Бутербродница• 09 мая 2023
Що купити, сумку чи парфуми?
Дівчата, не можу обрати)) нішеві парфуми чи сумочку? Маю не одну сумочку і не один флакон парфумів☺️
А що б ви обрали ? Що любите більше з цього?
Бутербродница
• 09 мая 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Берите Килиан- потом нам расскажите какой он)))
Я вже розношувала його в відливанті, дуже гарний аромат😍 кориця, коньяк, солодкі нотки цукеркові, як праліне цукерка і база…дерев‘яна❤️ Я таке обожнюю просто.
Глубоководная селедка• 09 мая 2023
Ответ дляБутербродница
І ще Floraïku One Umbrella For Two мені сподобались, а флакон це взагалі без слів🤤💔
Интересно, почему у вашего зонта на двоих совсем другой дизайн. Это разные объемы?
Всех анонимов аноним• 09 мая 2023
Ответ дляБутербродница
А какую сумку выбрали?
я в поиске
Парфюм у меня один на протяжении 9 лет - Молекула, что ни пробую - всё не моё, не могу носить.
я в поиске
Бутербродница
• 09 мая 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Це старий флакон у вас, в них обновили дизайн)
Безпринципова• 09 мая 2023
У меня нишевых парфюмов больше 40, а сумочка одна 🤣 мой ответ, думаю, очевиден!
Бутербродница
• 09 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Ви на досвіді вже трішки😄
В мене 20 флаконів) сумочок 7 🤷🏻♀️
Бутербродница
• 09 мая 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
А какую сумку выбрали?
я в поиске
Просту, на літо, від Coach
Всех анонимов аноним• 09 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Просту, на літо, від Coach
Гарна
Але за останній тиждень всі як сказилися - що ні день, то теми про сумки Коач)
Безпринципова• 09 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Ви на досвіді вже трішки😄
В мене 20 флаконів) сумочок 7 🤷🏻♀️
Я вот почему-то не по сумочкам. У меня их было штук 5-6, собрала и маме отправила. Оставила себе только из питона и то из-за того, что она моего любимого цвета-фуксии))) а вот с парфюмами беда…… зависимость, наверное.
Бутербродница
• 09 мая 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Гарна
Я пропустила, не бачила🤔
Чемодан-Вокзал-Майами• 09 мая 2023
Парфуми
Вони так настрій підіймають і самооцінку. Для мене це антидепресант. Я почала відкладати на ці, так сподобались, хоча думала, що не моє. Але ж які красиві на моїй шкірі. Мрію про маленький флакончик, надіюсь за пару років назбирати на нього
Бутербродница
• 09 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Ну от і в мене таке з парфумами, то ж такий кайф😍🫠 а мало хто мене розуміє, із знайомих таких нема, всі користуються одним-двома ароматами все життя. А в мене ломка…отримує нереальне задоволення, люблю все, від початку і до кінця, від флакону до аромату, я й коробочки всі зберігаю.
А з сумочками в мене така ж фішка, всі мішечки маю, кожна на своїй поличці стоїть, обходжусь з ними бережно, вигуляю, облюбую і назад на поличку, беру наступну. Я ще й тактильно дуже люблю торкатись, вивчати фактуру шкіри, можу довго стояти над парфумами і розглядати, уявляти куди я його одягну і сумочка яка буде, взуття🙈
Ну така я…якась…яка вже є. Трохи дивакувата, але ці речі мене роблять щасливою, то моя порція радості і класного настрою, заряджаюсь.
Безпринципова• 09 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Мне вы нравитесь)
Бутербродница
• 09 мая 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Парфуми
В мене флакон на 200мл цієї радості)) купила ще коли він не був розпіареним, мало на кому можна було почути, не те що зараз. Користувались із мамою на пару☺️
Чемодан-Вокзал-Майами• 09 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Як я вам заздрю, цілих 200 мл. щастя) Я хочу хоча б маленький придбати, мені його надовго вистачить. Я боялась його тестити, довго не наважувалась замовити відливант, думала, що не моє - я люблю легкі, квіткові, цитрусові аромати. А коли отримала і нанесла, перші 2-3 хв. були нотки йоду і бинтів, а потім ця краса. Неймовірний, ніколи не мала нічого подібного.
Чемодан-Вокзал-Майами• 09 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Я живу в невеличкому смт і на оточуючих його ще не чула)
Бутербродница
• 09 мая 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А мені він взагалі не про йод і бинти…мені пощастило, я чую палений цукор, от саме він мені в ньому найбільше виражений і на моїй шкірі розкрився неповторно, тому й купила про запас🤭. В Баккарі- розкішний шлейф, дуже стійкі парфуми, переливаються, на вітрі грають чудово і до погоди підлаштовуються, я й літом на вечір люблю їх, трішки ззаду під волосся або на згин ліктя))
Чемодан-Вокзал-Майами• 09 мая 2023
Ответ дляБутербродница
На мені розкривається теж гарно, навіть не можу пояснити, і він не просто солодкий в мене і кислинка є, і свіжість якась. Зовсім не приторний. Дарма боялась його)
Все знаю від і до• 09 мая 2023
Во что влюблюсь, то и покупаю )
Чаще всего - иду за сумкой, а нахожу платье. Или иду за платьем - влюбляюсь в парфюм.
А ещё под настроение - заказываю шт 4 нишевых отливантов и ищу свой ) одно дело - понюхать его в магазине и совсем другое - ’поносить’ его на себе месяц.
Все знаю від і до• 09 мая 2023
Ответ дляБутербродница
В мене азарт 100% 🙈
Кіліан, Доля Ангелів
Берите и наслаждайтесь ))
Бутербродница
• 09 мая 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Во что влюблюсь, то и покупаю )
А я закохалась і в парфуми і в сумочку)))
Теж завжди перед покупкою флакону розношую відливант, бо з першого затесту важко оприділитись, буває що дуже сподобався в магазині, а потім ношу декілька разів і розумію що не потрібен флакон, достатньо мініатюрки буде.
Все знаю від і до• 09 мая 2023
Ответ дляБутербродница
Какая вы умница )
Желания - это жизнь.
Покажите сумочку?
Раз влюбились в две вещи, то я бы купила отливает желаемого аромата и сумочку)
Кусочек сумочки не купишь, а кусочек аромата можно
Желания - это жизнь.
Покажите сумочку?
Бутербродница
• 09 мая 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Какая вы умница )
Желания - это жизнь.
Покажите сумочку?
Желания - это жизнь.
Покажите сумочку?
Дякую☺️✨ Показувала вверху, ось вона))) Coach
А парфуми Kilian і Floraïku
Янка-угомонись• 09 мая 2023
Ответ дляСпасу мир
Люблю і те, і те. Але парфуми більше))
парфюмов много не бывает))
Трахтибидох• 09 мая 2023
Мені дуже цікаво спостерігати - як за якихось 10 років маркетологи придумали ’нішу’, і як кожна друга міська жінка купує купує парфуми за 20-30-50% своєї зарплати. Ну це ж неймовірно просто
Все знаю від і до• 09 мая 2023
Ответ дляБутербродница
А парфуми Kilian і Floraïku
Все знаю від і до• 09 мая 2023
Ответ дляТрахтибидох
Ароматы бывают шикарны. Я маркетолог, но это работа уровня бога )
Оновлена версія• 10 мая 2023
Для меня ответ очевиден - сумка. К духам в целом равнодушна, но меня от многих ароматов тошнит и болит голова. Сумки люблю. Коач есть, качественная, люблю её. Правда духи как раз собираюсь покупать скоро. Хочу Chanel Chance Fresh. Тестила, вроде не тошнит меня от них и запах нравится. Будет 5 баночек духов у меня. Своеобразный рекорд для меня)). Обычно 2-3. На пару лет хватит, наверное.