Гореотума• 08 мая 2023

Ось як гарно старіти без ботоксів, філерів

Навіяно темою про зморшку на щоці.
А ось Вам приклад як гарно і достойно старіти, не використовуючи ботоксу і уколів краси.
І все-таки дуже шикарно виглядає, природньо, а не обколотою ходити з наливним лицем
автор Гореотума • 08 мая 2023
Ответ дляМиззери
Как вам видно? Вы модно подумать в курсе есть ли у неё в скулах что-то например и тд
Ну подивіться на наших красунь- зірок і порівняйте)
У неї лице і міміка жива
Фенте Фря• 08 мая 2023
Її переваги: худа, хороше волосся.

А так - надто суха і обличчя старше своїх років.

Якби не її статус - нічим не примітна.
Та не реву я• 08 мая 2023
Кейт шикарна! Вона дуже органічно виглядає у королівській родині, і дітки дуже гарні. Захоплююсь її гідністю, красою та стилем.
вентиляторная• 08 мая 2023
Ответ дляГореотума
Природня краса..
А вік додає лише шарму
А в чем ее красота? Совершено обычное лицо. Ничего прям красивого. Но на фоне Камиллы, да, конечно
ЖующаЯКонфету• 08 мая 2023
К слову, RRS или реджуран совсем не помешали бы. Это не ботокс и не филлеры, кстати, чтоб никого тут не покорежило. Немножко поддержки коже пригодились бы. Глазки совсем увявшие.
АБВГДейка• 08 мая 2023
Она точно уколола лоб, еще несколько лет назад у нее на лбу даже в статике уже были глубокие морщины. А потом резко стал гладкий и натянутый.
автор Гореотума • 08 мая 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я так понимаю, тут есть пару фанатов на этом сайте систематично создавая темы о королевской семье?
Я не фанат королівської сім´ї, просто навіялось темою і якраз Кейт попалась.
Вона завжди виглядає чарівно
Прагматик флегма• 08 мая 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Автор,не рівняйте звичайних жінок до Кейт Мідлтон,наші загнані роботою,стресами, відсутністю коштів на належний догляд і косметичні послуги...
Там інше життя, доступ до медицини, харчування,курорти...безлім на все
вы думаете у них стресса нет? вспомните туже Диану с депрессией. они морально могут себя загнать похлеще простых смертных. богатые тоже плачут
Света С Приветом• 08 мая 2023
Ответ длявентиляторная
Согласна. Если она будет выглядеть очень молодо, то общественость будет это злить. Что содержат монархов, а они за вечной молодостью гоняются. Не пересаживают себе волосы как Илон Маск. Ходят с лысинами. Если и делают манипуляции, то аккуратно. Массажи,токи, ботокс может в меру. Если она захочет гуьы подколоть, то только чтоб не были морщины вертикальные заметны.
З чого ви взяли, що вона хоче виглядати молодше? Головне питання навіщо? Щоб когось обманути? То вік не приховаєш скільки ти філерів в себе не вженеш
Фенте Фря• 08 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
Доречі, так.

Але з нижньою частиною обличчя вона явно нічого не робила.
Света С Приветом• 08 мая 2023
Ответ дляФенте Фря
Її переваги: худа, хороше волосся.

Якби не її статус - нічим не примітна.
А нащо бути зовні примітною?
вентиляторная• 08 мая 2023
Ответ дляГореотума
У неї лице і міміка жива
Я считаю, что Ника Матвиенко и Лина Костенко в возрасте Кейт еще лучше выглядели. Если у человека нет чувства меры, он в 19 себе испортит внешность сиськами огромными и губами.
Тримаю свічку• 08 мая 2023
Ну какая она старая ?
Миззери• 08 мая 2023
Ответ дляГореотума
У неї лице і міміка жива
Ну у меня куча филеров в лице и нет это не заметно , обычная физиономия сорокалетняя
Косметологи сами не видят где там филер
Фенте Фря• 08 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
А нащо бути зовні примітною?
Мова про це.

Принцеса Діана, приміром, не була красунею, але була дуже примітна, бренд свого роду.

Кейт звичайна.
Аннуитет• 08 мая 2023
Я только хотела написать, что питание там решает многое, режим, образ мыслей. Именно он и проступает на лице.
Ластовиння• 08 мая 2023
Ахахаха це Кейт
Без філлерів і ботоксу

Ну та…… та автор! Вам видно
Не виправдовуюсь• 08 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Їх не бомблять півтора роки...це мінімум.
У неї безбідне і забезпечене життя, відмінна медицина і обслуговування, не рівняти її стреси і жінок, у яких багато хвороб,навіть у багатьох нема на якісну стоматологію, пішов чоловік ,нема де жити і де знайти роботу, а про своє житло і не мріють.
Це різний рівень стресу
Танго утрьох• 08 мая 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Но, несмотря на это все, она как-то резко стареет последние годы. Хотя очень красивая сама по себе.
Червона ікорка• 08 мая 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну, у Кейт теж постійно втомлений вигляд. Звичайно, вона не загнана роботою, але я завжди дивуюся, чому так...
Вмію заміряти найкраще• 08 мая 2023
Ответ дляГореотума
У неї лице і міміка жива
Ну Маша с Олей старше, но выглядят намного лучше, не перебарщивают
Чарівна патика• 08 мая 2023
Ответ дляГореотума
Природня краса..
А вік додає лише шарму
Ни красоты не вижу, ни шарма…
Божа кульбабка• 08 мая 2023
В неї є уколи краси, це видно навіть тим,хто в цьому не розбирається. Достатньо глянути на її лоб. В усьому решта вона виглядає значно старше свого віку. І це з її можливостями.
Прям такої краси я не бачу. Забери в неї статус, одягни звичайно і проста жінка,нічим непримітна.
Раптом що,я не топлю за уколи і так далі, я за догляд і об´єктивну думку)))
Перша леді колгоспу• 08 мая 2023
Ответ дляПрагматик флегма
С таким муженьком Чарльзом любая в депрессию впадет
Дали полный бан• 08 мая 2023
Плохо она здесь выглядит. У нее как-то странно, периодами. Бывает хорошенькая свеженькая, а бывает и так. Ей что-то очень деликатно делают с лицом.
Фенте Фря• 08 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
Точно вколола.
Света С Приветом• 08 мая 2023
Ответ дляФенте Фря
Мова про це.

Кейт звичайна.
Але ж це вона поряд з Вільямом, як так?) це як дружина Цукерберга, там взагалі упс для наших жіночок. Доречі, чому в українок така жага оцінювати інших жінок по одягу, бреднал, надписам на одязі, кількості зморшок? Що це дає?
Акуна_Матата• 08 мая 2023
Старая уставшая женщина,какая там королевская красота, загнанная лошадка.
Горлаю зрання• 08 мая 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Так в неї є інʼєкції краси. На лобі жодної зморшки.
Ну і її вік 40років. Ні про що
Тут дівчата пишуть, що колють з 27 ботокс.
вентиляторная• 08 мая 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Потому что на молодую приятней смотреть. Так устроен наш мозг. Проще любоваться детьми и молодыми. Филлеры америкпнские актрисы или топ- модели используют не так расточительно как наши. Еще и уровень техники другой. Например, Клаудия Шифер уколола ботокс первый раз в 28 лет. И нормально она сейчас выглядит. А есть люди испоганившие внешность.