Засомневаю• 04 мая 2023

Акнетин, поділіться досвідом

Вам допомогло, чи не повернулось все після закінчення лікування?
П´ю тільки 2 місяць, але ефект, звісно, приголомшливий.
Правда і побічних ефектів вистачає, але сподіваюся воно того варте.
Пишущаяся• 04 мая 2023
У меня не вернулось.
автор Засомневаю • 04 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
У меня не вернулось.
Багато часу пройшло?
Ви набирали кумулятивну дозу?
Пишущаяся• 04 мая 2023
Ответ дляЗасомневаю
Багато часу пройшло?
Ви набирали кумулятивну дозу?
Да, набирала дозу. С момента окончания лечения прошло около 5 лет. Рецидивов не случилось.
Поросенка• 04 мая 2023
Які побічні у вас ?
Malukidze• 04 мая 2023
Послухаю. Я місяць як почала.
Автор, у вас було щось типу запаморочення, відчуття, шо ’укачало’, починається ПА та наче втрачаєш свідомість?

В мене було і наче пройшло, я так і не розумію шо то було, від ліків чи ні.

А загострення було у вас?
Стервочка• 04 мая 2023
У Вас було загострення на початку прийому?
автор Засомневаю • 04 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Супер!
автор Засомневаю • 04 мая 2023
Ответ дляПоросенка
Які побічні у вас ?
Сухість. Всього і всюди : шкіра, губи взагалі жах, в носі, в інтимній зоні.
автор Засомневаю • 04 мая 2023
Ответ дляMalukidze
Послухаю. Я місяць як почала.

А загострення було у вас?
Ні, на загальний стан впливу не помітила.
Так, трошки є загострення, але таке, лайтове. Ось сьогодні великий прищ на носі вискочив.
Але в мене і не було прямо багато великих прищів. Так, жирна шкіра, закриті і відкриті комедони. Але основна проблема , з якою я прийшла до лікаря - це фолікуліт шиї та зони декольте ( такі малюсінькі прищики) , з яким я не могла справитися більше року. Не могла носити відкритий одяг, шкіра виглядала жахливо в цій зоні.
Обійшла 4 дерматологів, ніяке зовнішнє лікування і антибіотики навіть не допогали.
На ретиноїдах все пропало на 5 день прийому, вірите - я плакала від радості, думала мені все життя ходити в гольфиках під шию.
автор Засомневаю • 04 мая 2023
Ответ дляСтервочка
Та в мене зараз і є по- суті ще початок.
Так, трошки є, але нічого критичного.
автор Засомневаю • 04 мая 2023
А ще тепер можу мити голову хоча б через день.
Я про таке не думала ще з 13 років , вранці помию - ввечері вже несвіжі корені.
А те, як самі ’встали в вийшли ’ комедони, на підборідді дрібнесенькі, я просто була шокована. Все життя з ними борюсь, ті чистки, а тут раз - і самі повилазили)
ФруктЕщеТот• 04 мая 2023
Ответ дляЗасомневаю
Дуже схоже з моєю ситуацією.

Волосся чисте на третій день! Я в шоці))
Щодо губ- в мене була купа різних бальзамів аптечних марок, не допомагало нічого. Потім купила те, шо лікар радив Uriage Bariederm Cica-Lips Repairing Balm, 15 ml
це просто супер! Зі стану рани за ніч губи стали майже як нові) дуже раджу
В носі теж страшне, радила обліпіхове масло на ніч, але ще чекаю на нього. Ви чимось користуєтесь для носу?
автор Засомневаю • 04 мая 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Дуже схоже з моєю ситуацією.

Ні, тільки пшикаю зволожуючий спрей. Треба щось спробувати, бо прямо до крові.
Дякую за пораду з бальзамом, куплю