Підмітайло• 06 мая 2023
Каре Київ
Дівчата, чи може хтось порадити де підстригтися в Києві, потрібно майже рівне каре зробити на довгі волоси. І головне, щоб не дуже дорого. До 700 грн, більш виділити зараз не можу нажаль. Краще правий берег, але якщо в іншому р-ні то поїду). Всім вдячна за приділений час).
Галя із Дарниці• 06 мая 2023
Могу посоветовать своего мастера, но сейчас она в Софиевкой Борщаговке.
КокошинЭль• 06 мая 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А мені можете? Як раз там потрібно)
Ответ дляГаля із Дарниці
Я відкриюсь, порадьте, буду вдячна
Галя із Дарниці• 06 мая 2023
Ответ дляПідмітайло
Дякую
Рада помочь!
Каре идеально она стрижёт, в общем, как и другие стрижки и покраски.
Підмітайло
• 06 мая 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Рада помочь!
Нажаль посилання не дійсне(, може є інше
Галя із Дарниці• 06 мая 2023
Ответ дляМася-17e1
Можете дать номер телефона мастера?За раннее спасибо.
Выше есть ссылка на её салон.