Гореотума• 08 мая 2023
Ось як гарно старіти без ботоксів, філерів
Навіяно темою про зморшку на щоці.
А ось Вам приклад як гарно і достойно старіти, не використовуючи ботоксу і уколів краси.
І все-таки дуже шикарно виглядає, природньо, а не обколотою ходити з наливним лицем
ЗавЛабСнаб• 08 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Майбутня королева Англії. А також мати майбутнього короля.
Не сладкая , видимо, у нее жизнь
Перша леді колгоспу• 08 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Наче їм за протоколом не належить виглядати «як зірка тв», це губи, груди, нігті, брови модні - всі під забороною. Щоб бути ближче до людей. І дійсно, Кетрін виглядає як звичайна жінка (вбрання та прикраси й статки не беремо до уваги), і це прикольно. Вона наче приклад для багатьох. За обов’язками вона веде свою роботу. Наприклад, купа фондів. І дивно, коли вона говорить про складну долю жінок, про тих, хто у скруті… і при цьому виглядала б, як зірка шоу, з великими губами, заколота до невпізнання. Тому мені подобається її вигляд, як ви кажете природній (в усякому випадку, косметичні заходи не кидаються в очі). Меган старша за віком, але виглядає молодшою, гадаю, там і догляд, і процедури серйозні. У Кетрін ще підозрюю тип шкіри такий, як в основному, у дуже струнких, що суха шкіра надмірно, плюс клімат у них для краси не дуже, тому й часто вигляд стомлений. А купа тих всіх обов’язків та зустрічей, і скрізь папараці. Камілла, до речі, також старішає природно. Та й новий король. Тип у них всіх схожий.
С Камиллой не сравнивайте- на такое страшко только Чарльз мог клюнуть
Язвочка• 08 мая 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Який?
Порадьте щось цікаве глянути?
Дивні дива 4 сезон
Мандолина Бу• 08 мая 2023
Ответ дляТрюffальдина
Думаете на любую? :)
Сара - зірка:-) той приклад, коли внутрішня краса й характер мають значення. Молодець жіночка:-)
Дама_с_караваем• 08 мая 2023
Ответ дляТрюffальдина
Думаете на любую? :)
Да, думаю
І в маршрутці вже бачу цю бАгіню з шАрмом на плечах
Мандолина Бу• 08 мая 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Камілла також ок. Типова англійська жіночка. Вони всі такі. До речі, місцеві Чарльза також вважали красенем. Еталоном чоловіка. Ну а ми би сказали «таке, на любителя».
Перша леді колгоспу• 08 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Причем, на очень большого любителя
Мандолина Бу• 08 мая 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Не сладкая , видимо, у нее жизнь
Точно. В юності була гарненька та вільна від обов’язків. Думаю, королівське життя задовбує. Меган та Гарі це збагнули. Тому тепер вільні.
Дали полный бан• 08 мая 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну да))
Можна на теплотрасі жити,а Кейт нехай заздрить,бо вона так не може
Так она реально не может. Пару жмень жемчугов в карман, детей под мышку и свалить - недоступно.
Гореотума
• 08 мая 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Каміла то страшна, але видно дуже під зіркою щасливою народжена.
Раз все життя Чарльз її кохав і марив нею
Дама_с_караваем• 08 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Та ну, Чарлз взагалі як крокодил страшний
Хоча, як сімʼя вони мені всі подобаються, але зовнішність- не таке… Але я все д переконана, корона і статус в разів 10 покращує зовнішність
Дали полный бан• 08 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Они будут скучными монархами. Вот бы рыжему падловнуку достался трон, вот это были бы отжиги)
Банан-барабан• 08 мая 2023
Ответ дляМиззери
Ну у меня куча филеров в лице и нет это не заметно , обычная физиономия сорокалетняя
Косметологи сами не видят где там филер
А в чём тогда смысл ’кучи филлеров’?
Не виправдовуюсь• 08 мая 2023
Ответ дляТрюffальдина
Краще ніж тепер і тих умовах,які є у неї більше ніде не буде.
Дали полный бан• 08 мая 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Говорят, она в молодости неплохо так успела пожонглировать поклонниками, поперебирать.
Мандолина Бу• 08 мая 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Причем, на очень большого любителя
Бачите, кохання. Шкода, що мати не дала шансів Чарльзу з нею одружитися одразу. Але зробленого не переробиш. Якось і Діану шкода, і дітей, що лишилися без мами, і Камілу. Сумна історія. І фінал сумний. Це якщо абстрагуватися від подій в нашій країні. А думаєш за нас… то якось уже й пофігу, що там в Англії й хто як виглядає.
вентиляторная• 08 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Серьезно? Да, ну сыновья - да. А он как сморчек, глазки в кучку.
Пацелуйнитуда• 08 мая 2023
Не понимаю, чего многим она кажется красоткой? Обычная женщина. Абсолютно заурядная внешность.
Гореотума
• 08 мая 2023
Ответ дляТрюffальдина
О так, Меган би дала там жару, на пару століть вперед
Перша леді колгоспу• 08 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Камиллу как раз и не жалко- такая по трупам пройдет!
Дали полный бан• 08 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Простите, но он откровенно страшный, в молодости так вообще. При таком вполне себе папе и достаточно милой маме. Он в какую-то пра-пра бабку пошел лицом. Не повезло (
вентиляторная• 08 мая 2023
Ответ дляТрюffальдина
Он психически нестабилен. Не его это. Ему бы выносить сор из королевства, а не ответственность. Да и Меган похоже им здорово умеет манипулировать. Кто знает кто еще способен им руководить.
Дали полный бан• 08 мая 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Это да.
Перша леді колгоспу• 08 мая 2023
Ответ длявентиляторная
У Гарри такие же глазки в кучку
Мандолина Бу• 08 мая 2023
Ответ дляТрюffальдина
Гарі прикольний. Колись здавався несерйозним. Але я якось його так поважати почала, як він дійсно трохи приборкав ці пристрасті подвійних стандартів королівства, і на людях жінку відстояв, і ще в шоу про расизм згадав, і книжулю випустив, щоб їх всіх там подратувати:-) видно, засіла образа.
Гореотума
• 08 мая 2023
Ответ дляТрюffальдина
Зате якби його фото хтось тут з дівчат закинув, типу як вам тип з СЗ, то було б дуже весело
вентиляторная• 08 мая 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
У Гарри такие же глазки в кучку
Но у него лицо пошире батиного. Тот просто заморыш. Гарри спортивный парень и обаятельный.
Мандолина Бу• 08 мая 2023
Ответ длявентиляторная
Так. Подивіться на фото Чарльза в юності. М‘яко кажучи, на любителя. Але… якось балакала з англійкою його віку, трохи молодшою, вона сказала, що Чарльза вважали красенем…
Перша леді колгоспу• 08 мая 2023
Ответ длявентиляторная
После всех этих сливов информации про королевскую семейку, как он совсем смотрится
Перша леді колгоспу• 08 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Отец у него красавец, а он не понятно в кого такой