Лінива, не каюсь• 30 апреля 2023
Відпустка в Італії
Раніше не була закордоном, хочу поїхати в пляжний тур ...сама, але з групою. Поки вони там по екскурсіях будуть ходити планую валятись на пляжі тиждень. Треба грошей підкорити..аби в серпні поїхати. З іншого боку потім зима..і може вона буде гіршою ще ніж в цьому році невідомо, але я тоді вже буду без грошей, бо все витрачу на відпустку. Чи умістно їхати ...адже тяжкі часи зараз..але в той же час втомилась і хочеться втікти від реальності і трохи розгрузитись, побути в спокої. Як вважаєте? Може хтось в такій же ситуації?
Результат:
вже голосів:
42 (79.25%)
Їхати, а зима якось буде
6 (11.32%)
Не їхати, фін подушку копити
5 (9.43%)
Не знаю
МатьЧасть• 30 апреля 2023
Странный вопрос. Вы хотите, чтобы кто-то за вас принял решение относительно того как вам жить и тратить деньги?
КАПСЛОЧНИЦА• 30 апреля 2023
До чого тут зима?
У вас така каша в голові і в якій в такій же ситуації?
Радикальная• 30 апреля 2023
Я те літо їздила багато по Європі в тури на день два( я в Україні біля кордону )
і зиму перезимували
Як добре , що не втрачала можливості та їздила
Як буде це літо -невідомо
і зиму перезимували
Як буде це літо -невідомо
КАПСЛОЧНИЦА• 30 апреля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Я к финансовой подушке трепетно
Да и ехать 3 суток ради недели -не
Чому тоє суток? Добу і ви в Амалфі
Лінива, не каюсь
• 30 апреля 2023
Ответ для звездная галактика
зачем вам группа, если только пляж хотите?
Так зручніше добиратись. І може сходжу на 1 екскурсію чи дві, але не більше
Зоряний Шлях• 30 апреля 2023
Ответ дляРадикальная
і зиму перезимували
Як буде це літо -невідомо
і зиму перезимували
Як буде це літо -невідомо
Так эти туры реально дешевые. Особенно, если не с востока ехать или как мне с юга.
звездная галактика• 30 апреля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
так группой, наверное, дороже?
Радикальная• 30 апреля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Да
Я за 800-1000 грн їздила
1-2 дні
Я за 800-1000 грн їздила
1-2 дні
Лінива, не каюсь
• 30 апреля 2023
Ответ дляРадикальная
Да
Я за 800-1000 грн їздила
1-2 дні
Я за 800-1000 грн їздила
1-2 дні
А куди? Просто по місту прогулятись типу?
Зоряний Шлях• 30 апреля 2023
Ответ дляРадикальная
Да
Я за 800-1000 грн їздила
1-2 дні
Я за 800-1000 грн їздила
1-2 дні
Да, завидую вам по хорошему.
Бавовнятий Пупс• 30 апреля 2023
Ответ дляРадикальная
Да
Я за 800-1000 грн їздила
1-2 дні
Я за 800-1000 грн їздила
1-2 дні
А киньте ссилку на інфу будь ласка.
Завжди вважала, що групами по екскурсіям це дорожче, ніж сам собі поїхав-полетів....
Бавовнятий Пупс• 30 апреля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Можна більш детально?
Зоряний Шлях• 30 апреля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Автор, если очень хочется, но с деньгами напряг и экскурсии вам не нужны, то стоит может рассмотреть более дешевые направления?
Радикальная• 30 апреля 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
А киньте ссилку на інфу будь ласка.
Там список екскурсій і ціни
Лінива, не каюсь
• 30 апреля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Там просто екскурсії окремо оплачуються, а тур окремо (сама дорога, проживання в готелі і сніданки)
Джонсонюк• 30 апреля 2023
Смотрите чтоб в отель не поселили далеко от пляжа. И возможно есть обязательные экскурсии которые надо будет оплатить. Просто так дёшево не бывает.
Лінива, не каюсь
• 30 апреля 2023
Ответ дляРадикальная
Там список екскурсій і ціни
Прикольно, дуже дешево. Але з Києва зовсім інші ціни ...
Радикальная• 30 апреля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Так
Я з Києва
Але тимчасово проживаю зараз тут
Тому і їздила все літо і осінь з ними
Зараз вже повернулася додому , але планую їздити і далі з ними
На якісь вихідні
Я з Києва
Але тимчасово проживаю зараз тут
Тому і їздила все літо і осінь з ними
На якісь вихідні
Большой секретик• 30 апреля 2023
Да уж. Поки хлопці там помирають за нас, наші жінки чомусь мають право гріти дупу на мальдівах і тд. Я думаю поки війна можна і потерпіти, яи ви думаєте нами хлопцям там в воді по коліна , в грязі приємно думати, шо поки вони сьогодні живі, а завтра може і ні, якась куриця на пляжі жопу гріє? От чисто цікаво. Чому чоловіки сидять, багато зто воює, а жінки не знають куди поіхати повідпочивати. Я поки свого з війни не діждусь, без нього нікуди не поїду .
Лінива, не каюсь
• 30 апреля 2023
Ответ дляБольшой секретик
Думаю що вони не думають про те хто там відпочиває. А лише про свої справи, і першочергові потреби. А про те що я думаю - так, це все складно, але війна може роками тривати і рівень життя може погіршуватись із кожним роком. Якщо зараз не поїхати, то потім може більше не бути такої можливості ніколи.
звездная галактика• 30 апреля 2023
Ответ дляБольшой секретик
вам никто не запрещает иметь свое мнение. точно так же, как другие могут иметь мнение, отличное от вашего. это нормально
Большой секретик• 30 апреля 2023
Ответ для звездная галактика
Да понятно, но блин, мне было бы обидно воевать пока кто-то на отдыхи летает. То есть кому-то не дают ротацию месяцами , а кто-то свою дупу на солнце греет. Как так. За что женщинам такая привилегия? Да, я тоже девушка, но.. на поеду отдыхать пока мой буде страдать на войне, не могу. Да даже если и моег там не было, все равно, какой отдых, какой может быть праздник когда в твоей стране война и мужчины мрут кажды день?
Большой секретик• 30 апреля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ой ну ви що сплюньте, роками .. 2023 рік, он фіни звізди росіянам дали ше давно за 8 місяців. А чому ми маємо роками в війні жити. Це жах.
Ответ дляБольшой секретик
Смотрите , Вы так по хамски написали , потому что Ваш на войне . Я знаю одну девушку , так вот до осени прошлого года она и праздновала праздники , и выставляла фото с прогулок с мужем , с празднеств , а потом ее муж погиб и она стала всех ненавидеть, кто живет . Наверняка вас не парило, что с 2014 по 22 год шла война , кто то приходил инвалидом , кто то и тогда умирал . Вы ездили на отдых греть жопу, бо та война была далеко и Вас не касалась , так ? А когда коснулась Вас, Вы готовы разодрать на куски тех, кто живет .
В любом случае желаю Вашему мужу вернуться живым и здоровым .