Бабка-байкерша• 30 апреля 2023

Що з котом? Як лікувати?

из желе я• 30 апреля 2023
Схоже, що хтось його побрив
Томатико• 30 апреля 2023
по фото важко сказати, треба до лікаря
милана1• 30 апреля 2023
нічого страшного з ним,він линяє
автор Бабка-байкерша • 30 апреля 2023
Ответ дляиз желе я
Схоже, що хтось його побрив
Шерсть вивалюється клоками.
автор Бабка-байкерша • 30 апреля 2023
Ответ длямилана1
нічого страшного з ним,він линяє
О Боже, слава Богу. Дякую.
Роза в вазі• 30 апреля 2023
До ветеринара
хутряна володарка• 30 апреля 2023
Тільки лікар точно скаже. Можливо дурні господарі побрили, а може хвороба якась. Линяють вони шерстинками, а не клоками.
автор Бабка-байкерша • 30 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Ніхто його не брив.
милана1• 30 апреля 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Шерсть вивалюється клоками.
За зиму шерсть збилася у нього,бо ніхто не чесав його.Ця клоками злізе,новою обросте.Можете йому самі місцями де вже гарно відділяється маникюрними ножничками підрізАти між кожею і клоком і тей клок відрізати
хутряна володарка• 30 апреля 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Ніхто його не брив.
Ну тоді варіант з хворобою. Лишай як варіант. Я не лікар точно не підскажу(
милана1• 30 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Шерстинками,якщо такого кота вічесують і кіт не пухнастий,а такі,якщо занедбані линяють так,бо підпушок збивається і це все стає у ньго одним клочком.А на весну шерсть обновляється і так відстає.Знаю,у бабусі такий кіт був,регулярно весною його манікюрними ножничками частинами обновляли,поки все не відходило.
Швабристка• 30 апреля 2023
Праве плече в кота зовсім облізло? По фото не зовсім видно. Може бути декілька варіантів від підшкірних кліщів до лишаю. Лікуються хвороби по різному, без лікаря тут буде важко діагностувати
gejly• 30 апреля 2023
На будущее, своевременно вычесывать, а сейчас, отстричь оставшиеся колтуны
милана1• 30 апреля 2023
он на фото збоку вже клок висить,можете його вже зрізати,щоб йому не мішав,і так поки весь не оновиться.Потім гарно заросте,не переймайтесь
ЛЮБА• 30 апреля 2023
Та у него проблемы с кожей , да же на фото видно. Его к врачу надо , и чем быстрее тем лучше .
хутряна володарка• 30 апреля 2023
Ответ длямилана1
У нас також був пухнастий кіт і не любив розчісування. Збивались в ковтуни, але відривались самі дуже рідко і маленькі, а інші дуже обережно підрізали ножицями манікюрними. Можливо Ви і праві. Але є й багато інших причин залисин таких і хвороби, і паразити, якщо не помиляюсь.
милана1• 30 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Маленькі,це якщо періодично розчісуєте,але десь не дочісуєте,а якщо зовсім не чесати то збивається в один сплошний клок.Якщо на шкірі немає ранок чи подразнень,то справа в линьці.Боковухи повністю облиняють,залишиться тільки голова,хребет і хвіст))) за місяця півтора обросте знову гарною,дліною шерстю.
Парасюха• 30 апреля 2023
Возможна аллергия или что-то кожное. Лучше показать котика врачу.
хутряна володарка• 30 апреля 2023
Ответ длямилана1
Добре якщо так)
Natal_ka91• 30 апреля 2023
Вуличний? Можливо, лишай чи від бліх.
Є можливість ветеринару показати?
Life is Beautiful• 30 апреля 2023
Кот линяет, они так линяют весной сильно.
автор Бабка-байкерша • 30 апреля 2023
Ответ длямилана1
Ран не має. Дякую.
автор Бабка-байкерша • 30 апреля 2023
Ответ дляNatal_ka91
Вуличний? Можливо, лишай чи від бліх.
Є можливість ветеринару показати?
Якби була, то я б на форумі не питала. Нажаль немає в нас ветеринарала, а везти на Київ нереально.
автор Бабка-байкерша • 30 апреля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
В нас такого пухнастого не було, то для нас то шок. Були короткошерсті і такого не було, а тут я приїхала і в мене реальний ступор. Я його ще й зловити не могла, щоб подивитись. Я для нього чужа і він до мене не йде. Я думала в нього там рани, а в нього прости шкіра чиста. Сподіваюсь, що линька.
автор Бабка-байкерша • 30 апреля 2023
Ответ длямилана1
Дуже вам дякую за ваші коментарі!
2_Кота• 30 апреля 2023
Ответ дляБабка-байкерша
О Боже, слава Богу. Дякую.
Это не линька. Такой линьки не бывает
Natal_ka91• 30 апреля 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Ох, жаль(( можливо, онлайн консультацію пошукати, чи тут є ветеринари... В будь-якому випадку якщо треба якась фінансова допомога для ліків, звертайтесь. Сподіваюсь, все з ним буде в порядку.