младокошкина• 05 мая 2023
Люди з форума живуть на іншій планеті?
Я завжди , коли додаю своє питання на форумі, боюсь , що хтось з моїх знайомих зайде туди і по розповіді зрозуміє, шо це я. А потім думаю Та, тут мабуть навіть з мого забитого міста нікого нема.
Давайте перевіримо. Напишіть своє місто.
Моє Костопіль.
Айпишница• 05 мая 2023
Ответ длябибизяна
Я Ваша сусідка))Мукачево..
Ооо, закарпатці) Привіт з Хуста)
Ластоноша• 05 мая 2023
Девочки, как создать новую тему на форуме с этим дурацким новым интерфейсом??? Куда кликнуть? Есои я кликаю на иконку справа сверху, там нет опции задать вопрос. Раньше меню было слева и там все понятно было. Сейчас тупо 20 минут лажу по сайту и не найду эту дурацкую ссылку, как блин задать новый вопрос
Швабристка• 05 мая 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Люблю Харків.Часто гуляли по парку , там де при вході (чортове колесо і збоку видно будівлю універу). Син- студент.
Парк вже відбудували?
Да. 1 июня экопарк открывают.
1 мая зоопарк открылся, народу тьма.
Швабристка• 05 мая 2023
Ответ дляЛастоноша
На пустой квадратик нажмите , который возле кружка, где ваша ава должна стоять
Там всё ✌️
Ластоноша• 05 мая 2023
Ответ дляШвабристка
Там всё ✌️
О боже! Спасибо огромное, добрый человек!!!
ГейТуда• 05 мая 2023
Ответ дляАнтиТанкист
В мене звідти чоловік. Люблю ваше місто ♥️
І мій чоловік з Горішнів
Докладальниця• 05 мая 2023
Ответ дляДверной_Проем
А є хто зі Шполи?
Яка це область?
Така назва цікава, вперше почула🙂
Творческий типаж• 05 мая 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Серйозно? ) Все життя мешканці м.Костопіль були костопільчанами.
Це росіянізм! І не несіть мені вікіпедію, невідомо ким писану. Луганчани, полтавчани, кримчани, краматорчани, маріупольчани - луганці, кримці, краматорці, маріупольці. Наталка-полтавка, а не Наталка-полтавчанка
Докладальниця• 05 мая 2023
Ответ дляAnnetka_100
Запоріжжя, Evesham UK
Так цікаво, я на форумі зареєструвалась теж 03.2012 з різницею в дві доби з Вами. І теж із Запоріжжя🙂
Дверной_Проем• 05 мая 2023
Ответ дляДокладальниця
Яка це область?
Така назва цікава, вперше почула🙂
Черкаська область
Географічний центр України
Королева Сарказма• 05 мая 2023
Ответ дляЛгин
О, ще одна русскоговорящая з Івано-Франківська.Ваи, що пороблено.
Что вас удивляет ?
Я не Тролль• 05 мая 2023
Ответ дляКвітка Миру
Я там колись вчилася, місто дуже подобалось
Я там народилася... в радянські часи було гарне і зелене
Злива інформації• 05 мая 2023
Ответ дляШвендяю містами
100% , я твои не повернусь навіть коли його звільнять. Внутрішня огида якась з’явилася, бачила все на свої очі, як все починалося
Я незнаю ,що саме Ви маєте на увазі....Я наприклад важаю,що Українська влада мала по іншому реагувати в 2014 -правда все одно в тому ,що якби не росіяни в 2014,то цього б всього не було,а по телевізору все базікали про сєпаров.Я рік мандрую Україною і ось що постійно зустрічаю,таке мненіє ,що люди з Донбассу у всьому вині-і вважаю що таку думку вклав український телевізор.БО ПРОУКРАЇНСЬКІ мітинги в Донецьку проходили, а помічали тільки сєпаров.Мабуть влада працювала з 1991 по принципу ’Розділяй та Властвуй’- бо як не вибори ,так зразу людей України на схід і захід ділили,за мову взагалі мовчу-це питання закрити потрібно було ще в 1991.
Спілий баклажан• 05 мая 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Черновцы .
С моего города меньше , чем автор с вашего села
Всі сторінки не читала, але я теж.