Пес Патрон• 09 мая 2023
Мамы-беженки с маленькими детьми, работаете, планируете работать?
Или по окончанию защиты обратно к мужьям, или мужья к вам выедут?
НаливайКа• 09 мая 2023
Прям всі виїдуть)
Хто мав світлу голову, золоті руки - і до війни виїжджали. Ніхто нікого не тримав.
Мелочунь• 09 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Прям всі виїдуть)
Кто все это ’мав’ и в Украине прекрасно жил и живёт.
очки_ннадо• 09 мая 2023
Ответ дляМелочунь
Однозначно! І житло своє мав, і жив краще , ніж в Європах))
очки_ннадо• 09 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Прям всі виїдуть)
Виїжджали до війни ті, хто не зміг реалізуватися у себе на Батьківщині. Ті, кого тут нічого не мали, кому не було що тут втрачати.
З бісиками• 09 мая 2023
Ответ дляочки_ннадо
Странное утверждение, по разным причинам выезжали