Відміняли лікування? Лікар сьогодні сказала пробувати робити у руку або ногу. Якщо не проходитиме- відміняти.
Я так не хочу ((((
ОйЙой• 05 мая 2023
Будет очень обидно. Я без этого препарата не справилась бы. Сочувствую, если придется отменять.
Ласую колобками• 05 мая 2023
Ответ дляМайская киска
У меня все ок , я дичь всякую не колю .
Бонус , ага, смешно .
Для похудения и кололи
Бонус , ага, смешно .
Для похудения и кололи
С вами бессмысленно диалог вести,не ваш это конек в беседах принимать участие
Ласую колобками• 05 мая 2023
Ответ дляtolyu
У мене доречі також вага 2 кг за два тижні.
Много конечно за две недели
Кстати,она есть сейчас в продаже?бывали перебои с поставками когда я колола.
Ласую колобками• 05 мая 2023
Ответ дляtolyu
Дуже мало де є. Мені автобусом передавали з Рівного. Зараз у Польщі куплю.
Мені також раз з іншого міста привозили.до речі вам лікар видав книжечку,де є різна інформація і там я фіксувала інформацію?від виробника саксенди?кожної неділі підписувалась лікарю я
Ответ дляЛасую колобками
Так є книжечка. І я постійно на звʼязку з лікарем і перезлавала двічі аналізи. То вона контролює мене
Ласую колобками• 05 мая 2023
Ответ дляtolyu
Хай допоможе!
Я була здивована приємно.
Принцепесочка• 28 мая 2023
Ответ дляtolyu
Проходим - не задерживаемся)
підскажіть будь ласка: на скільки вже схудли? самі робите уколи. чи десь треба їздити? скільки це по грошам?
і ще чи нема такого:шкіра не стає більш сухою чи обвисання?
Ответ дляПринцепесочка
Нічого такого немає. Колю сама- це просто. Мінус три за три тижні, потім перерва була і знову за 10 днів мінус один кг. Але я на мінімальній дозі 0,6 постійно. І саме головне, під контролем ендокринолога.