Jave• 30 апреля 2023

Роман Червінський: Ми допустили до влади людей..

Ми допустили до влади людей, які непрофесійно, а можливо умисно нашу країну кинули під танки, скажімо так. Неозброєну, незахищену, неготову. Джерело: https://censor.net/ua/r3414624

Навіть не сподіваюсь в те що багато з вас, порадниць, перейде за посиланням щоб прочитати інтерв´ю Романа Червінського..але кину посилання для одиниць, які хочуть бачити іншу сторону медалі
https://censor.net/ua/resonance/3414624/roman_cher...

Прочитала інтерв´ю Романа Червінського на Цензорі. Головні тезиси
- наша влада створила за допомогою медійної монополії інформаційний вакуум, але люди вже почали розуміти що відбувається зараз і що відбувалось до війни у вищому політичному керівництві. В першу чергу розуміють це люди на фронті!!
- МИ, громадяни, мусимо говорити про вчинки влади ЗАРАЗ під час війни, щоб влада розуміла що їй доведеться нести відповідальність за те як країну підготували до війни;
- автор плівок Ермака, Дмитро Штанько, у жовтні 2022 року загинув під Бахмутом, в Бахмут його супроводжували співробітники СБУ
Чекаємо на перші коментарі накшталт: Бутусов і Цензор істерички порохоботи не сплять, Порошенко готується до виборів, якби не зеленський то Україну здали б..
kornezka• 30 апреля 2023
Ответ дляBusinka_05
По поводу дорог. Когда в первый месяц войны в одной из тем обсуждали ремонт дорог... в Харькове и области, народ набросился на написавшего о бессмысленности закатывания денег в асфальт во время войны и боевых действиях в регионе. Запомнился один из аргументов, что ТАНКАМ нужен ровный хороший асфальт. А вы о строительстве дорог до войны.
Це правда. Воєнні були вдячні за дороги. Це не іронія.

Businka_05• 30 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Чем плохи иностранцы? Нормальна практика, рюриковичи, варяги, а шо робить то. Багато століть...Як сами не взмозі, одні і тіж граблі
Краще чем риги с високим інтелектуальним рівнем ’професорів’
Во-первых, ни один иностранец не будет развивать чужую страну. Опустим факт нарушения нашех же Законов о том, что на руковолящие должности могут быть допущены только граждане Украины. Закроем глаза на гражданство за 7 дней.
Во-вторых, назовите хоть одну фамилию иностранца, который был силен в том, чем он занимался. Если пройтись по проведенным ими реформам, то вобще складывается впечатление, что их ставили с целью развалить то, что было до них.
автор Jave • 30 апреля 2023
Ответ дляBusinka_05
Чиїм танкам? Російським?
Allka- skakalka• 30 апреля 2023
Ответ дляelenze66
В них буде протистояння, а в народу ж..па.
Специально делают ,чтобы жить здесь стало совсем невозможно (
ёжовые рукавицы• 30 апреля 2023
Ответ дляОпра Ви
Меня сильно раздражают люди, которые сравнивают президентов, и особенно когда говорят, мы вот выбрали клоуна потому что папередник был вор и имел фабрику в России. Во первых это не повод голосовать за шопапало, а во вторых мы же это проходили с Януковичем. Зачем крутить одно и то же бездарное кино. Не Зеленский привел в Украину войну а те кто его выбрал. Учитесь, дорогие, отвечать за свои безмозглые поступки...
У них за все винен Порошенко, там безнадійно...
kpss2017• 30 апреля 2023
Ответ дляBell-k@
Ну які факти? Може ті, що Порошенко допустив котли? Може те, що усе закінчу за 3 дні брехав,як дихав.
Може те, що його магазини за президентства росли ,як гриби після дощу. Навіть у маленьких містечках. Дороги немає, школа стара , без матеріально-технічної бази, садок працює на 50% бо немає грошей на ремонт. Роботи немає, транспорту нормального немає, а Рошен є.
Може те, що на расії досі пречудово функціонують його фабрики.
Я не голосувала за Зеленського, але голосувала за Порошенка. у 2014 з місячною дитиною вистояла на спеці, щоб піти і віддали свій голос, бо вірила, що він закінчить війну. Так ось мені соромно за мій вибір
Так магазин не за бюджетные деньги открывали,какой вопрос? Наоборот это + рабочие места. Про фабрики не в курсе, но конфеты его после февраля таки пропали в Рашке, по крайней мере мои знакомые их найти не могут. Я не голосовала за пороха и за Зе, но выбирая бы сейчас из них, то однозначно выбрала бы пороха, с ним хоть какой то шанс есть сохранить оставшееся.
elenze66• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
Бачу і сумно.. і ці чуваки вони в сотні раз кращі піарщики та медійники ніж ми і все це розуміють
Навіть Порох не додумався до того, до чого додумались вони. Закривайте роти, а то буде від 5 до 7 за критику влади.
Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
Чиїм танкам? Російським?
Удалено администрацией...
nata.ant• 30 апреля 2023
Ответ дляkornezka
Я теж голосувала ща Порошенка. Але не порохоботка. Одне не рощумію, навіщо йому закидають процвітання його бізнесу? А було би краще, щоб ті люди, що там працюють були без роботи? Та нехай зоч щось в тій країні працює. Щодо обіцянок про війну, то нізто з тим не справився. І я не знаю ніякої кандидата на президента, що зможе припинити війну. Здається, що вона навічно, або дійсно до останнього українця.
А торгівля з рашкою запчастинами,коли типу по документах запрет.А магазини рошен, реально росли, як гриби, по всьому місту,і вітрини були просто витвіром мистецтва.

Nat-li• 30 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Таке враження, що Червінського вирішили ще і у політичних іграх використовувати... його активно підтримує певна політична сила і один дуже одіозний журналіст. В цій історії дуже багато мутних персонажів. А сам Червінський не дуже схожий на жертву політичних переслідувань
Вони завжди так. Вибирають ’жертву’ і давай розгойдувать. А тут персонажі одні і ті ж розносять. Вже навіть не цікаво.
Pole• 30 апреля 2023
Ответ дляBell-k@
Про непрофесійне керівництво треба починати з сивочолого, який обіцяв усе закінчити за 3 дня. Якби він був президентом нині. Ми б уже віддали усі бажані для ворога території.
А цей обіцяв ’договоріцца где-то посрєдінє, відєл мір в глазах путіна, надо просто пєрєстать стрєлять’, і взагалі, ’хуже нє будєт’. Що з цього він виконав?
Соната любви• 30 апреля 2023
2019 год, роковая ошибка для всей страны.
но только единицы, голосовавших за 95 квартал, признают свою ошибку и покаются за свой выбор.
Totta• 30 апреля 2023
Удалено администрацией...
nata.ant• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
2021 рік будуються дороги на Сході та Півночі України, це вже при тому що зарубіжні ЗМІ, говорять, що війна готується, я наслідок ми не маємо зброї у 2022 році і наші військові цвною свої життів зупиняють ворога, який їде по цим дорогам..
Я з Харкова,у нас шикарну дорогу побудували до Богодухова ,як раз при порошенкові,в разгар ато
автор Jave • 30 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Удалено администрацией...
Ще раз перейде на особистості і я вас шановна в блок відправлю.. ви мені не цікаві, але ви в кожній моїй темі
Pole• 30 апреля 2023
Ответ дляTotta
Удалено администрацией...
💯
elenze66• 30 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Думка Червінського це істина?
То скоріш не думка, а існуючі факти.
Nat-li• 30 апреля 2023
Ответ дляфлена
Щось дуже зашевились прихильники одно из .Тут у темі про Комарова прочитала огидливу і брехливу інформацію ,яку видав Гео Лєрос про те що Зеленский придумав і керував операцією про встановлення стяга на Зміїнному 9 травня. Те що це брехня легко перевірити при нагоді. Але хто ж це буде робити. І понеслось -из-за нього загибли люди,катери ,гелікоптери. Але 9 травня острів був в окупаціїї,тут були дуже страшні бої. І звичайно ,хто знає де цей острів знаходиться в житті не повірить про стяг на 9 травня. Стяг встановили після деокупаціїї і то не зразу і тайно і без потерь .Потері були в боях .Дуже було страшно .Але тоді потопили Москву,і багато знищили техніки ворога.
7 липня. Над островом знову замайорів синьо-жовтий прапор. «Як символ перемоги і відродження з цих руїн, українські військові встановили і закріпили прапор України, який був доставлений на острів раніше», – повідомило Оперативне командування «Південь».
Я розумію,вибори те се. Ну є ж межа .Так відверто брехати.
Межа була, коли вони почали одними методичками з русньой користуватися під видом ярих патріотів. Оце справжнє дно.
Businka_05• 30 апреля 2023
Ответ дляlilyD
То Порошенко замінував чи розмінував Чонгар?
Як там все було?
Подождите! Речь шла о подготовке к возможной войне за последние 4 года ДО.
Хотите съехать на обсуждение Чонгара? Ок. Как повлияло разминирование Чонгара на боевые действия в Киевской, Житомирской, Черниговской, Сумской, Харьковской областях?

Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ дляTotta
Удалено администрацией...
Бл.! Війна була би при будь - якому президенті, бо у путіна мріє знищити Україну та її народ
Soufit• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
Червінський трішки написав і про становище над суддилищем над мером Чернігова, він не покинув і НЕ здав місто, хоча керівництво Чернігіського СБУ виїхало і влаштувало пожежу, і захищав МІСТО тому над ним , я так думаю, і суд провели
Суд за те, що захищав місто? Чи що ви маєте на увазі ?
kornezka• 30 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
Якщо магазини росли, то значить є попит. Є робочі місця, є податки в казну. А щодо щапчастин, то якщо не докопались, то значить, що злочину немає. Невже ці цукеркові заводи так щаважають нашій перемозі?
LudaSHS• 30 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
1. Згадувати іллвайськ і дебальцево після Маріуполя, Бучі, Мощуна, Балакліі, Чернігова, -20% територіі в окупаціі через просрану підготовку до війни, десятки тисяч депортованих дітей… серйозно? 2. Про магазини. Те що Порошенко підприємець він ніколи і не приховував. Магазини - робочі місця. Серіали що штампувало продюсерське агенство Зеленського прекрасно і досі крутяться на рос телебаченні і заробляють Зеленському мільйони. Ілі ета другоє? 3. Дороги ви просто підзабули почали будуватись при Порошенку, це була програма Гройсмана і 4 рази дешевше по кошторису ніж це було вже при Зе. Фабрика давно не працює. Але цю подоляцьку методичку обманутий нарід все носить і носить по пабліках. І Ті кілька нещасних нептунів, що збили крейсер Москва були виготовлені при баризі. Було заплановано виробництво Громів -2 - ракетна програма з дальнісю польотів до 480 км. Зелені благополучно закрили цю програму і закатали гроші в так необхідні вам дороги. І я не фанат порошенка, я фанат Укоаіни. Бо президенти змінюються, а Україна одна і просрати її дуже легко.
Нептун начал ющенко
автор Jave • 30 апреля 2023
Ответ дляBusinka_05
Скільки місяців беруть Бахмут? Чому за 2 дні захопили Херсон та оточили Маріуполь?
Businka_05• 30 апреля 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А коли в нас взагалі при владі були люди з відповідною освітою?
До Майдана.
Соната любви• 30 апреля 2023
Ответ дляBell-k@
Удалено администрацией...
Businka_05• 30 апреля 2023
Ответ дляJave
За зеленського пишаєтесь? Пишаєтесь тим, що бійці зараз, коли Порох уже не при владі 4 роки!!!, самі купують екіпірування, а тилові щури в МОН купують яйця по 17, яблука за 60, і торгують гуманітаркою а ще ця вляда просрала південь, Порошенко не при владі 4 роки, нагадаю вам, і тепер скільки ми життів воїнів віддамо щоб Підень відбити?
А при Порошенко не покупали?
Не чіпай - вб ю• 30 апреля 2023
Ответ дляOlya Rybka
То есть люди умирают за то, чтобы сделать выборы и поменять власть, я правильно вас поняла?
жесть
lilyD• 30 апреля 2023
Ответ дляBusinka_05
От власне
Читаємо інтерв’ю і робимо висновки!
Якщо це посильна задача…
Чашечка кофе• 30 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Грім почали розробляти при Януковичі. Ви дійсно вважаєте, що кілька пускових установок і сотня ракет могла б кардинально вплинути на бойові дії?