чаревна• 08 мая 2023

Дня перемоги 9 травня більше не буде!

Дня перемоги 9 травня більше не буде! Зеленський підписав указ.

Головне зі звернення президента до Дня пам´яті та примирення:

▪️Подав до ВРУ законопроект, щоб встановити 8 травня Днем памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

▪️Підписав указ: щороку 9 травня будемо відзначати День Європи – вшановувати єдність, яка знищила нацизм і переможе рашизм.
любительница• 08 мая 2023
Ответ дляsur_sur
На пост 875 для Семицвєтки, бо тільки для неї у мене немає кнопочки ’Відповісти’, якесь диво.
Так она написала выше, что действительно вас кинула в блок за раннюю тему, что то про мову. И естественно, теперь в других темах отвечать вы не можете ей, как я понимаю)
rybka21• 08 мая 2023
Ответ дляСемицветка
В 2021 году я была на митинге. Выступал наш городской хирург - ветеран, заслуженный гражданин города, выступали детские коллективы, в небо выпускали белые воздушные шары, как символ мира.
Я то переживу отмену этого дня, но тенденция нехорошая.
Та хто вам шо скасував?!
kll lena• 08 мая 2023
Ответ дляtinavk
Так можно было бы в 21 говорит, а сейчас это приобрело кровавый оттенок
Як ви ще за права віруючих упц мц не згадали
ebbi• 08 мая 2023
Ответ дляsur_sur
А чому цікавитися Німеччиною, потягами в Польщу, візами в Канаду? Може краще в мацкву на парад?
Та не факт,що цікавиться не з москви до Канади
alencheg• 08 мая 2023
Ответ длячаревна
8 травня - День пам’яті та примирення, який відзначається щороку з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.
Послухайте інтерв´ю Ельвіри Борц, яка пережила дитиною окупацію Маріуполя в другу світову, бачила звірства Голокосту, і за іронією долі вдруге минулого року. За її свідченнями і її чоловіка, минулого року було ще страшніше, ніж тоді. Хто зі старих ще здатен ясно мислити, той зробив правильні висновки.
sur_sur• 08 мая 2023
Ответ дляtinavk
Вы западных политиков не слушаете???
Это их речи
Ви ще й шлангом прикидаєтеся? Більше подобається, як Іран снабжає раzzeю шахехєдами та ракетами?
Ваш коментар вже видалили.
Семицветка• 08 мая 2023
Ответ дляsur_sur
А это вам мой скрин. Видимо, уж очень много гадостей вы изрыгали в языковых темах на русскоязычных украинцев, раз оказались у меня в блоке. Это единственная причина, по которой я блокирую.
alencheg• 08 мая 2023
Ответ длячаревна
Ой вибачте, я випадково вам написала, відповідала на пост #2
kll lena• 08 мая 2023
Ответ дляСемицветка
Семицветік, чому день пам’яті повинен бути 9 травня, а не в день капітуляції Німеччини?
Семицветка• 08 мая 2023
Ответ дляrybka21
Та хто вам шо скасував?!
Так указ подписали в этом году, судя по словам автора?
Анжелика1• 08 мая 2023
Ответ дляKittu2008
Потім іншу перемогу святкувати будемо!
Вы уверены, что спустя годы после перемоги ваши внуки точно так же не превратят этот день в ’день примирения с рашистами’? Ну так, как это делают сейчас. Уже прошло много времени, ветеранов почти не осталось в живых, но почему не оставить 9 мая Днём памяти о погибших и героях той войны. Хотя бы просто из уважения к ним
rybka21• 08 мая 2023
Ответ дляСемицветка
Я питаю, що скасували. Перемогу над нацизмом?
tirin• 08 мая 2023
Ответ дляtinavk
Вот и переписали историю...
Рашисты переписали? https://tass.ru/info/8263547
sur_sur• 08 мая 2023
Для Сєміцветки :
Я нічого не ’ізрігаю’, а культурно і обґрунтовано веду дискусію, а ваші коментарі схожі на обзивалки у дитячій пісочниці.
Kittu2008• 08 мая 2023
Ответ дляАнжелика1
Через 100 лет , возможно , будет иначе.

Поехали же к немцам на пособия и плевком по отношению к дедам , это не считают.
Kittu2008• 08 мая 2023
Ответ дляkaty_kea
А потом и ее отменят... и так по кругу.
Так войны всегда были
ebbi• 08 мая 2023
Ответ дляСемицветка
А вы со слов автора об этом знаете?Т.е.даже не проверили инфо автора,но пол дня в теме?
sur_sur• 08 мая 2023
Ответ дляАнжелика1
Чому не залишити? Ну, хоч би через обстріл сьогодні вночі, через їх завтрашні реваншистський парад та майбутні обстріли наших міст, якщо усіх попередніх аргументів вам недостатньо.
tinavk• 08 мая 2023
Ответ дляsur_sur
Ваш коментар вже видалили.
Я на личности не переходила, другое воспитание

А то что вы смотрите на все под одним углом вы уже показали, я же привела реальные факты, высказав к ним свое отношение.

Причем лидеры Европы это говорили, но вам выгодно это не замечать
sur_sur• 08 мая 2023
Ответ дляKittu2008
Через 100 лет , возможно , будет иначе.

А якщо заглянути у профілі апологетів 9 травня, то більшість з них цікавиться плюшками Польщі, Німеччини, Канади..))
tirin• 08 мая 2023
Ответ дляtinavk

Можно какие-то ссылки, что именно говорили лидеры Европы?
Семицветка• 08 мая 2023
Ответ дляkll lena
9 мая должен быть день Победы, так как именно в этот день праздновали наши предки.
Оленёнок• 08 мая 2023
Ответ дляSlawaUkraine
военная электроника и запчасти к ракетам не продают в супермаркете рядом с телевизорами и кофеварками ,это штучный товар на военных заводах что под самым жостким контролем находится ,а в21 веке электронные системы слежки такие что могут за минуту найти 1 человека среди многомилионного города или 1 электронное письмо среди милиардов писем
Вы к кураторам бегали уточнять, что ответить?😂 незачет 😂 не заплатят же )
Анжелика1• 08 мая 2023
Ответ дляsur_sur
Я не понимаю никаких аргументов. Как можно не уважать память своих предков, которые воевали. Это был их праздник и всегда День Победы был 9 мая. И ради них можно просто этот день не трогать. Естественно, без концертов, парадов и т.д. Не понимаю, причем здесь обстрелы и вообще, как этот день празднуют в Рашке. Какое это имеет отношение к нам? Воевали наши украинцы
ebbi• 08 мая 2023
Ответ дляСемицветка
А якщо предки з датою промахнулися,то як бути?Як же тоді історична правда?
rybka21• 08 мая 2023
Ответ дляСемицветка
А буде день перемоги над нацизмом 8 травня, в дату підписання акту про капітуляцію. 9 травня нічого такого не відбувалося, щоб святкувати
sur_sur• 08 мая 2023
Ответ дляАнжелика1
Саме тому, що більшість поважає пам,ять своїх предків. Про ваших нічого не знаємо.
8 травня вже затверджено.
Може краще попросіть путіна хоч би не обстрілювати нас завтра і сьогодні вночі?
ebbi• 08 мая 2023
Ответ дляАнжелика1
Ну никто ж не виноват,что Вы не понимаете.Вы не понимаете,другие понимают.
4мама• 08 мая 2023
Ответ дляtirin
Ну вот что пишут историки http://dspace.nbuv.gov.ua/bitstream/handle/1234567...
Лише в окремих випадках День перемоги над нацизмом відзначали проведенням військових парадів. У Москві, зокрема, вони
відбувалися тричі: в ювілейні 1965, 1985, 1990 рр. У радянському Києві такі паради проходили в 1965, 1990 рр. Інколи на Хрещатику відбувалися ще й демонстрації ветеранів, а також мітинґ або військово-спортивна вистава на центральному стадіоні столиці УРСР (1975, 1985 рр.).
Не знаю що там історики пишуть, але я терпіти не могла ті срані паради а нас зі школи туди таскали, я відмінниця була, якісь срані портрети якихось сраних ленінів носила чи щось таке.
Не знаю достеменно як часто то відбувалось, але таке враження, що купу разів. Може моя пам’ять таке зі мною витворяє. Я 1977 року народження. То ж ще були паради восени і на 1 травня також. Чи демонстрації. Один хрін. Це розвинуло моє ОКР. Я терпіти не можу натовп та й людей взагалі м’яко кажучі недолюблюю.
Семицветка• 08 мая 2023
Ответ дляebbi
Простите, не сижу в теме сьездила по делам, приготовила поесть, периодически заглядывая на советчицу. Сейчас сижу в других темах, в этой отвечаю только если в уведомления вижу вопросы ко мне. Я обычно прихожу на форум просто поболтать. Если в серьезной теме начинается срач, как сейчас здесь, не буду биться в истерике, доказывая кому-то что-то. Форум это форма досуга