Xвостокрутелка• 08 мая 2023

Допоможіть зрозуміти аналіз (панель анемія)

Маю такі симптоми як запаморочення, потемніння в очах, відчуття змореності, німіють руки, ноги підчас сну, дуже сильно випадає волосся, синіють нігті, низький тиск. Вітамін Д - верхня границі норми, загальний аналіз крові, біохімія, електроліти, узд і кардіограма - норма, робота щитоподібної залози скомпенсована (л-тироксином і тіромелем). Адьдестерол, ренін, кортизол - норма.
Буду вдячна за коментарі і поради.
-Зелёноглазка-• 08 мая 2023
У вас анализы в норме.
Найщасливіша• 08 мая 2023
Спорт підключіть і лікуйте нерви))) за аналізами ви здорова людина
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 мая 2023
Вам, по ходу, в космос можна.
Душка-свекрушка)))• 08 мая 2023
Мені курс масажу допоміг, бо були трабли у хребті, які аналізами не ідентифікувалися
Зайченя• 08 мая 2023
Ферритин низковат, В12 выше должен быть.
А так это сосудистые проблемы - имеют ногти, головокружение
Психологічка• 08 мая 2023
А гемоглобин?
автор Xвостокрутелка • 08 мая 2023
Ответ дляПсихологічка
А гемоглобин?
автор Xвостокрутелка • 08 мая 2023
Ответ дляЗайченя
10 днів крапельниць для судин взагалі нічого не змінили.
Психологічка• 08 мая 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Везде норма. Ферритин, как везде советуют, должен быть приблизительно равен весу.
Тахикардии нет? Она часто при анемии бывает.
автор Xвостокрутелка • 08 мая 2023
Ответ дляНайщасливіша
Активно спортом не можу займатись,
Зайченя• 08 мая 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Что капали?
Коагулограмму сдавали?
Тивортин пейте.
НеКонец-Света• 08 мая 2023
Ферритин у вас низковат (д. б. от 45, а лучше приближаться к вашему весу). Но вряд ли симптомы связаны с этим, не настолько он низок. Хотя, может, у вас вес большой
Врач
автор Xвостокрутелка • 08 мая 2023
Ответ дляПсихологічка
Раніше була, зараз навпаки, інколи пульс 40, враховуючи що я на тіроксині,
автор Xвостокрутелка • 08 мая 2023
Ответ дляЗайченя
Что капали?
Коагулограмму сдавали?
Тивортин пейте.
Все не запам´ятала, 5 препаратів і ще таблетки - скінчилось все алергічним висипом и ще більшим запамороченням.
автор Xвостокрутелка • 08 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Врач
57кг, 162
НеКонец-Света• 08 мая 2023
Ответ дляXвостокрутелка
57кг, 162
Тогда сомневаюсь, что плохое самочувствие из-за железодефицита. Можно попить хелатное железо и посмотреть, конечно.
Ковидом не болели?
автор Xвостокрутелка • 08 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ковидом не болели?
Я пила хемаплекс, раніше в мене феритин був 50. ковідом хворіла 2 роки назад, була пневмонія і 15 днів температура, лікували метилпредом.
Valentyna-valya• 17 мая 2023
до лікаря краще звертайтесь за роз´ясненням результатів