Олександр -71bc• 03 мая 2023

Переізд до іншої країни

Що порадите.
Така ситуація, хочу поіхати до Польщі на роботу трохи підзаробити, потім із сім´єю планую до Німеччини по можливості залишитися в цій країні.
Питання в тому скільки я можу знаходитись в Польщі, які документи потрібно оформити, і чи прийме Німеччина після Польщі?
Одразу відповім на можливі запитання. Їхати до Німеччини одразу змоги немає, за майже півтора роки влізли в Україні в борги треба віддавати. Чому саме Польща бо я там працював до війни і мене там чекають. Чому не залишусь в Польщі, це не та країна де я бачу своє майбутнє.
Птица-синица• 03 мая 2023
Вы на пособии в Германии и бесплатном жилье отложите больше, чем в Польше на заработках. В Польше стало очень дорогое жилье и низкие зарплаты.

Love_Love_Love_• 03 мая 2023
А ви жили/були в Німеччині що там бачите своє майбутнє?
Якщо чесно, у вас трішки дивний план, схожий на те як почухати ліве вухо, правою рукою, через праве плече.
Якщо ви працювали в Польші, ви не знаєте які доки потрібні?
ElenaMari• 03 мая 2023
Ну если есть возможность уехать из Украины то не бедные
Love_Love_Love_• 03 мая 2023
Ответ дляElenaMari
До чого це і чому ви так вирішили?
автор Олександр -71bc • 03 мая 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
До війни у мене була робоча віза по неі і працював. Зараз там можно знаходитись 18 місяців після перетину кордону, мене цікавить чи я там буду рахуватись як біженець ці 18 місяців чи треба подаватись на біженство чи достатньо отримати песель підписати контракт с роботодавцем і цього достатньо
автор Олександр -71bc • 03 мая 2023
Ответ дляElenaMari
Можливість є і не за гроші десь лісами.
Love_Love_Love_• 03 мая 2023
Ответ дляОлександр -71bc
Так після того і іншого вас Німеччина може не прийняти. Вам реально краще відразу туди їхати.
автор Олександр -71bc • 03 мая 2023
Ответ дляПтица-синица
В Польщі я працював єлектриком в місяць чистими на руки мав приблизно 2000$ безоплатне мешкання, комуналку, машину яку заправляла фірма. Я думаю це для Польщі норм
Love_Love_Love_• 03 мая 2023
Ответ дляОлександр -71bc
Переїзжайте в США, там електрики 10 к заробляють, треба час на навчання і ліцензію, але не критично

Птица-синица• 03 мая 2023
Ответ дляОлександр -71bc
Извиняюсь, я не посмотрела, что автор мужчина. Беру все слова обратно, хороший электрик в Польше сейчас на вес золота. Наши то мужчины в Польше или на войну, или уехали дальше - в Германию, Англию и т.д.
Птица-синица• 03 мая 2023
Ответ дляОлександр -71bc
Хотя опять же, если в Польше так хорошо, че ж они рванули то в более развитые страны?
AlisaMom• 03 мая 2023
Вы сможете без проблем поменять страну, по рабочей или 24 параграф
dajkiri-irina• 03 мая 2023
В Польше не заработаете,на еду и на комнату только
dajkiri-irina• 03 мая 2023
Мужчина,не увидела сразу. У вас прям отличная зп для Польши. Так возвращайтесь на эту работу. Если будет работать и жена,то можно спокойно жить и в Польше
автор Олександр -71bc • 03 мая 2023
Ответ дляAlisaMom
Дякую
AlisaMom• 03 мая 2023
Ответ дляОлександр -71bc
Дякую
Один знакомый, работал в Польше по рабочей визе. Сейчас переехал в Германию без проблем.
amoa• 03 мая 2023
Ответ дляОлександр -71bc
Для цього вам треба оформити статус укр, а з тим статусом потім Німеччина не прийме.
sammy• 03 мая 2023
Ответ дляamoa
Точно не прийме? Раніше приймала