6755346• 05 мая 2023

ВОЗ скасувало пандемію ковід 19!

Ура! Тепер не треба цих прививок!
Чекаємо інших хороших новин!
parele• 05 мая 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
так по закону жанра инопланетяне должны от наших вирусов передохнуть.
или вы предлагаете маски им продавать?))
Не важно, как будем их использовать, пусть лежат пока))
Лично меня в ковид очень выручили запасы со времен то ли птичьего, то ли свиного гриппа. Когда в аптеках все вымели, я похвалила себя за запасливость)

МаргаритаЛьвовна• 05 мая 2023
Ответ дляparele
это да. но потом их везде полно стало.
щас вспомнила, что с интересом выискивала в аптеках интересные расцветки - сиреневые, с розовыми котиками, голубыми собачками... опять же с маской не надо было париться насчет макияжа или прыщика на носу
Проня_Прокоповна• 05 мая 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
поменять на космическое оружие и лупануть им по кремлю
ВсеПроВсехЗнаю• 05 мая 2023
Ответ дляРусланка з гілки
ВОЗ манипулирует людьми,как быдлом, а вы и рады вестись

Не вы ли,милые советчицы, готовы были в асфальт закатать тех,кто осенью 2021 года не желал себе вкалывать неизвестного происхождения помои.
Еще и какую-то учительницу хаяли всем миром,которая судилась за свое право быть просто свободным человеком.
А теперь - гыыыыы - нема пандемии. Фу на таких .
Искренне ненавидела всех истероидов.которые вопили сутками ужасужас и поддерживали всю хрень с масками.перчатками.дезинфекторами...прививками!
Из-за подобных .общество можно загнатт куда угодно и эти будут мало того.что согласно кивать.а и остальных в пропасть тянуть.
-Ань-• 05 мая 2023
А в Україні карантин недавно в черговий раз продовжили - до 30 червня 2023.
-Ань-• 05 мая 2023
Ответ дляМаю сечі
А їх і не треба було , цих прививок))
То навіть не вакцини, а експерементальні препарати. Це не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
https://web.archive.org/web/20220107152208/https:/...
МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
https://web.archive.org/web/20220124171035/https:/...
Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
https://web.archive.org/web/20211217141019/https:/...
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.
Ссилки на Єдиний державний реєстр судових справ.