Марічка• 07 мая 2023
Хто годує дітей з мінімум хімії, і старається годувати корисною їжею
Напишіть своє меню хоча б на кілька днів
А то в мене сирники, налисники з сиром, борщ, бульйон , суп, каша + салат + м´ясо чи риба, кіш, гречаники в духовці + підлива.
Що ще можна цікавого, смачного і корисного
Меряю от 0• 07 мая 2023
Отбивные, котлетки, тушеное мясо (мясо и лук), тефтели, голубцы, жаркое.
Не служанка• 07 мая 2023
макарон+сир, макарон+фарш, картопля печена в духовці, пластівці кукурудзяні з молоком. старша зі мною траву жує з помідорами та сиром.
Повітруля• 07 мая 2023
Вся сім´я харчується однаково - на більш менш нормальні продукти витрачаємо 30 000 в місяць. Майже нічого з супермаркету.
Марічка
• 07 мая 2023
Ответ дляПовітруля
Напишіть приблизне меню на кілька днів
Марічка
• 07 мая 2023
Ответ дляКапуста Маша
Що в вашому розумінні хімія? Натрій хлор?
Ні, це на сніданок печенька з чаєм, на вечерю також, на обід піца
Смажена полуничка• 07 мая 2023
Предпочитаем цельное мясо и рыбу с гарниром и овощами. Никого не напрягает однообразие, ну, и для меня вот это всё тесто, зажарки, подливки и прочие забивания желудка и есть всякий шлак
Пацаааааааан• 07 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Емммм...
Пластівці з купою цукру?
Макарони?
О, так...
Супер корисна їжа.
Пластівці з купою цукру?
Макарони?
О, так...
Супер корисна їжа.
Валентина Як• 07 мая 2023
’Минимум химии’ это другое. Для этого корову на балконе держать и курей в туалете.
Я натуралка• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
А де в піці хімія?
Сама собі лікар• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
А чим піца погана?
Пацаааааааан• 07 мая 2023
Ответ дляКапуста Маша
Все в нашому житті хімія)
Повітруля• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
Напишіть приблизне меню на кілька днів
Меню як у всіх, просто продукти якісні.
Марічка
• 07 мая 2023
Ответ дляЯ натуралка
Що у вашому розумінні хімія в їжі?
Я не так без хімії хочу, як з збалансоване, з норм кількістю білків, вуглеводів жирів, не лише вуглеводи.
Капуста Маша• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
Цікаве трактування
Я натуралка• 07 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Емммм...
Пластівці з купою цукру?
Макарони?
О, так...
Супер корисна їжа.
Пластівці з купою цукру?
Макарони?
О, так...
Супер корисна їжа.
Розкажіть італійцям про це..
Бойова• 07 мая 2023
Намагаємось їсти корисно. Основний принцип максимум овочів та фруктів, нічого сильно засмаженого у великій кількості олії, тобто в міру смажене і нечасто, ніяких лимонадів, магазинних кетчупів, майонезів.
Випічка домашня, шоколад натуральний чорний, сухофрукти та горіхи.
Каші, овочеві рагу, квашена капуста, різні салати...
М´ясо, риба в різних видах. Наприклад короп не смажу, а тушкую з цибулею і морквою, він застигає як холодець, так смачно... Ну і....
Садова гойдалка• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
Вы впервые решили питаться? Ранее как жили?
Пупуговка• 07 мая 2023
Ответ дляКапуста Маша
Натрій сульфат
Капуста Маша• 07 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Все в нашому житті хімія)
А ще фізика, географія))
Я натуралка• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
Просто сбалансоване харчування,згадайте піраміду .
Мира всем• 07 мая 2023
Это приблизительно и есть правильное питание, погуглите. Вся семья так питается.
Пупуговка• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
Так висловлюйте свої думки грамотно. Можна було написати «хто вживає не жирну, здорову їжу?», тільки не освічені пишуть «хімія»
Радостина• 07 мая 2023
Ответ дляВалентина Як
а клубнику где выращивать?