностью высохла
Бо прораб теж каже шо вистачить 10 днів шоб підсохло
УраганнаЯ• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Грунтовка потом
Коренная киевлянка• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
можете, только потом плитку вымывать долго и нудно будете. Шпатлевку еще ж и затереть нужно
Коренная киевлянка• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Сейчас в помещениях холодно и сыро. Хотите быстрее, включайте обогреватели
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Аа я не знала
Блин как же тогда поступить
Ждем когда высохнет, делаем шпаклевку и приглашаем плиточника
А потом обои?
Блин как же тогда поступить
А потом обои?
Застряла• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Хочете щоб швидше висохло візьміть в аренду промислові висушувачі повітря.
Можно чи ні треба розуміти де плитка ,де сохне. І щоб потім плитку не засрали (звичайно під плівкою і під картонним захистом )
Коренная киевлянка• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Аа я не знала
Блин как же тогда поступить
А потом обои?
Блин как же тогда поступить
А потом обои?
Да.