УраганнаЯ• 30 апреля 2023

Дівчата, в який ТЦ у Київі поїхати за одягом?

Не дуже знаю місто, треба щоб був біля метро, буду їхати з метро Позняки
Бо дивлюсь по карті, не можу зрозуміти, біля метро немає тц чи вони не працюють зараз?
І щоб магазини були з жіночим і для підлітка
СКИБИДЫШь• 30 апреля 2023
Біля метро Дрім або Океан плаза.
Радість моя• 30 апреля 2023
В ривермол проедьте, вам там близко
Я инженер, меряю от 1• 30 апреля 2023
Снимите пожалуйста аноним.
Что Вы разнюхиваете?
Невловимий Джо• 30 апреля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Снимите пожалуйста аноним.
Что Вы разнюхиваете?
Мне тоже так показалось
автор УраганнаЯ • 30 апреля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Біля метро Дрім або Океан плаза.
Дякую! Магазинів там багато? Резервд і вайкікі потрібен, бо знаю що в Київі дуже дорогий брендовий одяг, а такого простого мас маркету може не бути
Я инженер, меряю от 1• 30 апреля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Мне тоже так показалось
В Украине ТЦ по картам никто не ищет. Может у автора карта 43 года.
Невловимий Джо• 30 апреля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Да, тем более возле метро, вообще сложно с этими ТЦ
Я инженер, меряю от 1• 30 апреля 2023
Автор, а напишите город правильно. В каком городе?
Все возможно• 30 апреля 2023
Ви живете в Києві і не знаєте які ТЦ є? Смішно🤣 Я в Києві не живу і то знаю де можна приодітися)
Я инженер, меряю от 1• 30 апреля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Обратите внимание на правильность написание города
Я инженер, меряю от 1• 30 апреля 2023
Ответ дляВсе возможно
Короче девочки, жалуемся на тему. Что-то зачастили вопросы про ТРЦ. Вынюхивают. Им пишут пишут, а они все равно по картам не понимают
автор УраганнаЯ • 30 апреля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дівчата, ну ви зовсім того вже😲
Вбила назви тц і дивлюсь по карті як туди їхати на метро, і наскільки далеко пішки йти від метро
Вам мій профіль нічого не скаже, я тут не купую і не продаю
Всім дякую.
Все возможно• 30 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Дівчата, ну ви зовсім того вже😲
Всім дякую.
Будь ласка)
Невловимий Джо• 30 апреля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Да, и зачем куда-то ехать, если рядом все на Позняках, куча мест где можно приодеться
Я инженер, меряю от 1• 30 апреля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Так на старых картах там поле наверное или лес))
автор УраганнаЯ • 30 апреля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Я тут тиждень. Ми тільки переїхали.
СКИБИДЫШь• 30 апреля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А який в тому сенс? Всі тц є на карті у вільному доступі, що можна винюхати цією інфою?
Скоріше повірю, що людина переїхала з маленького містечка і у Києві складно орієнтуватися, з правописом також у багатьох проблеми.
Я инженер, меряю от 1• 30 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Я тут тиждень. Ми тільки переїхали.
И за неделю на Позняках не увидели ни одного магазина одежды? Серьезно?))
Они под землю прячутся?
Пушка заряджена• 30 апреля 2023
На Позняках тьма магазинів, трохи пройтися і Рівермол є.
Невловимий Джо• 30 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Я тут тиждень. Ми тільки переїхали.
Тож Вам з дому вийти, і зразу все побачите, чи ні? Можливо і їхати нікуди не потрібно буде.
Я инженер, меряю от 1• 30 апреля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вы тоже верите в то, что на Позняках неделю не видно ни одного магазина?
Я инженер, меряю от 1• 30 апреля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Автор не видит
В рот не ложи• 30 апреля 2023
Ответ дляВсе возможно
Вона навіть не знає як назва міста правильно пишеться
автор УраганнаЯ • 30 апреля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Они под землю прячутся?
Виходжу тільки за продуктами. Хочу поїхати з донькою десь нормально скупитися в тц, попити кави, не розумію претензій до мене.
Missdior_22• 30 апреля 2023
Дарынок
Татьяна-bfd8• 30 апреля 2023
Все тц есть в Гугле. И даже написано как проехать к ним. Во всех из них есть массмаркет. Выбирайте любой и езжайте
Невловимий Джо• 30 апреля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Ви, шо для цього карту треба)))
Я инженер, меряю от 1• 30 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Что, и кофе на Позняках негде выпить? Или Вы буфет совковый ищете?))
СКИБИДЫШь• 30 апреля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Звичайно, що видно магазини, ну хоче людина в тц біля метро з певними магазами, що тут такого.
Татьяна-bfd8• 30 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Извините, но откуда вы переехали, если считаете, что в Киеве нет массмаркета? ( пост номер 5)