Ми допустили до влади людей, які непрофесійно, а можливо умисно нашу країну кинули під танки, скажімо так. Неозброєну, незахищену, неготову. Джерело:
Навіть не сподіваюсь в те що багато з вас, порадниць, перейде за посиланням щоб прочитати інтерв´ю Романа Червінського..але кину посилання для одиниць, які хочуть бачити іншу сторону медалі
Прочитала інтерв´ю Романа Червінського на Цензорі. Головні тезиси
- наша влада створила за допомогою медійної монополії інформаційний вакуум, але люди вже почали розуміти що відбувається зараз і що відбувалось до війни у вищому політичному керівництві. В першу чергу розуміють це люди на фронті!!
- МИ, громадяни, мусимо говорити про вчинки влади ЗАРАЗ під час війни, щоб влада розуміла що їй доведеться нести відповідальність за те як країну підготували до війни;
- автор плівок Ермака, Дмитро Штанько, у жовтні 2022 року загинув під Бахмутом, в Бахмут його супроводжували співробітники СБУ
Чекаємо на перші коментарі накшталт: Бутусов і Цензор істерички порохоботи не сплять, Порошенко готується до виборів, якби не зеленський то Україну здали б..
Ответ для_Alekssandra_
Нет. Вот и появляется надежда, что закончится. война эта.
Люди готовятся, что-то же знают
Да никто ничего не знает. Вон у нас недавно открыли памятник, стоял закрытый всю войну. Я тоже ещё подумала: о, наверное, что-то знают, такие мелочи о многом говорят. Прилётов, да и даже тревог у нас давно не было. Ровно на слудующий день тревога, прилеты, Умань.....
Olya Rybka• 30 апреля 2023
Ответ дляShaan
И меня. Я в последние недели как-то совсем упала духом. Умом понимаю,, что надо уезжать, вывозить 16- летнего сына, что люди никого не волнуют, что война будет реально до последнего украинца, и мне по фиг, что сейчас набегут эти, которые за такие мысли всех обзывают матрешками.
Эти мысли о будущем меня убивают. Я никогда не думала о том, что мне придётся уехать из одного дома, из своей любимой страны. Не хочу!
Рашаметодички не надо нам тут совать. До последнего украинца - не дождётесь! Хотите - уезжайте, кто вам запрещает? А я хочу жить в своей стране.
Ответ дляEvga32
Люди - завжди маріонетки. І зараз найбільші маріонетки якраз ті, хто ведеться на цей весь срач щодо влади.
Ви думаєте, що зараз щось самі вирішуєте і типу вмієте думати, а насправді ці ідеї вам просто підсувають ті, кому це треба.
Ми еще не созрели до ’ сами’, но скажу что никто не созрел, даже самая свободная демократия- выбирает трампа. Почему? И да , и у трампа и у януковича был один пиартехнолог,
но вот же умеют эти.
Зеленский. Тут другой пиартехнолог и сериал
Порошенко тоже ’свои ’ почвы.
Кучма вырастил олигархат вообще, и эти олигархат до сих пор влияют и играются технологиями
но вот же умеют эти.
Порошенко тоже ’свои ’ почвы.
Не чіпай - вб ю• 30 апреля 2023
Ответ дляBusinka_05
Непрофессионализм начался не с команды Зеленского. Он начался после майдана, когда на высшие посты назначались люди без соответствующего профильного образования.
Я не фанат Зеленского, уверена в том, что в реалтности руководит не он. Но кто-то явно активно раскачивает массы против власти. Вроде бы и правы в обвинениях. Но вопрос в том, КТО это делает, какие силы стоят за набирающим ход процессом. Чтобы не получить еще бОльшие проблемы в перспективе. Через год выборы. По принципу ’ лишь бы не...’ уже наголосовали за тех, у кого не было реальной программы экономического развития страны.
А коли в нас взагалі при владі були люди з відповідною освітою?
Olya Rybka• 30 апреля 2023
Ответ дляlilyD
То Порошенко замінував чи розмінував Чонгар?
Як там все було?
Там дорога через КПП и не была заминирована, люди ездили в Крым, у кого там родственники, например. Были заминированы поля, и то частично.
Ответ дляBell-k@
Ну які факти? Може ті, що Порошенко допустив котли? Може те, що усе закінчу за 3 дні брехав,як дихав.
Може те, що його магазини за президентства росли ,як гриби після дощу. Навіть у маленьких містечках. Дороги немає, школа стара , без матеріально-технічної бази, садок працює на 50% бо немає грошей на ремонт. Роботи немає, транспорту нормального немає, а Рошен є.
Може те, що на расії досі пречудово функціонують його фабрики.
Я не голосувала за Зеленського, але голосувала за Порошенка. у 2014 з місячною дитиною вистояла на спеці, щоб піти і віддали свій голос, бо вірила, що він закінчить війну. Так ось мені соромно за мій вибір
За зеленського пишаєтесь? Пишаєтесь тим, що бійці зараз, коли Порох уже не при владі 4 роки!!!, самі купують екіпірування, а тилові щури в МОН купують яйця по 17, яблука за 60, і торгують гуманітаркою а ще ця вляда просрала південь, Порошенко не при владі 4 роки, нагадаю вам, і тепер скільки ми життів воїнів віддамо щоб Підень відбити?
Ответ дляEvga32
Саме так думають росіяни )) точно вашими словами
Не чіпай - вб ю• 30 апреля 2023
Ответ дляBell-k@
Про непрофесійне керівництво треба починати з сивочолого, який обіцяв усе закінчити за 3 дня. Якби він був президентом нині. Ми б уже віддали усі бажані для ворога території.
А Зе того не обіцяв? ’Просто перестати стріляти’.
Ответ дляСтрекоза любви
Бутусов дійсно специфічний журналіст. Знаю деякі його вчинки, які прямо вплинули негативним чином на контракт з постачання зброї нашим військовим.
Але зараз не про це.
Моє питання до вас. У ситуації яка склалася зараз, з ваших слів, у нас у владі просто коло непрофесіоналів. От що зробити, щоб цих людей не було? Конкретних людей Зеленського, Єрмака та інших. Назвіть, за яких умов їх можна усунути і кого призначити на їх місце. Прізвища напишіть обовʼязково.
Але зараз не про це.
Перше ідіть читайте статтю, там Червінський дає відповідь на ваші питання
Businka_05• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
Люди помирають тому що:
- не готувались до війни і будували дороги;
- розмінували Чонгар;
-здали Херсон;
- при владі була і Є велика рос агентурна мережа
- тому що вибори виграла людина яка не розуміється на керіавництві державою
-тому що її особисті якості (самозакозанність) та недостатні розумові здібності дозволили путіну його використовувати в особистих інтересах
- розмінували Чонгар;
-здали Херсон;
По поводу дорог. Когда в первый месяц войны в одной из тем обсуждали ремонт дорог... в Харькове и области, народ набросился на написавшего о бессмысленности закатывания денег в асфальт во время войны и боевых действиях в регионе. Запомнился один из аргументов, что ТАНКАМ нужен ровный хороший асфальт. А вы о строительстве дорог до войны.
Меня сильно раздражают люди, которые сравнивают президентов, и особенно когда говорят, мы вот выбрали клоуна потому что папередник был вор и имел фабрику в России. Во первых это не повод голосовать за шопапало, а во вторых мы же это проходили с Януковичем. Зачем крутить одно и то же бездарное кино. Не Зеленский привел в Украину войну а те кто его выбрал. Учитесь, дорогие, отвечать за свои безмозглые поступки...
Ответ дляBell-k@
Я теж голосувала ща Порошенка. Але не порохоботка. Одне не рощумію, навіщо йому закидають процвітання його бізнесу? А було би краще, щоб ті люди, що там працюють були без роботи? Та нехай зоч щось в тій країні працює. Щодо обіцянок про війну, то нізто з тим не справився. І я не знаю ніякої кандидата на президента, що зможе припинити війну. Здається, що вона навічно, або дійсно до останнього українця.
Businka_05• 30 апреля 2023
Ответ дляlilyD
Читати - це не букви бачити і в слова складати
Це думати і аналізувати…
Спасибо, что пояснили.
А думать, как понимаю, нужно исключительно шаблонами написавшего?! ))
Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Таке враження, що Червінського вирішили ще і у політичних іграх використовувати... його активно підтримує певна політична сила і один дуже одіозний журналіст. В цій історії дуже багато мутних персонажів. А сам Червінський не дуже схожий на жертву політичних переслідувань
Ответ дляBusinka_05
Конечно, комик - это профессиональный президент для воюющей страны
Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
Думка Червінського це істина?
Ответ дляOlya Rybka
Сдали Херсон местные предатели. А апелляция к дорогам смешная. Так рассуждать, так весь бюджет надо было на оборонку пустить. А зачем школы ремонтировали? А зачем больницы финансировали? Надо было всё на оборонку. Всё равно не хватило бы, у рашки бюджет в десятки раз больше, деньги с нефти и газа.
2021 рік будуються дороги на Сході та Півночі України, це вже при тому що зарубіжні ЗМІ, говорять, що війна готується, я наслідок ми не маємо зброї у 2022 році і наші військові цвною свої життів зупиняють ворога, який їде по цим дорогам..
Ответ дляОпра Ви
100%!
Ответ дляBell-k@
1. Згадувати іллвайськ і дебальцево після Маріуполя, Бучі, Мощуна, Балакліі, Чернігова, -20% територіі в окупаціі через просрану підготовку до війни, десятки тисяч депортованих дітей… серйозно? 2. Про магазини. Те що Порошенко підприємець він ніколи і не приховував. Магазини - робочі місця. Серіали що штампувало продюсерське агенство Зеленського прекрасно і досі крутяться на рос телебаченні і заробляють Зеленському мільйони. Ілі ета другоє? 3. Дороги ви просто підзабули почали будуватись при Порошенку, це була програма Гройсмана і 4 рази дешевше по кошторису ніж це було вже при Зе. Фабрика давно не працює. Але цю подоляцьку методичку обманутий нарід все носить і носить по пабліках. І Ті кілька нещасних нептунів, що збили крейсер Москва були виготовлені при баризі. Було заплановано виробництво Громів -2 - ракетна програма з дальнісю польотів до 480 км. Зелені благополучно закрили цю програму і закатали гроші в так необхідні вам дороги. І я не фанат порошенка, я фанат Укоаіни. Бо президенти змінюються, а Україна одна і просрати її дуже легко.
ёжовые рукавицы• 30 апреля 2023
Ответ дляelenze66
Мене не покидає думка, що ми падаєм в дуже глибоку прірву.
Ми вже в ній, але дуже багато людей і надалі це не розуміють...
Ответ дляOlya Rybka
Так у Зеленского ведь было много лишних денег. В апреле обещал подарить всем пенсам новенькие смартфоны. Миллиард деревьев посадить, снять кино про гомосексуалистов и т.д. Необязательно же за счет больниц и школ.
Ответ дляOlya Rybka
Помимо чонгар
- ракетная программа свернута.
- в обронку бюджет не выделен.
- с осени21 , как разведка цру предупредили, не было программ минирования севера Украины.
- не организованы медицина и банки крови и не доставлены в приграничные области сумскрй, черниговской, житомирской, киевской.
- боль Мариуполь
Как зашли оттуда, первые потери были дале от нехватки врачей и не было лекарств и крови, люди умирали, т к граничные местечка были не готовы.
Можно было не трезвонить, а готовить, де же санатории и детские дома вывезти, типа на оздоровление, можно врачей готовить было.
Бомбоубежища.
Запас лекарств. Люди инсулин доставали
Многие умерли изза отсутствмя лекарств, много можно продолжать. ( конечно некоторые верили и сделали запас, но странички многие нет)
Про Кб Луч и Южмаш я уже много писала с сылками. Не буду повторять
Просрали, да, кровью заплатили - да .
- ракетная программа свернута.
- в обронку бюджет не выделен.
- боль Мариуполь
Бомбоубежища.
Запас лекарств. Люди инсулин доставали
Просрали, да, кровью заплатили - да .
Щось дуже зашевились прихильники одно из .Тут у темі про Комарова прочитала огидливу і брехливу інформацію ,яку видав Гео Лєрос про те що Зеленский придумав і керував операцією про встановлення стяга на Зміїнному 9 травня. Те що це брехня легко перевірити при нагоді. Але хто ж це буде робити. І понеслось -из-за нього загибли люди,катери ,гелікоптери. Але 9 травня острів був в окупаціїї,тут були дуже страшні бої. І звичайно ,хто знає де цей острів знаходиться в житті не повірить про стяг на 9 травня. Стяг встановили після деокупаціїї і то не зразу і тайно і без потерь .Потері були в боях .Дуже було страшно .Але тоді потопили Москву,і багато знищили техніки ворога.
7 липня. Над островом знову замайорів синьо-жовтий прапор. «Як символ перемоги і відродження з цих руїн, українські військові встановили і закріпили прапор України, який був доставлений на острів раніше», – повідомило Оперативне командування «Південь».
Я розумію,вибори те се. Ну є ж межа .Так відверто брехати.
Ответ дляОпра Ви
Я в свое время голосовала против обоих. Да, так нельзя, я в курсе, что мой голос просто пропал, но я пошла и на бюллетене написала, что против обоих кандидатов. Вы говорите, что нельзя голосовать просто чтобы против. А как надо было? Если бы все сделали, как я, выборы бы не состоялись, было бы переголосование и так до упора, пока кого-то не выберут. Нормальных кандидатов нет. Вы же понимаете, что на президентские выборы никогда не попадут реальные, честные люди, которые думают не о власти и бабле, а о людях., это большая политика.
Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Неможливо порівнювати ситуацію тоді і зараз. Ніхто не знає і не дізнається поведінку Порошенка під час повномасштабної війни. Це лише будуть чиїсь домисли
Ответ дляАриэлла
А что народ в данном случае может сделать и как быть народу, ни кто не хочет говорить, а говорят лишь о том что, нынешняя и прошлая власть сделала и продолжает делать.
Пусть предлагают варианты народу. Или только блаблабла могут?
Як мінімум ми повинні у всіх срціальних мережах писати Єрмак, Татаров -рос агенти їх мусять арештувати та судити, друге не писати хр..нь що зброю дають зеленському, а на Україні.. далі писати скрізі де 95 квартал, Олена Кравець скрізь писати правду що зеленський не підготував країну до війни і тому велика кількість загиблих